Vereniging 'AVA `70' op 'Senioren 3e Divisie Poule 15 Wedstrijd 1 [2017]'

Prijzen

Gertjan Bentert
  • Senioren mannen - Kogel - 11,32
Lisa te Molder
  • Senioren vrouwen - 800m - 2:38,82
Linde Klein Nibbelink
  • Senioren vrouwen - 3000m - 11:50,30

Hoogtepunten

Rudi Meinen Msen 400m
  • 56,92
  • Linde Klein Nibbelink Vsen Ver
  • 4,20
  • Gertjan Bentert Msen Hoog
  • 1,70
  • Gertjan Bentert Msen Kogel
  • 11,32
  • Bjorn Demkes Msen 5000m
  • 17:17,06
  • Nathalie Demkes Vsen Discus
  • 16,58
  • Lisa te Molder Vsen 800m
  • 2:38,82
  • Tim te Brake Msen 800m
  • 2:10,47
  • Linde Klein Nibbelink Vsen 3000m
  • 11:50,30
  • Nathalie Demkes Vsen 400m
  • 1:08,88
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    14 Rudi Meinen AVA `70 Mannen 13,20 -2.3 m/s13,00 357
    17 Patrick Ikink AVA `70 Mannen 13,28 -5.4 m/s12,50 0


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    13 Patrick Ikink AVA `70 Mannen 26,02 -3.9 m/s26,00 474
    22 Mart Slotboom AVA `70 Mannen 30,91 -3.9 m/s28,00 0


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    12 Rudi Meinen AVA `70 Mannen 56,92 58,00 533
    Roel Schreurs AVA `70 Mannen DNS 53,50 0


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    9 Tim te Brake AVA `70 Mannen 2:10,47 2:05,00 581
    18 Gijs Oosterholt AVA `70 Mannen 2:25,13 2:20,00 0


    Senioren mannen - 5000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Bjorn Demkes AVA `70 Mannen 17:17,06 16:40,00 577
    17 Roy Mengerink AVA `70 Mannen 19:30,87 19:00,00 0


    Senioren mannen - 110 meter horden (107cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    12 Roel Schreurs AVA `70 Mannen 23,39 -2.3 m/s19,00 276


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Ciko `66 Mannen (Zweedse) Ciko `66 - Msen 4 2:07,62 815
    2 AV NOP Mannen (Zweedse) AV NOP - Msen 4 2:10,53 772
    3 AAV SISU Mannen (Zweedse) AAV SISU - Msen 4 2:11,52 758
    4 AV Haaksbergen Mannen (Zweedse) AV Haaksbergen - Msen 4 2:11,54 757
    5 DAV Kronos Mannen (Zweedse) DAV Kronos - Msen 4 2:11,94 752
    6 AV Lionitas Mannen (Zweedse) AV Lionitas - Msen 4 2:14,06 722
    7 AV De Gemzen Mannen (Zweedse) AV De Gemzen - Msen 4 2:14,27 719
    8 EAC De Sperwers Mannen (Zweedse) EAC De Sperwers - Msen 4 2:15,60 701
    9 Atletico `73 Mannen (Zweedse) Atletico `73 - Msen 4 2:16,09 694
    10 AV Jahn II / SV Veendam Atletiek Mannen (Zweedse) - Msen 4 2:17,53 675
    11 AVA `70 Mannen (Zweedse) AVA `70 - Msen 4 2:19,36 652
    12 HAC `63 Mannen (Zweedse) HAC `63 - Msen 4 2:25,29 579
    13 Groningen Atletiek Mannen (Zweedse) Groningen Atletiek - Msen 4 DQ 0


    Senioren mannen - Discuswerpen 2 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    12 Gertjan Bentert AVA `70 Mannen 27,70 27,70 --- 421
    16 Mart Slotboom AVA `70 Mannen 16,26 16,97 16,07 17,27 17,27 --- 0


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Gertjan Bentert AVA `70 Mannen 11,32 --- 554
    19 Gijs Oosterholt AVA `70 Mannen 8,22 --- 0


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    9 Gertjan Bentert AVA `70 Mannen 1,70 --- 587


    Senioren mannen - Hink-stap-springen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    15 Bjorn Demkes AVA `70 Mannen 10,87 +3.2 m/s--- 440
    18 Sam ter Haar AVA `70 Mannen 10,19 +2.5 m/s--- 0


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Leonie Rijks AVA `70 Vrouwen DNS --- 0


    Senioren vrouwen - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Nathalie Demkes AVA `70 Vrouwen 1:08,88 --- 537


    Senioren vrouwen - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Lisa te Molder AVA `70 Vrouwen 2:38,82 --- 580


    Senioren vrouwen - 3000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Linde Kle...Nibbelink AVA `70 Vrouwen 11:50,30 --- 509


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AAC `61 Vrouwen (Zweedse) AAC `61 - Vsen 4 2:37,02 803
    2 AV Haaksbergen Vrouwen (Zweedse) AV Haaksbergen - Vsen 4 2:41,95 752
    3 AV `34 Apeldoorn Vrouwen (Zweedse) AV `34 Apeldoorn - Vsen 4 2:43,83 734
    4 WAV Tartletos Vrouwen (Zweedse) WAV Tartletos - Vsen 4 2:46,22 711
    5 HAC `63 Vrouwen (Zweedse) HAC `63 - Vsen 4 2:48,04 694
    6 Marathon Pim Mulier Vrouwen (Zweedse) Marathon Pim Mulier - Vsen 4 2:48,29 691
    7 Cialfo Vrouwen (Zweedse) Cialfo - Vsen 4 2:52,00 658
    8 Atletico `73 Vrouwen (Zweedse) Atletico `73 - Vsen 4 3:23,00 425
    9 AV Jahn II Vrouwen (Zweedse) AV Jahn II - Vsen 0 DNS 0
    9 AVA `70 Vrouwen (Zweedse) AVA `70 - Vsen 4 DNS 0


    Senioren vrouwen - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    15 Nathalie Demkes AVA `70 Vrouwen 16,58 --- 228


    Senioren vrouwen - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    10 Linde Kle...Nibbelink AVA `70 Vrouwen 4,20 +5.1 m/s--- 476