Vereniging 'AV Atverni' op 'Junioren C/D Poule 57 Wedstrijd 1 [2017]'

Prijzen

Viggo Parol
  • Jongens Junior C - 800m - 2:08,78
Vincent Bosman
  • Jongens Junior C - Discus - 30,78
Vincent Bosman
  • Jongens Junior C - Kogel - 11,33
Wouter Benschop
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,55
Karin de Wit
  • Meisjes Junior D - Discus - 21,40
Karin de Wit
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,35

Hoogtepunten

Rianne Tersteeg MJD 60m
  • 9,49
  • Karin de Wit MJD Hoog
  • 1,35
  • Bart van Zandwijk JJC 100m
  • 12,77
  • Wouter Benschop JJC Hoog
  • 1,55
  • Vincent Bosman JJC Kogel
  • 11,33
  • Romy Dannenburg MJC 80m
  • 11,64
  • Romy Dannenburg MJC 800m
  • 2:42,11
  • Viggo Parol JJC 800m
  • 2:08,78
  • Aaron Hoogenboom JJC 100mH
  • 16,60
  • Elena Emanuel MJC 80m
  • 11,95
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Team 100m OBPTeam punten
    5 Bart van Zandwijk AV Atverni AV Atverni JC Team 1 12,77 m/s12,87 702
    11 Yanniek Asschert AV Atverni AV Atverni JC Team 1 13,83 m/s13,71 555
    22 Jeroen Visser AV Atverni AV Atverni JC Team 2 15,96 +0.8 m/s--- 319
    Aaron Hoogenboom AV Atverni AV Atverni JC Team 1 DNS 13,04 0
    Jochem van Gennip AV Atverni AV Atverni JC Team 2 DNS --- 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team 800mOBPTeam punten
    1 Viggo Parol AV Atverni AV Atverni JC Team 1 2:08,78 2:08,00 797
    9 Chai de Bruijne AV Atverni AV Atverni JC Team 1 2:32,86 2:35,40 532
    16 Pablo Zegwaart AV Atverni AV Atverni JC Team 2 2:45,40 --- 425
    17 Tristan de Bree AV Atverni AV Atverni JC Team 1 2:55,08 --- 0
    22 Gosin Meerens AV Atverni AV Atverni JC Team 2 3:10,50 --- 252


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team 100mH OBPTeam punten
    5 Aaron Hoogenboom AV Atverni AV Atverni JC Team 1 16,60 -1.4 m/s14,88 0
    10 Gianni Louhenapessy AV Atverni AV Atverni JC Team 1 18,70 -1.4 m/s15,46 0
    15 Tristan de Bree AV Atverni AV Atverni JC Team 1 21,28 -1.2 m/s--- 0
    16 Sam Relyveld AV Atverni AV Atverni JC Team 2 21,30 -1.2 m/s--- 0
    19 Gosin Meerens AV Atverni AV Atverni JC Team 2 23,20 -1.2 m/s--- 0
    20 Jeroen Visser AV Atverni AV Atverni JC Team 2 23,27 -1.2 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 ARV Ilion JC (4x100m) ARV Ilion - JJC 4 49,25 742
    2 Hellas Utrecht JC Team 1 (4x100m) Hellas Utrecht - JJC 4 49,35 738
    3 AV Gouda JC (4x100m) AV Gouda - JJC 4 49,62 728
    4 AV Atverni JC Team 1 (4x100m) AV Atverni - JJC 4 52,15 635
    5 U-Track JC Team 1 (4x100m) U-Track - JJC 4 53,40 592
    6 AV Clytoneus JC (4x100m) AV Clytoneus - JJC 4 53,90 525
    6 Avantri JC (4x100m) Avantri - JJC 4 55,44 526
    8 U-Track JC Team 2 (4x100m) U-Track - JJC 4 57,18 474
    9 AV Atverni JC Team 2 (4x100m) AV Atverni - JJC 4 57,35 469
    10 AV `47 JC (4x100m) AV `47 - JJC 0 DNS 0
