Vereniging 'Hellas Utrecht' op 'Junioren C/D Poule 57 Wedstrijd 1 [2017]'

Prijzen

Kai van Gaalen
  • Jongens Junior C - 100m - 12,07
Camiel Colen
  • Jongens Junior C - 800m - 2:18,17
Kai van Gaalen
  • Jongens Junior C - 100mH - 14,24
Peter de Kruyff
  • Jongens Junior C - 100mH - 14,45
Willem Veldpaus
  • Jongens Junior C - Speer - 46,02
Willem Veldpaus
  • Jongens Junior C - Discus - 29,99
Willem Veldpaus
  • Jongens Junior C - Kogel - 11,01
Peter de Kruyff
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,70
Kai van Gaalen
  • Jongens Junior C - Ver - 5,77
William Knol
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:26,32
Wouter van Gorcom
  • Jongens Junior D - 80mH - 13,95
Michael Quirk
  • Jongens Junior D - Speer - 30,75
Michael Quirk
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,35
Martijn Pos
  • Jongens Junior D - Ver - 4,57
Laura Schnell
  • Meisjes Junior C - 80mH - 13,09
Marijke van den Broek
  • Meisjes Junior C - Discus - 22,08
Kira van den Ham
  • Meisjes Junior C - Kogel - 10,03
Marijke van den Broek
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,50
Isis Hordijk
  • Meisjes Junior C - Ver - 4,81
Maya Clark
  • Meisjes Junior D - 60mH - 11,55
Annick Koks
  • Meisjes Junior D - 60mH - 11,71
Mandy Dijkstra
  • Meisjes Junior D - Speer - 21,11
Emma Kamer
  • Meisjes Junior D - Speer - 20,16
Lisanne Boot
  • Meisjes Junior D - Discus - 19,05
Lisanne Boot
  • Meisjes Junior D - Kogel - 9,40
Maya Clark
  • Meisjes Junior D - Ver - 4,33

Hoogtepunten

Isis Hordijk MJC Ver
  • 4,81
  • Kai van Gaalen JJC 100mH
  • 14,24
  • Kim Brouwer MJC 80m
  • 11,01
  • Peter de Kruyff JJC 100mH
  • 14,45
  • Kai van Gaalen JJC 100m
  • 12,07
  • Peter de Kruyff JJC Hoog
  • 1,70
  • Isis Hordijk MJC 80m
  • 11,08
  • Marijke van den Broek MJC Hoog
  • 1,50
  • Laura Schnell MJC 80m
  • 11,08
  • Kai van Gaalen JJC Ver
  • 5,77
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Kai van Gaalen Hellas Utr...JC Team 1 12,07 11,90 813
    7 Camiel Colen Hellas Utr...JC Team 1 13,03 12,75 664
    13 Bjorn van der Velden Hellas Utr...JC Team 1 13,88 -0.5 m/s--- 0
    18 Tim Consemulder Hellas Utr...JC Team 2 14,24 -0.5 m/s--- 504
    20 Jesse van der Veken Hellas Utr...JC Team 2 14,64 -0.5 m/s--- 458
    Finn Houben Hellas Utr...JC Team 2 DNS --- 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Camiel Colen Hellas Utr...JC Team 1 2:18,17 2:16,00 683
    5 Tim de Wild Hellas Utr...JC Team 1 2:21,79 2:25,00 643
    8 Rens Fontein Hellas Utr...JC Team 2 2:29,35 --- 565
    13 Jasper Bertrand Hellas Utr...JC Team 1 2:38,52 2:25,00 0
    20 Ivo Straten Hellas Utr...JC Team 2 3:00,75 --- 313
    Guido Groenescheij Hellas Utr...JC Team 2 DNS --- 0


