Vereniging 'HAC `63' op 'Senioren 3e Divisie Poule 15 Wedstrijd 1 [2017]'

Prijzen

Leon Lans van der
  • Senioren mannen - 5000m - 16:22,37
Ilona Stille
  • Senioren vrouwen - 800m - 2:39,19
Eline Zomer
  • Senioren vrouwen - 3000m - 12:00,00
Linda Jonge de
  • Senioren vrouwen - 100mH - 18,60

Hoogtepunten

Yohannes Wedzinga Msen 400m
  • 57,32
  • Linda Jonge de Vsen Ver
  • 4,52
  • Eline Zomer Vsen 400m
  • 1:09,26
  • Ilona Stille Vsen 800m
  • 2:39,19
  • Yohannes Wedzinga Msen 800m
  • 2:15,08
  • Leon Lans van der Msen 5000m
  • 16:22,37
  • Ilona Stille Vsen 400m
  • 1:10,84
  • Eline Zomer Vsen 3000m
  • 12:00,00
  • Jan Bouwknegt Msen 5000m
  • 17:55,64
  • Patrick Vondeling Msen Kogel
  • 10,60
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    13 Dennis Jonker HAC `63 Mannen 13,11 -2.3 m/s--- 372
    20 Frank Bekkering HAC `63 Mannen 13,64 -2.3 m/s--- 0


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    17 Dennis Jonker HAC `63 Mannen 26,85 -2.2 m/s--- 412
    19 Sven Lovers HAC `63 Mannen 27,16 -2.2 m/s--- 0


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    15 Yohannes Wedzinga HAC `63 Mannen 57,32 --- 519
    23 Frank Bekkering HAC `63 Mannen 1:09,96 --- 0


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    11 Yohannes Wedzinga HAC `63 Mannen 2:15,08 --- 516
    19 Rob Graaf van de HAC `63 Mannen 2:29,43 2:21,15 0


    Senioren mannen - 5000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Leon Lans van der HAC `63 Mannen 16:22,37 --- 673
    11 Jan Bouwknegt HAC `63 Mannen 17:55,64 --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Ciko `66 Mannen (Zweedse) Ciko `66 - Msen 4 2:07,62 815
    2 AV NOP Mannen (Zweedse) AV NOP - Msen 4 2:10,53 772
    3 AAV SISU Mannen (Zweedse) AAV SISU - Msen 4 2:11,52 758
    4 AV Haaksbergen Mannen (Zweedse) AV Haaksbergen - Msen 4 2:11,54 757
    5 DAV Kronos Mannen (Zweedse) DAV Kronos - Msen 4 2:11,94 752
    6 AV Lionitas Mannen (Zweedse) AV Lionitas - Msen 4 2:14,06 722
    7 AV De Gemzen Mannen (Zweedse) AV De Gemzen - Msen 4 2:14,27 719
    8 EAC De Sperwers Mannen (Zweedse) EAC De Sperwers - Msen 4 2:15,60 701
    9 Atletico `73 Mannen (Zweedse) Atletico `73 - Msen 4 2:16,09 694
    10 AV Jahn II / SV Veendam Atletiek Mannen (Zweedse) - Msen 4 2:17,53 675
    11 AVA `70 Mannen (Zweedse) AVA `70 - Msen 4 2:19,36 652
    12 HAC `63 Mannen (Zweedse) HAC `63 - Msen 4 2:25,29 579
    13 Groningen Atletiek Mannen (Zweedse) Groningen Atletiek - Msen 4 DQ 0


    Senioren mannen - Discuswerpen 2 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    11 Patrick Vondeling HAC `63 Mannen 25,38 27,63 27,76 23,59 27,76 --- 422
    15 Remco Bos HAC `63 Mannen 21,14 21,14 --- 0


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Patrick Vondeling HAC `63 Mannen 10,60 --- 503
    15 Remco Bos HAC `63 Mannen 9,15 --- 0


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    13 Remco Bos HAC `63 Mannen 1,20 --- 79


    Senioren mannen - Hink-stap-springen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    17 Sven Lovers HAC `63 Mannen 10,43 +3.3 m/s--- 389


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    14 Renate Hofstee HAC `63 Vrouwen 16,72 -4.1 m/s--- 151


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    11 Renate Hofstee HAC `63 Vrouwen 34,56 -4.0 m/s--- 241


    Senioren vrouwen - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    7 Eline Zomer HAC `63 Vrouwen 1:09,26 1:05,99 528
    10 Ilona Stille HAC `63 Vrouwen 1:10,84 1:12,92 0


    Senioren vrouwen - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Ilona Stille HAC `63 Vrouwen 2:39,19 2:36,22 577


    Senioren vrouwen - 3000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Eline Zomer HAC `63 Vrouwen 12:00,00 11:59,82 487
    8 Jozina Ernst HAC `63 Vrouwen 15:27,27 --- 0


    Senioren vrouwen - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Linda Jonge de HAC `63 Vrouwen 18,60 -2.2 m/s--- 430


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AAC `61 Vrouwen (Zweedse) AAC `61 - Vsen 4 2:37,02 803
    2 AV Haaksbergen Vrouwen (Zweedse) AV Haaksbergen - Vsen 4 2:41,95 752
    3 AV `34 Apeldoorn Vrouwen (Zweedse) AV `34 Apeldoorn - Vsen 4 2:43,83 734
    4 WAV Tartletos Vrouwen (Zweedse) WAV Tartletos - Vsen 4 2:46,22 711
    5 HAC `63 Vrouwen (Zweedse) HAC `63 - Vsen 4 2:48,04 694
    6 Marathon Pim Mulier Vrouwen (Zweedse) Marathon Pim Mulier - Vsen 4 2:48,29 691
    7 Cialfo Vrouwen (Zweedse) Cialfo - Vsen 4 2:52,00 658
    8 Atletico `73 Vrouwen (Zweedse) Atletico `73 - Vsen 4 3:23,00 425
    9 AV Jahn II Vrouwen (Zweedse) AV Jahn II - Vsen 0 DNS 0
    9 AVA `70 Vrouwen (Zweedse) AVA `70 - Vsen 4 DNS 0


    Senioren vrouwen - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    8 Roosmarijn Drent HAC `63 Vrouwen 20,89 --- 340
    14 Jozina Ernst HAC `63 Vrouwen 17,48 --- 0


    Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    11 Roosmarijn Drent HAC `63 Vrouwen 7,37 7,77 6,48 6,92 7,77 --- 428
    14 Jozina Ernst HAC `63 Vrouwen 6,70 6,70 --- 0


    Senioren vrouwen - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    6 Linda Jonge de HAC `63 Vrouwen 4,52 +4.0 m/s--- 558