Vereniging 'Ciko `66' op 'Senioren 3e Divisie Poule 15 Wedstrijd 1 [2017]'

Prijzen

Daan Lubberdink
  • Senioren mannen - 100m - 11,65
Daan Lubberdink
  • Senioren mannen - 200m - 23,72
Ricardo Rivers
  • Senioren mannen - 400m - 54,24
Bouke van Belois
  • Senioren mannen - 800m - 2:02,91
Peter Siers
  • Senioren mannen - 110mH - 16,63
Wouter Nieuwhof
  • Senioren mannen - Kogel - 11,44
Peter Siers
  • Senioren mannen - Hoog - 2,00
Peter Siers
  • Senioren mannen - HSS - 12,35

Hoogtepunten

Daan Lubberdink Msen 200m
  • 23,72
  • Peter Siers Msen 110mH
  • 16,63
  • Peter Siers Msen Hoog
  • 2,00
  • Bouke van Belois Msen 800m
  • 2:02,91
  • Daan Lubberdink Msen 100m
  • 11,65
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Daan Lubberdink Ciko `66 Mannen 11,65 -3.1 m/s10,97 654
    8 Joppe Ketting Ciko `66 Mannen 12,59 -2.3 m/s--- 0


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Daan Lubberdink Ciko `66 Mannen 23,72 -5.5 m/s21,73 670
    5 Ricardo Rivers Ciko `66 Mannen 25,34 -5.5 m/s23,35 0


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Ricardo Rivers Ciko `66 Mannen 54,24 51,54 630
    4 Tim Olsthoorn Ciko `66 Mannen 55,10 52,01 0


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Bouke van Belois Ciko `66 Mannen 2:02,91 1:59,28 698


    Senioren mannen - 5000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    7 Arie Owen Ciko `66 Mannen 17:17,62 15:40,00 577


    Senioren mannen - 110 meter horden (107cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Peter Siers Ciko `66 Mannen 16,63 -3.3 m/s--- 692
    4 Wouter Nieuwhof Ciko `66 Mannen 17,83 -2.3 m/s15,96 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Ciko `66 Mannen (Zweedse) Ciko `66 - Msen 4 2:07,62 815
    2 AV NOP Mannen (Zweedse) AV NOP - Msen 4 2:10,53 772
    3 AAV SISU Mannen (Zweedse) AAV SISU - Msen 4 2:11,52 758
    4 AV Haaksbergen Mannen (Zweedse) AV Haaksbergen - Msen 4 2:11,54 757
    5 DAV Kronos Mannen (Zweedse) DAV Kronos - Msen 4 2:11,94 752
    6 AV Lionitas Mannen (Zweedse) AV Lionitas - Msen 4 2:14,06 722
    7 AV De Gemzen Mannen (Zweedse) AV De Gemzen - Msen 4 2:14,27 719
    8 EAC De Sperwers Mannen (Zweedse) EAC De Sperwers - Msen 4 2:15,60 701
    9 Atletico `73 Mannen (Zweedse) Atletico `73 - Msen 4 2:16,09 694
    10 AV Jahn II / SV Veendam Atletiek Mannen (Zweedse) - Msen 4 2:17,53 675
    11 AVA `70 Mannen (Zweedse) AVA `70 - Msen 4 2:19,36 652
    12 HAC `63 Mannen (Zweedse) HAC `63 - Msen 4 2:25,29 579
    13 Groningen Atletiek Mannen (Zweedse) Groningen Atletiek - Msen 4 DQ 0


    Senioren mannen - Discuswerpen 2 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    4 Julius Ediagbonya Ciko `66 Mannen 31,17 X X X 31,17 --- 501
    Wouter Nieuwhof Ciko `66 Mannen X NM --- 0


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Wouter Nieuwhof Ciko `66 Mannen 11,44 --- 562
    20 Daan Lövering Ciko `66 Mannen 7,64 --- 0


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Peter Siers Ciko `66 Mannen 2,00 --- 857


    Senioren mannen - Hink-stap-springen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Peter Siers Ciko `66 Mannen 12,35 +2.8 m/s--- 606
    4 Anton Ediagbonya Ciko `66 Mannen 12,02 +1.9 m/s--- 0