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Kai van Gaalen Hellas Utr...JC Team 1 14,24 -1.4 m/s14,00 0
    2 Peter de Kruyff Hellas Utr...JC Team 1 14,45 -1.4 m/s14,76 0
    11 Tim Consemulder Hellas Utr...JC Team 2 20,25 -0.7 m/s--- 0
    13 Jesse van der Veken Hellas Utr...JC Team 2 21,25 -0.7 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 ARV Ilion JC (4x100m) ARV Ilion - JJC 4 49,25 742
    2 Hellas Utrecht JC Team 1 (4x100m) Hellas Utrecht - JJC 4 49,35 738
    3 AV Gouda JC (4x100m) AV Gouda - JJC 4 49,62 728
    4 AV Atverni JC Team 1 (4x100m) AV Atverni - JJC 4 52,15 635
    5 U-Track JC Team 1 (4x100m) U-Track - JJC 4 53,40 592
    6 AV Clytoneus JC (4x100m) AV Clytoneus - JJC 4 53,90 525
    6 Avantri JC (4x100m) Avantri - JJC 4 55,44 526
    8 U-Track JC Team 2 (4x100m) U-Track - JJC 4 57,18 474
    9 AV Atverni JC Team 2 (4x100m) AV Atverni - JJC 4 57,35 469
    10 AV `47 JC (4x100m) AV `47 - JJC 0 DNS 0
    10 Hellas Utrecht JC Team 2 (4x100m) Hellas Utrecht - JJC 4 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Willem Veldpaus Hellas Utr...JC Team 1 46,02 --- 718
    6 Stan Atsma Hellas Utr...JC Team 1 28,26 --- 0
    13 Rens Fontein Hellas Utr...JC Team 2 18,01 --- 285
    15 Ivo Straten Hellas Utr...JC Team 2 9,60 --- 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Willem Veldpaus Hellas Utr...JC Team 1 29,99 --- 474
    6 Bjorn van der Velden Hellas Utr...JC Team 1 24,84 --- 0
    Guido Groenescheij Hellas Utr...JC Team 2 DNS --- 0
    Finn Houben Hellas Utr...JC Team 2 DNS --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Willem Veldpaus Hellas Utr...JC Team 1 11,01 --- 570
    7 Willem Vlasblom Hellas Utr...JC Team 2 9,17 --- 482
    8 Bjorn van der Velden Hellas Utr...JC Team 1 8,54 --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Peter de Kruyff Hellas Utr...JC Team 1 1,70 --- 779
    5 Tim de Wild Hellas Utr...JC Team 1 1,50 --- 0
    16 Willem Vlasblom Hellas Utr...JC Team 2 1,30 --- 462


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Kai van Gaalen Hellas Utr...JC Team 1 5,77 -1.4 m/s--- 768
    8 Stan Atsma Hellas Utr...JC Team 1 4,30 -0.8 m/s--- 0
    11 Tim Consemulder Hellas Utr...JC Team 2 4,11 -1.6 m/s--- 440
    Finn Houben Hellas Utr...JC Team 2 DNS --- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    7 Lucca Marks Hellas Utr...JD Team 1 11,93 -0.4 m/s12,14 477
    17 Jesper Landman Hellas Utr...JD Team 2 12,48 -2.8 m/s--- 404
    18 Sven Herber Hellas Utr...JD Team 2 12,56 -2.1 m/s13,10 394
    24 Casper Evelein Hellas Utr...JD Team 3 12,88 -2.8 m/s--- 354
    27 Pim Zeeman Hellas Utr...JD Team 1 13,46 -2.8 m/s--- 287
    30 Tjerk Schoppert Hellas Utr...JD Team 2 13,54 -2.8 m/s--- 0
    35 Eric Nuijtemans Hellas Utr...JD Team 3 15,30 -2.8 m/s--- 109
    Joeri Steenman Hellas Utr...JD Team 1 DNS 11,57 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 William Knol Hellas Utr...JD Team 1 3:26,32 3:16,58 503
    6 Pim Zeeman Hellas Utr...JD Team 1 3:32,11 --- 467
    12 Lars Wijnholt Hellas Utr...JD Team 2 3:44,44 --- 395
    13 Olaf van der Hidde Hellas Utr...JD Team 3 3:46,01 --- 386
    20 Casper Evelein Hellas Utr...JD Team 3 3:55,20 --- 338
    22 Meijne Viersen Hellas Utr...JD Team 2 4:03,64 --- 298
    Meije Bosma Hellas Utr...JD Team 1 DNS 3:10,03 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Wouter van Gorcom Hellas Utr...JD Team 1 13,95 -1.2 m/s13,59 492
    5 Stefan Dijkstra Hellas Utr...JD Team 2 14,82 -0.7 m/s--- 416
    7 Max van der Weerd Hellas Utr...JD Team 2 15,60 -2.0 m/s--- 355
    12 Olaf van der Hidde Hellas Utr...JD Team 3 17,23 -0.7 m/s--- 245
    18 Tjerk Schoppert Hellas Utr...JD Team 2 17,83 -2.0 m/s--- 0
    Joeri Steenman Hellas Utr...JD Team 1 DNS --- 0
    Meije Bosma Hellas Utr...JD Team 1 DNF --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hellas Utrecht JD Team 1 (4x80m) Hellas Utrecht - JJD 4 44,38 574
    2 ARV Ilion JD (4x80m) ARV Ilion - JJD 4 45,00 550
    3 AV Atverni JD Team 1 (4x80m) AV Atverni - JJD 4 45,17 543
    4 U-Track JD Team 3 (4x80m) U-Track - JJD 4 45,42 534
    5 SC Reeuwijk JD (4x80m) SC Reeuwijk - JJD 4 46,42 497
    6 Hellas Utrecht JD Team 2 (4x80m) Hellas Utrecht - JJD 4 46,92 480
    7 U-Track JD Team 1 (4x80m) U-Track - JJD 4 48,66 421
    8 Avantri JD (4x80m) Avantri - JJD 4 49,30 400
    9 Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI JD (4x80m) Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI - JJD 4 49,82 384
    10 AV Gouda JD (4x80m) AV Gouda - JJD 4 50,67 308
    10 AV Clytoneus JD (4x80m) AV Clytoneus - JJD 4 50,78 354
    12 AV Atverni JD Team 2 (4x80m) AV Atverni - JJD 4 51,39 336
    13 AV `47 JD (4x80m) AV `47 - JJD 0 DNS 0
    13 Hellas Utrecht JD Team 3 (4x80m) Hellas Utrecht - JJD 0 DNS 0
    13 U-Track JD Team 2 (4x80m) U-Track - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Michael Quirk Hellas Utr...JD Team 1 30,75 22,79 507
    7 Martijn Pos Hellas Utr...JD Team 1 21,19 28,18 0
    11 Stefan Dijkstra Hellas Utr...JD Team 2 19,71 --- 318
    23 Tjerk Schoppert Hellas Utr...JD Team 2 13,16 --- 0
    26 Tijmen van Menen Hellas Utr...JD Team 3 7,71 --- 35


