Vereniging 'SAV' op 'Pupillencompetitie regio 1, 3 & 4, wedstrijd 1'

Prijzen

Ruben Bleeker
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1373 punten
  • 60 meter   9,9
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,93
  • Verspringen   3,76
Eric Juckers
  • Jongens Pupil A1 - 1000m - 3:41,41
Aaron Ponne
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1625 punten
  • 60 meter   9,6
  • Kogelstoten 2 kilogram   8,49
  • Hoogspringen   1,25
Vasco Mosselman
  • Jongens Pupil A2 - 1000m - 3:15,48
Aaron Ponne
  • Jongens Pupil A2 - 1000m - 3:33,83
Sven de Haas
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1010 punten
  • 40 meter   8,0
  • Balwerpen   21,53
  • Verspringen   2,91
Sven de Haas
  • Jongens Pupil C - 600m - 2:21,46
Jinte Braas
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1468 punten
  • 60 meter   9,4
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,76
  • Hoogspringen   1,20
Britt Bregman
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1391 punten
  • 60 meter   10,1
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,92
  • Hoogspringen   1,25
Jinte Braas
  • Meisjes Pupil A2 - 1000m - 3:26,89
Kaitlijn van Dongeren
  • Meisjes Pupil A2 - 1000m - 3:39,61
Evie Lub
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1140 punten
  • 40 meter   7,2
  • Balwerpen   16,84
  • Verspringen   3,15
Femke van Velzen
  • Meisjes Pupil C - 600m - 2:18,54

Hoogtepunten

Vasco Mosselman JPA2 1000m
  • 3:15,48
  • Aaron Ponne JPA2 60m
  • 9,54
  • Britt Bregman MPA2 Hoog
  • 1,25
  • Evie Lub MPB 40m
  • 7,14
  • Jinte Braas MPA2 1000m
  • 3:26,89
  • Kaitlijn van Dongeren MPA2 1000m
  • 3:39,61
  • Jinte Braas MPA2 60m
  • 9,33
  • Aaron Ponne JPA2 Kogel
  • 8,49
  • Aaron Ponne JPA2 1000m
  • 3:33,83
  • Jessy Struijs JPA1 Kogel
  • 8,18
  •  

    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelVerPunten totaal
    3 Ruben Bleeker 9,85 5,93 3,76 1373
    10 Jessy Struijs 11,27 8,18 3,34 1222
    13 Eric Juckers 10,04 4,06 3,40 1144
    15 Teun van Westen 10,82 5,53 3,29 1114


    Jongens Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    3 Eric Juckers 3:41,41 ---
    9 Ruben Bleeker 4:05,45 ---
    11 Teun van Westen 4:08,02 ---
    25 Jessy Struijs 4:43,12 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Startbaan JPA1 team 1 AV Startbaan - JPA1 4 39,07 485
    2 SAV - JPA1 SAV - JPA1 4 39,32 476
    3 NEA - JPA1 team 1 AV NEA-Volharding - JPA1 4 39,34 475
    4 Feniks - JPA1 AV Feniks - JPA1 4 40,91 417
    5 Startbaan JPA1 team 2 AV Startbaan - JPA1 4 41,49 397
    6 NEA - JPA1 team 2 AV NEA-Volharding - JPA1 4 42,57 361
    7 Startbaan JPA1 team 3 AV Startbaan - JPA1 4 43,99 316
    8 Lege baan 1 JPA1 serie 1 - JPA1 0 DNS 0
    8 Lege baan 1 JPA1 serie 2 - JPA1 0 DNS 0
    8 Lege baan 5 JPA1 serie 2 - JPA1 0 DNS 0
    8 Lege baan 6 JPA1 serie 1 - JPA1 0 DNS 0


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    1 Aaron Ponne 9,54 8,49 1,25 1625
    7 Vasco Mosselman 10,28 6,63 1,20 1369
    12 Jurre Hoffer 10,01 4,56 1,15 1239


    Jongens Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Vasco Mosselman 3:15,48 ---
    3 Aaron Ponne 3:33,83 ---
    9 Jurre Hoffer 4:09,32 ---


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    26 Tijn Hoffer 7,91 DNS NM 373


    Jongens Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Tijn Hoffer DNS ---


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    2 Sven de Haas 7,92 21,53 2,91 1010


    Jongens Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    2 Sven de Haas 2:21,46 ---


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    6 Dax Haakman 8,32 12,42 2,62 746


    Jongens Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    6 Dax Haakman 2:42,07 ---


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelVerPunten totaal
    5 Eva Heilig 9,91 4,89 3,58 1260
    16 Melissa van Velzen 10,88 5,62 3,37 1128
    22 Anouk Ronday 10,45 4,24 3,13 1043
    27 Ella Klumpenhouwer 11,37 4,82 2,97 934
    38 Iza Koopman 12,14 3,65 2,58 683