    10 Hellas Utrecht JC Team 2 (4x100m) Hellas Utrecht - JJC 4 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    5 Vincent Bosman AV Atverni AV Atverni JC Team 1 28,32 29,21 469
    10 Koen van Loo AV Atverni AV Atverni JC Team 2 21,45 --- 351
    Teagan Hessels AV Atverni AV Atverni JC Team 1 DNS --- 0
    Jochem van Gennip AV Atverni AV Atverni JC Team 2 DNS --- 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    2 Vincent Bosman AV Atverni AV Atverni JC Team 1 30,78 26,02 486
    14 Koen van Loo AV Atverni AV Atverni JC Team 2 10,91 --- 112
    Teagan Hessels AV Atverni AV Atverni JC Team 1 DNS --- 0
    Jochem van Gennip AV Atverni AV Atverni JC Team 2 DNS --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    2 Vincent Bosman AV Atverni AV Atverni JC Team 1 11,33 10,67 584
    14 Pablo Zegwaart AV Atverni AV Atverni JC Team 2 5,72 --- 288
    15 Koen van Loo AV Atverni AV Atverni JC Team 2 5,38 --- 0
    Teagan Hessels AV Atverni AV Atverni JC Team 1 DNS --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    3 Wouter Benschop AV Atverni AV Atverni JC Team 1 1,55 1,56 663
    7 Ralph de Wit AV Atverni AV Atverni JC Team 2 1,45 --- 582
    10 Tristan de Bree AV Atverni AV Atverni JC Team 1 1,40 1,40 0
    16 Sam Relyveld AV Atverni AV Atverni JC Team 2 1,30 --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    4 Bart van Zandwijk AV Atverni AV Atverni JC Team 1 4,79 -1.6 m/s4,63 578
    5 Wouter Benschop AV Atverni AV Atverni JC Team 1 4,65 -1.6 m/s4,80 0
    7 Ralph de Wit AV Atverni AV Atverni JC Team 2 4,39 -1.7 m/s--- 496
    15 Gosin Meerens AV Atverni AV Atverni JC Team 2 3,40 -0.6 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team 80m OBPTeam punten
    4 Thomas Schols AV Atverni AV Atverni JD Team 1 11,48 -0.4 m/s11,59 543
    5 Joseph Adepeju AV Atverni AV Atverni JD Team 1 11,57 -0.4 m/s11,48 529
    11 Naoa Yeo AV Atverni AV Atverni JD Team 1 12,07 -0.4 m/s12,24 0
    29 Thomas Happé AV Atverni AV Atverni JD Team 2 13,53 -2.8 m/s--- 280
    33 Hidde Woldendorp AV Atverni AV Atverni JD Team 2 13,96 -1.1 m/s--- 234
    36 Hidde Boerema AV Atverni AV Atverni JD Team 2 15,65 -1.1 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team 1000mOBPTeam punten
    5 Luc Nederpel AV Atverni AV Atverni JD Team 1 3:31,07 --- 473
    9 Bas Noordhoek AV Atverni AV Atverni JD Team 1 3:39,66 --- 422
    21 Milan Emo AV Atverni AV Atverni JD Team 2 3:57,22 --- 328
    Bjorn Boss AV Atverni AV Atverni JD Team 2 DNS --- 0
    Kjeld van Schelt AV Atverni AV Atverni JD Team 2 DNF --- 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team 80mH OBPTeam punten
    4 Thomas Schols AV Atverni AV Atverni JD Team 1 14,57 -2.0 m/s--- 437
    10 Stephen-Sh...n Ughere AV Atverni AV Atverni JD Team 1 16,68 -2.0 m/s--- 280
    17 Naoa Yeo AV Atverni AV Atverni JD Team 1 17,82 -2.0 m/s--- 0
    22 Bjorn Boss AV Atverni AV Atverni JD Team 2 18,22 -0.5 m/s--- 188
