Vereniging 'AV Hollandia' op 'Pupillencompetitie regio 1, 3 & 4, wedstrijd 1'

Prijzen

Senna Giling
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1414 punten
  • 60 meter   9,6
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,09
  • Hoogspringen   1,15
Sophie Roos
  • Meisjes Pupil A2 - 1000m - 3:44,02
Maartje Tuil
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1179 punten
  • 40 meter   7,1
  • Balwerpen   15,97
  • Verspringen   3,29
Emma Le Blansch
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1268 punten
  • 40 meter   7,2
  • Balwerpen   20,82
  • Verspringen   3,51
Emma Le Blansch
  • Meisjes Pupil C - 600m - 2:13,30
Esmée van der Woude
  • Meisjes Pupil Mini - 600m - 2:28,89

Hoogtepunten

Sophie Roos MPA2 1000m
  • 3:44,02
  • Mick van den Boom JPA2 60m
  • 9,67
  • Senna Giling JPA2 60m
  • 9,55
  • Nikki de Smit MPA2 60m
  • 9,54
  • Sophie Roos MPA2 60m
  • 9,59
  • Anton Groot JPA2 60m
  • 10,11
  • Emma Le Blansch MPC 40m
  • 7,15
  • Thijsel van Kleef JPB 40m
  • 7,31
  • Maartje Tuil MPB 40m
  • 7,03
  • Senna Giling JPA2 1000m
  • 3:51,79
  •  

    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelVerPunten totaal
    21 Gauthier Brieër 11,09 4,84 3,07 989
    28 Milan Dupon 11,67 4,34 2,99 869
    36 Jarrod Bakker DNS DNS NM 0


    Jongens Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    26 Milan Dupon 4:50,48 ---
    27 Gauthier Brieër 4:55,73 ---
    Jarrod Bakker DNS ---


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    3 Senna Giling 9,55 6,09 1,15 1414
    5 Mick van den Boom 9,67 6,48 1,10 1381
    11 Anton Groot 10,11 5,47 1,10 1249


    Jongens Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    5 Senna Giling 3:51,79 ---
    6 Anton Groot 3:53,63 ---
    8 Mick van den Boom 4:05,55 ---


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    15 Hidde de Jager 7,51 18,60 2,86 1033
    18 Denzel van Houten 7,99 16,25 2,96 931
    19 Thijsel van Kleef 7,31 11,75 2,57 904
    22 Joey Korver 8,05 11,81 2,84 822


    Jongens Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    8 Hidde de Jager 4:09,81 ---
    12 Thijsel van Kleef 4:28,43 ---
    14 Joey Korver 4:32,60 ---
    20 Denzel van Houten 4:51,23 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Startbaan JPB team 1 AV Startbaan - JPB 4 26,21 613
    2 Feniks - JPB AV Feniks - JPB 4 26,54 593
    3 NEA - JPB team 1 AV NEA-Volharding - JPB 4 27,70 528
    4 Hollandia - JPB AV Hollandia - JPB 4 28,75 474
    5 Startbaan JPB team 2 AV Startbaan - JPB 4 29,98 416
    6 NEA - JPB team 2 AV NEA-Volharding - JPB 4 30,29 402


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    5 Tylo Simons 7,99 14,59 2,97 906
    7 Sjors Eveleens 8,06 18,43 2,50 861


    Jongens Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    10 Tylo Simons 3:01,05 ---
    12 Sjors Eveleens 3:02,97 ---


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    7 Luke Korvers 8,58 13,94 2,54 716


    Jongens Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    10 Luke Korvers 2:49,34 ---


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelVerPunten totaal
    7 Jill Hoeve 10,01 4,90 3,42 1212
    14 Amber van der Woude 10,08 4,98 3,07 1138
    17 Inoa Vader 10,31 4,18 3,45 1123
    20 Carice van Delft 10,43 4,62 3,08 1064
    24 Kayleigh Bruggeman 10,49 4,28 2,84 982
    31 Lynn de Rooij 10,64 3,25 2,64 842
    37 Ayla Brouwer 11,43 2,91 2,67 718
    39 Lynn van Iersel DNF DNS DNS 0