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 Stefan Dijkstra Hellas Utr...JD Team 2 8,26 8,35 435
    7 Martijn Pos Hellas Utr...JD Team 1 7,68 8,53 404
    9 Pim Zeeman Hellas Utr...JD Team 1 6,93 6,45 0
    15 Lars Wijnholt Hellas Utr...JD Team 2 5,81 --- 0
    19 Tijmen van Menen Hellas Utr...JD Team 3 5,27 --- 259
    22 Eric Nuijtemans Hellas Utr...JD Team 3 4,80 4,54 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Michael Quirk Hellas Utr...JD Team 1 1,35 1,33 499
    14 Max van der Weerd Hellas Utr...JD Team 2 1,20 1,25 0
    14 Jesper Landman Hellas Utr...JD Team 2 1,20 1,25 389
    Wouter van Gorcom Hellas Utr...JD Team 1 DNS 1,38 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Martijn Pos Hellas Utr...JD Team 1 4,57 -0.3 m/s4,73 533
    13 Meijne Viersen Hellas Utr...JD Team 2 3,26 -0.2 m/s3,17 270
    15 Sven Herber Hellas Utr...JD Team 2 3,21 -1.7 m/s3,95 0
    22 Tijmen van Menen Hellas Utr...JD Team 3 2,26 -0.1 m/s--- 70
    Wouter van Gorcom Hellas Utr...JD Team 1 DNS 4,67 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    4 Kim Brouwer Hellas Utr...MC Team 1 11,01 +0.1 m/s11,30 617
    5 Isis Hordijk Hellas Utr...MC Team 1 11,08 +0.1 m/s11,10 606
    5 Laura Schnell Hellas Utr...MC Team 1 11,08 +0.1 m/s10,90 0
    13 Nienke Overgoor Hellas Utr...MC Team 2 11,95 -0.7 m/s--- 475
    20 Faye Greve Hellas Utr...MC Team 2 12,44 -0.7 m/s--- 409


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 Hieke van Rijnsoever Hellas Utr...MC Team 1 2:43,37 2:29,00 441
    10 Maartje de Gruijl Hellas Utr...MC Team 1 2:50,69 --- 384
    12 Faye Greve Hellas Utr...MC Team 2 2:55,08 --- 352