    24 Hidde Woldendorp AV Atverni AV Atverni JD Team 2 19,68 -2.0 m/s--- 115
    26 Hidde Boerema AV Atverni AV Atverni JD Team 2 23,83 -0.5 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hellas Utrecht JD Team 1 (4x80m) Hellas Utrecht - JJD 4 44,38 574
    2 ARV Ilion JD (4x80m) ARV Ilion - JJD 4 45,00 550
    3 AV Atverni JD Team 1 (4x80m) AV Atverni - JJD 4 45,17 543
    4 U-Track JD Team 3 (4x80m) U-Track - JJD 4 45,42 534
    5 SC Reeuwijk JD (4x80m) SC Reeuwijk - JJD 4 46,42 497
    6 Hellas Utrecht JD Team 2 (4x80m) Hellas Utrecht - JJD 4 46,92 480
    7 U-Track JD Team 1 (4x80m) U-Track - JJD 4 48,66 421
    8 Avantri JD (4x80m) Avantri - JJD 4 49,30 400
    9 Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI JD (4x80m) Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI - JJD 4 49,82 384
    10 AV Gouda JD (4x80m) AV Gouda - JJD 4 50,67 308
    10 AV Clytoneus JD (4x80m) AV Clytoneus - JJD 4 50,78 354
    12 AV Atverni JD Team 2 (4x80m) AV Atverni - JJD 4 51,39 336
    13 AV `47 JD (4x80m) AV `47 - JJD 0 DNS 0
    13 Hellas Utrecht JD Team 3 (4x80m) Hellas Utrecht - JJD 0 DNS 0
    13 U-Track JD Team 2 (4x80m) U-Track - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    12 Joseph Adepeju AV Atverni AV Atverni JD Team 1 19,15 --- 308
    19 Daan van Rooijen AV Atverni AV Atverni JD Team 1 14,51 --- 0
    22 Thomas Happé AV Atverni AV Atverni JD Team 2 14,07 --- 201
    24 Mike van Doorn AV Atverni AV Atverni JD Team 2 12,94 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    13 Daan van Rooijen AV Atverni AV Atverni JD Team 1 6,14 --- 315
    16 Stephen-Sh...n Ughere AV Atverni AV Atverni JD Team 1 5,50 --- 0
    17 Coen van Schelt AV Atverni AV Atverni JD Team 2 5,38 --- 266
    21 Kjeld van Schelt AV Atverni AV Atverni JD Team 2 4,97 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    8 Luc Nederpel AV Atverni AV Atverni JD Team 1 1,25 --- 426
    14 Kjeld van Schelt AV Atverni AV Atverni JD Team 2 1,20 --- 389
    20 Mike van Doorn AV Atverni AV Atverni JD Team 2 1,10 --- 0
    Koen van Zandwijk AV Atverni AV Atverni JD Team 1 DNS --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    10 Coen van Schelt AV Atverni AV Atverni JD Team 2 3,62 +0.7 m/s--- 342
    12 Luc Nederpel AV Atverni AV Atverni JD Team 1 3,54 -0.2 m/s--- 326
    18 Milan Emo AV Atverni AV Atverni JD Team 2 2,92 +0.5 m/s--- 0
    Koen van Zandwijk AV Atverni AV Atverni JD Team 1 NM --- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Team 80m OBPTeam punten
    12 Romy Dannenburg AV Atverni AV Atverni MC Team 1 11,64 -1.8 m/s11,44 519
    13 Elena Emanuel AV Atverni AV Atverni MC Team 1 11,95 -0.7 m/s--- 475
    21 Dianne Vendrig AV Atverni AV Atverni MC Team 1 12,47 +0.2 m/s--- 0
    25 Janaica Wessels AV Atverni AV Atverni MC Team 2 12,77 +0.2 m/s--- 367