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    6 Jill Hoeve 4:09,47 ---
    13 Carice van Delft 4:16,51 ---
    18 Kayleigh Bruggeman 4:21,89 ---
    19 Lynn de Rooij 4:23,67 ---
    20 Ayla Brouwer 4:24,44 ---
    25 Amber van der Woude 4:36,85 ---
    27 Inoa Vader 4:46,45 ---
    Lynn van Iersel DNS ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Feniks - MPA1 team 1 AV Feniks - MPA1 4 36,86 576
    2 Feniks - MPA1 team 2 AV Feniks - MPA1 4 38,54 506
    3 Hollandia MPA1 team 1 AV Hollandia - MPA1 4 38,65 502
    4 Edam - MPA1 AV Edam - MPA1 4 40,20 443
    5 Startbaan MPA1 team 1 AV Startbaan - MPA1 4 40,21 442
    6 SAV - MPA1 SAV - MPA1 4 40,28 440
    7 Hollandia MPA1 team 2 AV Hollandia - MPA1 4 40,88 418
    8 Startbaan MPA1 team 2 AV Startbaan - MPA1 4 42,85 352
    9 Lege baan 1 MPA1 serie 1 - MPA1 0 DNS 0
    9 Lege baan 1 MPA1 serie 2 - MPA1 0 DNS 0
    9 Lege baan 6 MPA1 serie 1 - MPA1 0 DNS 0


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    4 Sophie Le Blansch 10,12 6,57 1,15 1353
    6 Nikki de Smit 9,54 5,27 1,10 1327
    9 Sophie Roos 9,59 4,52 1,15 1304
    12 India Plomp 9,96 4,78 1,10 1226
    26 Tara de Greeuw 10,39 4,30 0,90 981
    27 Lize Huiberts 10,75 4,71 0,85 924
    29 Nina Folkers DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    3 Sophie Roos 3:44,02 ---
    6 India Plomp 3:49,23 ---
    8 Sophie Le Blansch 3:58,18 ---
    10 Tara de Greeuw 4:03,02 ---
    12 Nikki de Smit 4:21,25 ---
    13 Lize Huiberts 4:21,85 ---
    Nina Folkers DNS ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hollandia - MPA2 AV Hollandia - MPA2 4 37,76 538
    2 Startbaan - MPA2 AV Startbaan - MPA2 4 38,10 524
    3 SAV - MPA2 SAV - MPA2 4 38,53 507
    4 NEA - MPA2 AV NEA-Volharding - MPA2 4 39,56 467
    5 Feniks - MPA2 AV Feniks - MPA2 4 40,68 425
    6 Startbaan - MPA2/MPA1 combi - MPA2 4 41,26 405


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    2 Maartje Tuil 7,03 15,97 3,29 1179
    14 Desteny va... Kasteele 7,84 14,87 2,55 853
    35 Isa Stins DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    5 Maartje Tuil 4:14,00 ---
    19 Desteny va... Kasteele 4:43,30 ---
    Isa Stins DNF ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Edam - MPB AV Edam - MPB 4 27,62 533
    2 SAV - MPB SAV - MPB 4 27,96 515
    3 NEA - MPB AV NEA-Volharding - MPB 4 28,74 475
    4 Startbaan MPB team 1 AV Startbaan - MPB 4 28,83 470
    5 Feniks - MPB AV Feniks - MPB 4 29,43 441
    6 Startbaan MPB team 2 AV Startbaan - MPB 4 32,61 305
    7 Hollandia - MPB/MPC combi - MPB 4 DNS 0
    7 Lege baan 1 MPB serie 1 - MPB 0 DNS 0
    7 Lege baan 1 MPB serie 2 - MPB 0 DNS 0
    7 Lege baan 6 MPB serie 1 - MPB 0 DNS 0
    7 Lege baan 6 MPB serie 2 - MPB 0 DNS 0
    7 Startbaan MPB team 3 AV Startbaan - MPB 0 DNS 0


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    1 Emma Le Blansch 7,15 20,82 3,51 1268
    7 Imme Schouten 8,23 13,14 2,70 789
    19 Sara Stavenuiter 8,88 11,67 1,92 510
    23 Marlou Meester DNS NM DNS 0


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Emma Le Blansch 2:13,30 ---
    17 Imme Schouten 2:56,81 ---
    22 Sara Stavenuiter 3:09,72 ---
    Marlou Meester DNS ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 NEA - MPC AV NEA-Volharding - MPC 4 30,14 408
    2 SAV - MPC SAV - MPC 4 30,56 390
    3 Startbaan - MPC AV Startbaan - MPC 4 31,49 350
    4 Feniks - MPC AV Feniks - MPC 4 32,84 296
    5 Lege baan 1 MPC - MPC 0 DNS 0


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    5 Esmée van der Woude 8,75 7,02 2,46 540
    11 Kim de Greeuw 9,13 3,81 1,71 250


    Meisjes Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    3 Esmée van der Woude 2:28,89 ---
    8 Kim de Greeuw 2:53,67 ---