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    3 Laura Schnell Hellas Utr...MC Team 1 13,09 -0.5 m/s13,00 578
    4 Kira van den Ham Hellas Utr...MC Team 1 13,21 -0.5 m/s13,10 565
    5 Nienke Overgoor Hellas Utr...MC Team 2 14,21 -0.7 m/s--- 469
    7 Kim Brouwer Hellas Utr...MC Team 1 15,02 -0.5 m/s14,30 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hellas Utrecht MC Team 1 (4x80m) Hellas Utrecht - MJC 4 41,88 678
    2 ARV Ilion MC (4x80m) ARV Ilion - MJC 4 41,93 676
    3 AV Gouda MC (4x80m) AV Gouda - MJC 4 43,65 603
    4 U-Track MC Team 1 (4x80m) U-Track - MJC 4 44,63 564
    5 AV `47 MC (4x80m) AV `47 - MJC 4 46,27 503
    6 AV Atverni MC Team 1 (4x80m) AV Atverni - MJC 4 47,50 409
    6 U-Track MC Team 2 (4x80m) U-Track - MJC 4 48,74 418
    8 AV Atverni MC Team 2 (4x80m) AV Atverni - MJC 4 49,13 405
    9 Avantri MC (4x80m) Avantri - MJC 4 49,86 382
    10 U-Track MC Team 3 (4x80m) U-Track - MJC 4 53,18 286
    11 AV Clytoneus MC (4x80m) AV Clytoneus - MJC 4 DNS 0
    11 Hellas Utrecht MC Team 2 (4x80m) Hellas Utrecht - MJC 0 DNS 0
    11 Hellas Utrecht MC Team 3 (4x80m) Hellas Utrecht - MJC 0 DNS 0
    11 SC Reeuwijk MC (4x80m) SC Reeuwijk - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Marijke va...den Broek Hellas Utr...MC Team 1 22,08 --- 345
    5 Nienke Leck Hellas Utr...MC Team 2 15,80 --- 224


