Vereniging 'Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI' op 'Junioren C/D Poule 57 Wedstrijd 1 [2017]'

Prijzen

Sydney Albertzoon
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,40

Hoogtepunten

Sydney Albertzoon JJD 80m
  • 12,00
  • Tim Broerse JJD Hoog
  • 1,10
  • Eva Krooder MJD Kogel
  • 5,15
  • Nienke Warmoeskerken MJD Hoog
  • 1,00
  • Tim Broerse JJD 1000m
  • 3:47,49
  • Mischa Smits JJD 80m
  • 12,39
  • Sara Williams MJD 60m
  • 9,53
  • Sara Williams MJD Discus
  • 16,68
  • Eva Krooder MJD Ver
  • 3,24
  • Sydney Albertzoon JJD Hoog
  • 1,40
  •  

    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team 80m OBPTeam punten
    9 Sydney Albertzoon ATHL Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI JD 12,00 -1.1 m/s--- 468
    15 Mischa Smits ATHL Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI JD 12,39 -1.1 m/s--- 415
    32 Tycho Vermeulen ATHL Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI JD 13,70 -2.1 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team 1000mOBPTeam punten
    15 Tim Broerse ATHL Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI JD 3:47,49 --- 378
    26 Axel van Beek ATHL Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI JD 4:23,61 --- 211


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hellas Utrecht JD Team 1 (4x80m) Hellas Utrecht - JJD 4 44,38 574
    2 ARV Ilion JD (4x80m) ARV Ilion - JJD 4 45,00 550
    3 AV Atverni JD Team 1 (4x80m) AV Atverni - JJD 4 45,17 543
    4 U-Track JD Team 3 (4x80m) U-Track - JJD 4 45,42 534
    5 SC Reeuwijk JD (4x80m) SC Reeuwijk - JJD 4 46,42 497
    6 Hellas Utrecht JD Team 2 (4x80m) Hellas Utrecht - JJD 4 46,92 480
    7 U-Track JD Team 1 (4x80m) U-Track - JJD 4 48,66 421
    8 Avantri JD (4x80m) Avantri - JJD 4 49,30 400
    9 Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI JD (4x80m) Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI - JJD 4 49,82 384
    10 AV Gouda JD (4x80m) AV Gouda - JJD 4 50,67 308
    10 AV Clytoneus JD (4x80m) AV Clytoneus - JJD 4 50,78 354
    12 AV Atverni JD Team 2 (4x80m) AV Atverni - JJD 4 51,39 336
    13 AV `47 JD (4x80m) AV `47 - JJD 0 DNS 0
    13 Hellas Utrecht JD Team 3 (4x80m) Hellas Utrecht - JJD 0 DNS 0
    13 U-Track JD Team 2 (4x80m) U-Track - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    13 Timo Slot ATHL Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI JD 18,51 --- 295
    17 Axel van Beek ATHL Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI JD 17,11 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    20 Timo Slot ATHL Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI JD 5,01 --- 242
    23 Axel van Beek ATHL Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI JD 4,65 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    1 Sydney Albertzoon ATHL Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI JD 1,40 --- 541
    20 Tim Broerse ATHL Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI JD 1,10 --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    13 Mischa Smits ATHL Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI JD 3,26 +1.3 m/s--- 270
    17 Tycho Vermeulen ATHL Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI JD 2,99 -0.7 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team 60m OBPTeam punten
    9 Sara Williams ATHL Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI MD 9,53 -0.8 m/s--- 454


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 U-Track MD Team 1 (4x60m) U-Track - MJD 4 34,06 608
    2 Hellas Utrecht MD Team 1 (4x60m) Hellas Utrecht - MJD 4 35,01 561
    3 Hellas Utrecht MD Team 2 (4x60m) Hellas Utrecht - MJD 4 35,99 515
    4 AV Gouda MD (4x60m) AV Gouda - MJD 4 36,34 499
    5 AV Clytoneus MD (4x60m) AV Clytoneus - MJD 4 36,37 498
    6 U-Track MD Team 2 (4x60m) U-Track - MJD 4 38,37 413
    7 ARV Ilion MD (4x60m) ARV Ilion - MJD 4 38,71 349
    7 AV Atverni MD Team 1 (4x60m) AV Atverni - MJD 4 39,73 360
    9 AV Atverni MD Team 2 (4x60m) AV Atverni - MJD 0 DNS 0
    9 AV `47 MD (4x60m) AV `47 - MJD 0 DNS 0
    9 Hellas Utrecht MD Team 3 (4x60m) Hellas Utrecht - MJD 4 DNS 0
    9 Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI MD (4x60m) Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI - MJD 4 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    11 Nienke Wa...oeskerken ATHL Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI MD 10,19 --- 106


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    4 Sara Williams ATHL Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI MD 16,68 --- 242


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    12 Eva Krooder ATHL Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI MD 5,15 --- 251
    Veerle van der Does ATHL Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI MD DNS --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    15 Nienke Wa...oeskerken ATHL Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI MD 1,00 --- 242


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    11 Eva Krooder ATHL Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI MD 3,24 +0.5 m/s--- 266
    Veerle van der Does ATHL Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI MD DNS --- 0