Vereniging 'AV Clytoneus' op 'Junioren C/D Poule 57 Wedstrijd 1 [2017]'

Prijzen

Hugo Jansen
  • Jongens Junior C - Speer - 34,72
Maaike Heida
  • Meisjes Junior C - 80m - 10,85
Maaike Heida
  • Meisjes Junior C - Ver - 4,69
Luna Zimnik
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:34,03

Hoogtepunten

Luna Zimnik MJD Ver
  • 3,99
  • Roeland van der Ploeg JJC Ver
  • 4,54
  • Hugo Jansen JJC Speer
  • 34,72
  • Steven van Luinen JJC 100m
  • 13,21
  • Maaike Heida MJC Ver
  • 4,69
  • Luna Zimnik MJD 1000m
  • 3:34,03
  • Jorrit van der Tol JJC 100m
  • 14,14
  • Manouk Schouten MJC 80m
  • 12,28
  • Maaike Heida MJC 80m
  • 10,85
  • Anton van Triest JJC Hoog
  • 1,40
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Team 100m OBPTeam punten
    8 Steven van Luinen Clytoneus AV Clytoneus JC 13,21 m/s13,70 638
    16 Jorrit van der Tol Clytoneus AV Clytoneus JC 14,14 m/s14,06 517


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team 800mOBPTeam punten
    11 Roeland va...der Ploeg Clytoneus AV Clytoneus JC 2:34,79 2:32,47 514
    14 Anton van Triest Clytoneus AV Clytoneus JC 2:39,30 2:47,92 475
    18 Joppe Bakker Clytoneus AV Clytoneus JC 2:58,16 3:02,95 0


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team 100mH OBPTeam punten
    6 Hugo Jansen Clytoneus AV Clytoneus JC 17,78 -0.7 m/s--- 0
    17 Joop Epping Clytoneus AV Clytoneus JC 22,08 -0.7 m/s--- 0
    18 Joppe Bakker Clytoneus AV Clytoneus JC 22,54 -0.7 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 ARV Ilion JC (4x100m) ARV Ilion - JJC 4 49,25 742
    2 Hellas Utrecht JC Team 1 (4x100m) Hellas Utrecht - JJC 4 49,35 738
    3 AV Gouda JC (4x100m) AV Gouda - JJC 4 49,62 728
    4 AV Atverni JC Team 1 (4x100m) AV Atverni - JJC 4 52,15 635
    5 U-Track JC Team 1 (4x100m) U-Track - JJC 4 53,40 592
    6 AV Clytoneus JC (4x100m) AV Clytoneus - JJC 4 53,90 525
    6 Avantri JC (4x100m) Avantri - JJC 4 55,44 526
    8 U-Track JC Team 2 (4x100m) U-Track - JJC 4 57,18 474
    9 AV Atverni JC Team 2 (4x100m) AV Atverni - JJC 4 57,35 469
    10 AV `47 JC (4x100m) AV `47 - JJC 0 DNS 0
    10 Hellas Utrecht JC Team 2 (4x100m) Hellas Utrecht - JJC 4 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    3 Hugo Jansen Clytoneus AV Clytoneus JC 34,72 25,87 566


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    7 Steven van Luinen Clytoneus AV Clytoneus JC 24,36 18,50 384
    13 Anton van Triest Clytoneus AV Clytoneus JC 16,90 15,45 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    11 Joop Epping Clytoneus AV Clytoneus JC 6,65 5,54 345
    16 Joppe Bakker Clytoneus AV Clytoneus JC 4,69 --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    10 Anton van Triest Clytoneus AV Clytoneus JC 1,40 --- 541
    13 Joop Epping Clytoneus AV Clytoneus JC 1,35 1,35 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    6 Roeland va...der Ploeg Clytoneus AV Clytoneus JC 4,54 +0.5 m/s4,16 527
    12 Jorrit van der Tol Clytoneus AV Clytoneus JC 4,05 -1.7 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team 80m OBPTeam punten
    22 Storm Schifflers Clytoneus AV Clytoneus JD 12,77 +0.4 m/s--- 367
    25 Julius Veen Clytoneus AV Clytoneus JD 13,04 -2.8 m/s--- 335


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team 1000mOBPTeam punten
    14 Julius Veen Clytoneus AV Clytoneus JD 3:46,06 --- 386
    23 Sven Keler Clytoneus AV Clytoneus JD 4:06,10 --- 286


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team 80mH OBPTeam punten
    25 Simeon Visser Clytoneus AV Clytoneus JD 20,02 -0.7 m/s--- 99


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hellas Utrecht JD Team 1 (4x80m) Hellas Utrecht - JJD 4 44,38 574
    2 ARV Ilion JD (4x80m) ARV Ilion - JJD 4 45,00 550
    3 AV Atverni JD Team 1 (4x80m) AV Atverni - JJD 4 45,17 543
    4 U-Track JD Team 3 (4x80m) U-Track - JJD 4 45,42 534
    5 SC Reeuwijk JD (4x80m) SC Reeuwijk - JJD 4 46,42 497
    6 Hellas Utrecht JD Team 2 (4x80m) Hellas Utrecht - JJD 4 46,92 480
    7 U-Track JD Team 1 (4x80m) U-Track - JJD 4 48,66 421
    8 Avantri JD (4x80m) Avantri - JJD 4 49,30 400
    9 Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI JD (4x80m) Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI - JJD 4 49,82 384
    10 AV Gouda JD (4x80m) AV Gouda - JJD 4 50,67 308
    10 AV Clytoneus JD (4x80m) AV Clytoneus - JJD 4 50,78 354
    12 AV Atverni JD Team 2 (4x80m) AV Atverni - JJD 4 51,39 336
    13 AV `47 JD (4x80m) AV `47 - JJD 0 DNS 0
    13 Hellas Utrecht JD Team 3 (4x80m) Hellas Utrecht - JJD 0 DNS 0
    13 U-Track JD Team 2 (4x80m) U-Track - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    5 Storm Schifflers Clytoneus AV Clytoneus JD 22,20 --- 365