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Kira van den Ham Hellas Utr...MC Team 1 10,03 --- 524
    8 Nienke Leck Hellas Utr...MC Team 2 6,58 --- 341
    15 Maartje de Gruijl Hellas Utr...MC Team 1 4,49 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Marijke va...den Broek Hellas Utr...MC Team 1 1,50 --- 623
    6 Nienke Leck Hellas Utr...MC Team 2 1,30 --- 462
    12 Maartje de Gruijl Hellas Utr...MC Team 1 1,20 --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Isis Hordijk Hellas Utr...MC Team 1 4,81 +1.9 m/s--- 583
    5 Kira van den Ham Hellas Utr...MC Team 1 4,45 -0.7 m/s--- 0
    7 Nienke Overgoor Hellas Utr...MC Team 2 4,06 -1.7 m/s--- 430
    12 Faye Greve Hellas Utr...MC Team 2 3,85 -0.5 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    5 Maaike Meewisse Hellas Utr...MD Team 1 9,38 +0.6 m/s9,30 480
    5 Leonie Mariën Hellas Utr...MD Team 1 9,38 +0.6 m/s9,53 480
    8 Annick Koks Hellas Utr...MD Team 1 9,52 +0.6 m/s9,31 0
    10 Meike Tan Hellas Utr...MD Team 2 9,63 -1.9 m/s9,56 437
    11 Isabella Frissen Hellas Utr...MD Team 2 9,77 -1.9 m/s9,57 414
    14 Aisha Ashruf Hellas Utr...MD Team 2 10,01 -1.9 m/s10,00 0
    17 Sarie van Pinxteren Hellas Utr...MD Team 3 10,11 -1.9 m/s10,26 361
    19 Tyka van der Klein Hellas Utr...MD Team 3 10,18 -1.9 m/s10,16 351
    21 Danique Brons Hellas Utr...MD Team 3 10,62 -0.8 m/s10,80 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Marloes Bosman Hellas Utr...MD Team 1 3:43,21 --- 402
    5 Lisanne Boot Hellas Utr...MD Team 1 3:46,07 3:35,45 386
    8 Lidewij Boddeke Hellas Utr...MD Team 2 3:56,33 --- 333
    9 Isabella Frissen Hellas Utr...MD Team 2 3:56,49 --- 332
    13 Emma Kamer Hellas Utr...MD Team 1 4:03,89 3:38,93 0
    16 Fardo de Jong Hellas Utr...MD Team 3 4:11,13 --- 264
    Amelie van der Hulst Hellas Utr...MD Team 3 DNF --- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Maya Clark Hellas Utr...MD Team 1 11,55 +0.4 m/s11,79 420
    3 Annick Koks Hellas Utr...MD Team 1 11,71 +0.4 m/s10,94 404
    7 Lidewij Boddeke Hellas Utr...MD Team 2 12,92 +0.4 m/s12,72 291
    11 Anouk Overgoor Hellas Utr...MD Team 2 13,55 +0.4 m/s13,01 241
    13 Leonie Mariën Hellas Utr...MD Team 1 13,99 +0.4 m/s12,04 0
    18 Danique Brons Hellas Utr...MD Team 3 14,64 -1.4 m/s14,62 164
    Froukje Bootsma Hellas Utr...MD Team 3 DNS 13,71 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 U-Track MD Team 1 (4x60m) U-Track - MJD 4 34,06 608
    2 Hellas Utrecht MD Team 1 (4x60m) Hellas Utrecht - MJD 4 35,01 561
    3 Hellas Utrecht MD Team 2 (4x60m) Hellas Utrecht - MJD 4 35,99 515
    4 AV Gouda MD (4x60m) AV Gouda - MJD 4 36,34 499
    5 AV Clytoneus MD (4x60m) AV Clytoneus - MJD 4 36,37 498
    6 U-Track MD Team 2 (4x60m) U-Track - MJD 4 38,37 413
    7 ARV Ilion MD (4x60m) ARV Ilion - MJD 4 38,71 349
    7 AV Atverni MD Team 1 (4x60m) AV Atverni - MJD 4 39,73 360
    9 AV Atverni MD Team 2 (4x60m) AV Atverni - MJD 0 DNS 0
    9 AV `47 MD (4x60m) AV `47 - MJD 0 DNS 0
    9 Hellas Utrecht MD Team 3 (4x60m) Hellas Utrecht - MJD 4 DNS 0
    9 Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI MD (4x60m) Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI - MJD 4 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Mandy Dijkstra Hellas Utr...MD Team 2 21,11 --- 345
    2 Emma Kamer Hellas Utr...MD Team 1 20,16 18,40 327
    6 Ilse van Veenendaal Hellas Utr...MD Team 1 13,27 --- 0
    8 Sarie van Pinxteren Hellas Utr...MD Team 3 10,44 --- 113
    9 Lidewij Boddeke Hellas Utr...MD Team 2 10,40 --- 0
    16 Fardo de Jong Hellas Utr...MD Team 3 8,43 --- 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Lisanne Boot Hellas Utr...MD Team 1 19,05 20,17 289
    5 Mandy Dijkstra Hellas Utr...MD Team 2 16,55 --- 240
    8 Lies van Bommel Hellas Utr...MD Team 2 13,98 --- 0
    9 Charissa Flierman Hellas Utr...MD Team 1 13,53 --- 0
    12 Yke Sevensma Hellas Utr...MD Team 3 11,12 --- 117


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Lisanne Boot Hellas Utr...MD Team 1 9,40 9,99 493
    5 Mandy Dijkstra Hellas Utr...MD Team 2 7,61 7,22 400
    8 Charissa Flierman Hellas Utr...MD Team 1 7,17 7,69 0
    13 Aisha Ashruf Hellas Utr...MD Team 2 4,95 5,69 0
    14 Yke Sevensma Hellas Utr...MD Team 3 4,57 4,54 211
    15 Tyka van der Klein Hellas Utr...MD Team 3 4,51 5,41 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 Maya Clark Hellas Utr...MD Team 1 1,25 1,30 426
    7 Lies van Bommel Hellas Utr...MD Team 2 1,20 1,15 0
    7 Ilse van Veenendaal Hellas Utr...MD Team 1 1,20 1,25 0
    7 Anouk Overgoor Hellas Utr...MD Team 2 1,20 1,20 389
    7 Tyka van der Klein Hellas Utr...MD Team 3 1,20 1,20 389
    15 Danique Brons Hellas Utr...MD Team 3 1,00 1,10 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Maya Clark Hellas Utr...MD Team 1 4,33 +0.5 m/s4,15 484
    6 Leonie Mariën Hellas Utr...MD Team 1 3,78 -1.0 m/s4,00 0
    8 Aisha Ashruf Hellas Utr...MD Team 2 3,46 +1.3 m/s3,52 310
    14 Meike Tan Hellas Utr...MD Team 2 2,99 +2.8 m/s3,52 0
    15 Fardo de Jong Hellas Utr...MD Team 3 2,98 -0.6 m/s--- 214
    Froukje Bootsma Hellas Utr...MD Team 3 DNS 3,41 0