    28 Lisa Cox AV Atverni AV Atverni MC Team 2 13,12 +0.2 m/s--- 326


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team 800mOBPTeam punten
    4 Romy Dannenburg AV Atverni AV Atverni MC Team 1 2:42,11 2:44,60 451
    15 Ella Cox AV Atverni AV Atverni MC Team 2 3:10,68 --- 251
    18 Merel Kuper AV Atverni AV Atverni MC Team 1 3:15,79 --- 221
    Lieke Westra AV Atverni AV Atverni MC Team 1 DQ --- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team 80mH OBPTeam punten
    16 Dianne Vendrig AV Atverni AV Atverni MC Team 1 17,91 -0.7 m/s--- 206
    17 Elena Emanuel AV Atverni AV Atverni MC Team 1 17,96 -0.7 m/s--- 203
    19 Fenne Liebrand AV Atverni AV Atverni MC Team 2 17,97 -0.7 m/s--- 202
    Romy Dannenburg AV Atverni AV Atverni MC Team 1 DNS 14,50 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hellas Utrecht MC Team 1 (4x80m) Hellas Utrecht - MJC 4 41,88 678
    2 ARV Ilion MC (4x80m) ARV Ilion - MJC 4 41,93 676
    3 AV Gouda MC (4x80m) AV Gouda - MJC 4 43,65 603
    4 U-Track MC Team 1 (4x80m) U-Track - MJC 4 44,63 564
    5 AV `47 MC (4x80m) AV `47 - MJC 4 46,27 503
    6 AV Atverni MC Team 1 (4x80m) AV Atverni - MJC 4 47,50 409
    6 U-Track MC Team 2 (4x80m) U-Track - MJC 4 48,74 418
    8 AV Atverni MC Team 2 (4x80m) AV Atverni - MJC 4 49,13 405
    9 Avantri MC (4x80m) Avantri - MJC 4 49,86 382
    10 U-Track MC Team 3 (4x80m) U-Track - MJC 4 53,18 286
    11 AV Clytoneus MC (4x80m) AV Clytoneus - MJC 4 DNS 0
    11 Hellas Utrecht MC Team 2 (4x80m) Hellas Utrecht - MJC 0 DNS 0
    11 Hellas Utrecht MC Team 3 (4x80m) Hellas Utrecht - MJC 0 DNS 0
    11 SC Reeuwijk MC (4x80m) SC Reeuwijk - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    8 Emma Scheepstra AV Atverni AV Atverni MC Team 1 14,93 --- 205
    10 Lisa Cox AV Atverni AV Atverni MC Team 2 14,52 --- 197
    15 Dewi van Onselen AV Atverni AV Atverni MC Team 1 9,78 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    6 Emma Scheepstra AV Atverni AV Atverni MC Team 1 7,07 --- 370
    11 Dewi van Onselen AV Atverni AV Atverni MC Team 1 5,86 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    12 Merel Kuper AV Atverni AV Atverni MC Team 1 1,20 --- 389
    14 Fenne Liebrand AV Atverni AV Atverni MC Team 2 1,10 --- 316
    14 Lieke Westra AV Atverni AV Atverni MC Team 1 1,10 --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    13 Emma Scheepstra AV Atverni AV Atverni MC Team 1 3,65 +2.1 m/s--- 348
    19 Janaica Wessels AV Atverni AV Atverni MC Team 2 3,12 -1.4 m/s--- 242
    20 Dewi van Onselen AV Atverni AV Atverni MC Team 1 3,10 +0.6 m/s--- 0
    21 Ella Cox AV Atverni AV Atverni MC Team 2 3,06 -3.6 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team 60m OBPTeam punten
    7 Rianne Tersteeg AV Atverni AV Atverni MD Team 1 9,49 +0.6 m/s9,34 461
    13 Dagmar Wielinga AV Atverni AV Atverni MD Team 1 9,96 +0.3 m/s--- 384