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    8 Sven Keler Clytoneus AV Clytoneus JD 1,25 --- 426


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    19 Simeon Visser Clytoneus AV Clytoneus JD 2,69 +0.6 m/s--- 156


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Team 80m OBPTeam punten
    3 Maaike Heida Clytoneus AV Clytoneus MC 10,85 +0.1 m/s11,02 644
    16 Manouk Schouten Clytoneus AV Clytoneus MC 12,28 -1.8 m/s12,46 430


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team 800mOBPTeam punten
    16 Hannah Garritsen Clytoneus AV Clytoneus MC 3:12,26 2:50,00 242
    Rixt Vos Clytoneus AV Clytoneus MC DNS 2:38,00 0


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team 80mH OBPTeam punten
    Rixt Vos Clytoneus AV Clytoneus MC DNS 16,40 0
    Angelle Davis Clytoneus AV Clytoneus MC DNS 16,30 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hellas Utrecht MC Team 1 (4x80m) Hellas Utrecht - MJC 4 41,88 678
    2 ARV Ilion MC (4x80m) ARV Ilion - MJC 4 41,93 676
    3 AV Gouda MC (4x80m) AV Gouda - MJC 4 43,65 603
    4 U-Track MC Team 1 (4x80m) U-Track - MJC 4 44,63 564
    5 AV `47 MC (4x80m) AV `47 - MJC 4 46,27 503
    6 AV Atverni MC Team 1 (4x80m) AV Atverni - MJC 4 47,50 409
    6 U-Track MC Team 2 (4x80m) U-Track - MJC 4 48,74 418
    8 AV Atverni MC Team 2 (4x80m) AV Atverni - MJC 4 49,13 405
    9 Avantri MC (4x80m) Avantri - MJC 4 49,86 382
    10 U-Track MC Team 3 (4x80m) U-Track - MJC 4 53,18 286
    11 AV Clytoneus MC (4x80m) AV Clytoneus - MJC 4 DNS 0
    11 Hellas Utrecht MC Team 2 (4x80m) Hellas Utrecht - MJC 0 DNS 0
    11 Hellas Utrecht MC Team 3 (4x80m) Hellas Utrecht - MJC 0 DNS 0
    11 SC Reeuwijk MC (4x80m) SC Reeuwijk - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    7 Manouk Schouten Clytoneus AV Clytoneus MC 15,43 14,50 216


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    Angelle Davis Clytoneus AV Clytoneus MC DNS 6,33 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    Rixt Vos Clytoneus AV Clytoneus MC DNS 1,30 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    3 Maaike Heida Clytoneus AV Clytoneus MC 4,69 -2.3 m/s4,51 558
    16 Hannah Garritsen Clytoneus AV Clytoneus MC 3,40 -1.0 m/s3,95 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team 60m OBPTeam punten
    22 Joy van Eijk Clytoneus AV Clytoneus MD 10,68 -0.8 m/s--- 280
    23 Iris de Vogel Clytoneus AV Clytoneus MD 10,79 +0.3 m/s--- 266
    Laure Roelofs Clytoneus AV Clytoneus MD DNS --- 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team 1000mOBPTeam punten
    2 Luna Zimnik Clytoneus AV Clytoneus MD 3:34,03 --- 455
    7 Anniek Triest Clytoneus AV Clytoneus MD 3:47,59 --- 378


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team 60mH OBPTeam punten
    10 Laure Roelofs Clytoneus AV Clytoneus MD 13,52 +0.0 m/s--- 243
    20 Iris de Vogel Clytoneus AV Clytoneus MD 14,95 +0.0 m/s--- 144


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 U-Track MD Team 1 (4x60m) U-Track - MJD 4 34,06 608
    2 Hellas Utrecht MD Team 1 (4x60m) Hellas Utrecht - MJD 4 35,01 561
    3 Hellas Utrecht MD Team 2 (4x60m) Hellas Utrecht - MJD 4 35,99 515
    4 AV Gouda MD (4x60m) AV Gouda - MJD 4 36,34 499
    5 AV Clytoneus MD (4x60m) AV Clytoneus - MJD 4 36,37 498
    6 U-Track MD Team 2 (4x60m) U-Track - MJD 4 38,37 413
    7 ARV Ilion MD (4x60m) ARV Ilion - MJD 4 38,71 349
    7 AV Atverni MD Team 1 (4x60m) AV Atverni - MJD 4 39,73 360
    9 AV Atverni MD Team 2 (4x60m) AV Atverni - MJD 0 DNS 0
    9 AV `47 MD (4x60m) AV `47 - MJD 0 DNS 0
    9 Hellas Utrecht MD Team 3 (4x60m) Hellas Utrecht - MJD 4 DNS 0
    9 Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI MD (4x60m) Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI - MJD 4 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    12 Joy van Eijk Clytoneus AV Clytoneus MD 10,07 --- 103
    18 Iris de Vogel Clytoneus AV Clytoneus MD 7,06 --- 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    7 Mara Donker Clytoneus AV Clytoneus MD 14,65 --- 199


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    5 Mara Donker Clytoneus AV Clytoneus MD 7,61 --- 400
    10 Joy van Eijk Clytoneus AV Clytoneus MD 6,07 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    11 Anniek Triest Clytoneus AV Clytoneus MD 1,15 --- 352


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    5 Luna Zimnik Clytoneus AV Clytoneus MD 3,99 -0.4 m/s--- 416