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    5 Melissa van Velzen 4:08,00 ---
    16 Eva Heilig 4:20,73 ---
    22 Ella Klumpenhouwer 4:25,76 ---
    Iza Koopman DNS ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Feniks - MPA1 team 1 AV Feniks - MPA1 4 36,86 576
    2 Feniks - MPA1 team 2 AV Feniks - MPA1 4 38,54 506
    3 Hollandia MPA1 team 1 AV Hollandia - MPA1 4 38,65 502
    4 Edam - MPA1 AV Edam - MPA1 4 40,20 443
    5 Startbaan MPA1 team 1 AV Startbaan - MPA1 4 40,21 442
    6 SAV - MPA1 SAV - MPA1 4 40,28 440
    7 Hollandia MPA1 team 2 AV Hollandia - MPA1 4 40,88 418
    8 Startbaan MPA1 team 2 AV Startbaan - MPA1 4 42,85 352
    9 Lege baan 1 MPA1 serie 1 - MPA1 0 DNS 0
    9 Lege baan 1 MPA1 serie 2 - MPA1 0 DNS 0
    9 Lege baan 6 MPA1 serie 1 - MPA1 0 DNS 0


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    1 Jinte Braas 9,33 5,76 1,20 1468
    3 Britt Bregman 10,09 5,92 1,25 1391
    14 Kaitlijn v... Dongeren 10,15 5,36 1,05 1199
    20 Eline Zwagemaker 11,12 6,37 1,00 1094


    Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Jinte Braas 3:26,89 ---
    2 Kaitlijn v... Dongeren 3:39,61 ---
    5 Britt Bregman 3:48,99 ---
    18 Eline Zwagemaker 4:41,39 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hollandia - MPA2 AV Hollandia - MPA2 4 37,76 538
    2 Startbaan - MPA2 AV Startbaan - MPA2 4 38,10 524
    3 SAV - MPA2 SAV - MPA2 4 38,53 507
    4 NEA - MPA2 AV NEA-Volharding - MPA2 4 39,56 467
    5 Feniks - MPA2 AV Feniks - MPA2 4 40,68 425
    6 Startbaan - MPA2/MPA1 combi - MPA2 4 41,26 405


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    3 Evie Lub 7,14 16,84 3,15 1140
    6 Marieke Lakenman 7,26 13,54 3,12 1056
    7 Naomi Zirschky 7,28 14,25 3,08 1056
    23 Gwen Hoekstra 7,98 8,87 2,74 756
    27 Tess Haakman 8,32 9,72 2,52 675


    Meisjes Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    7 Gwen Hoekstra 4:15,41 ---
    8 Naomi Zirschky 4:15,77 ---
    17 Marieke Lakenman 4:34,99 ---
    18 Evie Lub 4:37,04 ---
    25 Tess Haakman 5:12,39 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Edam - MPB AV Edam - MPB 4 27,62 533
    2 SAV - MPB SAV - MPB 4 27,96 515
    3 NEA - MPB AV NEA-Volharding - MPB 4 28,74 475
    4 Startbaan MPB team 1 AV Startbaan - MPB 4 28,83 470
    5 Feniks - MPB AV Feniks - MPB 4 29,43 441
    6 Startbaan MPB team 2 AV Startbaan - MPB 4 32,61 305
    7 Hollandia - MPB/MPC combi - MPB 4 DNS 0
    7 Lege baan 1 MPB serie 1 - MPB 0 DNS 0
    7 Lege baan 1 MPB serie 2 - MPB 0 DNS 0
    7 Lege baan 6 MPB serie 1 - MPB 0 DNS 0
    7 Lege baan 6 MPB serie 2 - MPB 0 DNS 0
    7 Startbaan MPB team 3 AV Startbaan - MPB 0 DNS 0


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    4 Sophie de Haas 7,72 18,39 2,79 977
    5 Britt Visser 7,70 14,18 2,90 937
    10 Femke van Velzen 8,20 15,30 2,38 766
    11 Jill Struijs 8,68 18,03 2,50 759
    14 Anouck Zwagemaker 8,41 11,88 2,61 720


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    2 Femke van Velzen 2:18,54 ---
    6 Sophie de Haas 2:31,81 ---
    8 Britt Visser 2:35,79 ---
    10 Jill Struijs 2:39,79 ---
    14 Anouck Zwagemaker 2:50,58 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 NEA - MPC AV NEA-Volharding - MPC 4 30,14 408
    2 SAV - MPC SAV - MPC 4 30,56 390
    3 Startbaan - MPC AV Startbaan - MPC 4 31,49 350
    4 Feniks - MPC AV Feniks - MPC 4 32,84 296
    5 Lege baan 1 MPC - MPC 0 DNS 0


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    10 Jasmine de Haas 10,26 7,38 1,91 255
    13 Jennifer Kok 10,15 4,89 1,69 160


    Meisjes Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    11 Jasmine de Haas 3:17,95 ---
    12 Naomi Kok 3:24,97 ---
    14 Jennifer Kok 3:52,66 ---