    20 Zana Latifi AV Atverni AV Atverni MD Team 2 10,59 -0.8 m/s--- 292
    Vera Verhoef AV Atverni AV Atverni MD Team 1 DNS --- 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team 1000mOBPTeam punten
    6 Dana Goris AV Atverni AV Atverni MD Team 1 3:46,55 --- 383
    15 Nikki Bruin AV Atverni AV Atverni MD Team 1 4:08,18 --- 277
    17 Bente Booij AV Atverni AV Atverni MD Team 1 4:11,37 4:04,44 0
    Zana Latifi AV Atverni AV Atverni MD Team 2 DNF --- 0
    Gwen Koene AV Atverni AV Atverni MD Team 2 DNF --- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team 60mH OBPTeam punten
    9 Janni Broersma AV Atverni AV Atverni MD Team 1 13,30 +0.0 m/s--- 260
    15 Gwen Koene AV Atverni AV Atverni MD Team 2 14,03 -1.4 m/s--- 205
    16 Dagmar Wielinga AV Atverni AV Atverni MD Team 1 14,17 +0.0 m/s--- 196
    Vera Verhoef AV Atverni AV Atverni MD Team 1 DNS --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 U-Track MD Team 1 (4x60m) U-Track - MJD 4 34,06 608
    2 Hellas Utrecht MD Team 1 (4x60m) Hellas Utrecht - MJD 4 35,01 561
    3 Hellas Utrecht MD Team 2 (4x60m) Hellas Utrecht - MJD 4 35,99 515
    4 AV Gouda MD (4x60m) AV Gouda - MJD 4 36,34 499
    5 AV Clytoneus MD (4x60m) AV Clytoneus - MJD 4 36,37 498
    6 U-Track MD Team 2 (4x60m) U-Track - MJD 4 38,37 413
    7 ARV Ilion MD (4x60m) ARV Ilion - MJD 4 38,71 349
    7 AV Atverni MD Team 1 (4x60m) AV Atverni - MJD 4 39,73 360
    9 AV Atverni MD Team 2 (4x60m) AV Atverni - MJD 0 DNS 0
    9 AV `47 MD (4x60m) AV `47 - MJD 0 DNS 0
    9 Hellas Utrecht MD Team 3 (4x60m) Hellas Utrecht - MJD 4 DNS 0
    9 Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI MD (4x60m) Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI - MJD 4 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    10 Nikki Bruin AV Atverni AV Atverni MD Team 1 10,25 --- 108
    15 Janni Broersma AV Atverni AV Atverni MD Team 1 8,96 --- 0
    19 Naomi van Zeben AV Atverni AV Atverni MD Team 2 5,60 --- 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    1 Karin de Wit AV Atverni AV Atverni MD Team 1 21,40 --- 333
    13 Naomi van Zeben AV Atverni AV Atverni MD Team 2 6,58 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    4 Karin de Wit AV Atverni AV Atverni MD Team 1 8,15 --- 429
    7 Rianne Tersteeg AV Atverni AV Atverni MD Team 1 7,59 --- 0
    16 Naomi van Zeben AV Atverni AV Atverni MD Team 2 4,39 --- 198


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    3 Karin de Wit AV Atverni AV Atverni MD Team 1 1,35 --- 499
    5 Gwen Koene AV Atverni AV Atverni MD Team 2 1,25 --- 426
    14 Bente Booij AV Atverni AV Atverni MD Team 1 1,05 --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    7 Rianne Tersteeg AV Atverni AV Atverni MD Team 1 3,62 -1.8 m/s--- 342
    9 Nikki Bruin AV Atverni AV Atverni MD Team 1 3,30 -1.8 m/s--- 0
    16 Zana Latifi AV Atverni AV Atverni MD Team 2 2,50 -2.0 m/s--- 118