Vereniging 'AV Startbaan' op 'Pupillencompetitie regio 1, 3 & 4, wedstrijd 1'

Prijzen

Niels van Bergen
  • Jongens Pupil A1 - 1000m - 3:38,66
Manuel Pattiwael van Westerloo
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1401 punten
  • 40 meter   7,0
  • Balwerpen   24,88
  • Verspringen   3,66
Iloy Buffing
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1400 punten
  • 40 meter   7,3
  • Balwerpen   30,68
  • Verspringen   3,65
Manuel Pattiwael van Westerloo
  • Jongens Pupil B - 1000m - 3:46,07
Jarit Kershof
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 962 punten
  • 40 meter   7,9
  • Balwerpen   17,70
  • Verspringen   2,90
Jarit Kershof
  • Jongens Pupil C - 600m - 2:24,31
Milan Franco
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 837 punten
  • 40 meter   8,0
  • Balwerpen   11,52
  • Verspringen   2,89
Leon den Ouden
  • Jongens Pupil Mini - 600m - 2:27,21
Maxime Zschuschen
  • Meisjes Pupil A1 - 1000m - 3:59,77
Evelien van Vilsteren
  • Meisjes Pupil B - 1000m - 4:05,60
Lauren Timucin
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1074 punten
  • 40 meter   7,3
  • Balwerpen   14,06
  • Verspringen   3,13
Lauren Timucin
  • Meisjes Pupil C - 600m - 2:22,57
Gioia Pierik
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 690 punten
  • 40 meter   7,9
  • Balwerpen   10,72
  • Verspringen   2,15
Sophia Myles
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 622 punten
  • 40 meter   8,7
  • Balwerpen   14,12
  • Verspringen   2,11
Gioia Pierik
  • Meisjes Pupil Mini - 600m - 2:26,67
 

Jongens Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60mKogelVerPunten totaal
4 Senna Gerrits 9,66 5,89 3,56 1361
6 Jelle Bosma 10,47 6,52 3,62 1289
7 Koen Tijhaar 10,04 5,25 3,68 1284
9 Niels van Bergen 10,05 5,05 3,47 1227
12 Bo de Buisonje 10,68 6,18 3,32 1179
16 Tobias Pierik 10,42 4,88 3,22 1111
19 Daniel Myles 10,71 4,96 2,98 1028
20 Valentin Sijne 10,25 3,93 2,95 1013
22 Thijs Geels 10,56 4,38 2,82 977
24 Ruben Bakker 10,84 3,94 3,11 964
26 Guus van Reijsen 10,72 4,03 2,74 913
30 Jesse Lopes Cardozo 12,03 4,58 2,76 801
34 Juri Botic 12,48 4,38 2,70 729
35 Titiaan Kruijver 12,98 4,02 2,34 582


Jongens Pupil A1 - 1000 meter

# Naam ResOBP
2 Niels van Bergen 3:38,66 ---
5 Koen Tijhaar 3:48,02 ---
6 Tobias Pierik 3:59,82 ---
7 Daniel Myles 4:00,60 ---
8 Ruben Bakker 4:05,36 ---
10 Valentin Sijne 4:07,60 ---
13 Bo de Buisonje 4:13,73 ---
14 Guus van Reijsen 4:13,81 ---
19 Thijs Geels 4:28,78 ---
22 Juri Botic 4:41,95 ---
23 Senna Gerrits 4:42,62 ---
31 Jesse Lopes Cardozo 5:12,09 ---
32 Titiaan Kruijver 5:25,13 ---
Jelle Bosma DNS ---


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Startbaan JPA1 team 1 AV Startbaan - JPA1 4 39,07 485
2 SAV - JPA1 SAV - JPA1 4 39,32 476
3 NEA - JPA1 team 1 AV NEA-Volharding - JPA1 4 39,34 475
4 Feniks - JPA1 AV Feniks - JPA1 4 40,91 417
5 Startbaan JPA1 team 2 AV Startbaan - JPA1 4 41,49 397
6 NEA - JPA1 team 2 AV NEA-Volharding - JPA1 4 42,57 361
7 Startbaan JPA1 team 3 AV Startbaan - JPA1 4 43,99 316
8 Lege baan 1 JPA1 serie 1 - JPA1 0 DNS 0
8 Lege baan 1 JPA1 serie 2 - JPA1 0 DNS 0
8 Lege baan 5 JPA1 serie 2 - JPA1 0 DNS 0
8 Lege baan 6 JPA1 serie 1 - JPA1 0 DNS 0


Jongens Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60mKogelHoogPunten totaal
4 Ivo Alofsen 9,68 7,06 1,10 1414
6 Eelco Korstjens 10,12 6,34 1,20 1376
13 Rociano Sno 10,48 7,18 1,00 1226
16 Sven Rijnten 10,18 5,51 1,05 1205
17 Zepp Diercks 10,55 6,10 0,95 1116
18 Sjoerd van Lammeren 10,94 5,45 0,90 986


Jongens Pupil A2 - 1000 meter

# Naam ResOBP
7 Eelco Korstjens 4:01,17 ---
11 Sjoerd van Lammeren 4:19,37 ---
12 Zepp Diercks 4:21,06 ---
14 Rociano Sno 4:22,78 ---
Ivo Alofsen DNS ---
Sven Rijnten DNS ---


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Startbaan - JPA2 AV Startbaan - JPA2 4 38,50 508
2 Feniks - JPA2 AV Feniks - JPA2 4 42,09 377
3 Startbaan - combi JPA2/JPA1 - JPA2 4 43,25 339
4 Lege baan 1 JPA2 - JPA2 0 DNF 0


Jongens Pupil B - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
2 Manuel Pa...Westerloo 6,92 24,88 3,66 1401
3 Iloy Buffing 7,24 30,68 3,65 1400
4 Noah Minamimoto 6,97 26,13 3,53 1380
6 Tijn Zwerver 7,02 24,86 3,52 1351
11 Lucas Jovchelevitch 7,23 16,41 3,42 1168
16 Remco Lopes Cardozo 7,76 16,18 3,08 995
24 Roberto Stokkel 8,57 10,81 2,64 682
27 Mika Riedel DNS DNS DNS 0


Jongens Pupil B - 1000 meter

# Naam ResOBP
3 Manuel Pa...Westerloo 3:46,07 ---
4 Tijn Zwerver 3:52,71 ---
5 Iloy Buffing 3:55,41 ---
6 Noah Minamimoto 3:57,79 ---
9 Lucas Jovchelevitch 4:10,15 ---
11 Remco Lopes Cardozo 4:27,89 ---
21 Roberto Stokkel 4:52,83 ---
Mika Riedel DNS ---


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Startbaan JPB team 1 AV Startbaan - JPB 4 26,21 613
2 Feniks - JPB AV Feniks - JPB 4 26,54 593
3 NEA - JPB team 1 AV NEA-Volharding - JPB 4 27,70 528
4 Hollandia - JPB AV Hollandia - JPB 4 28,75 474
5 Startbaan JPB team 2 AV Startbaan - JPB 4 29,98 416
6 NEA - JPB team 2 AV NEA-Volharding - JPB 4 30,29 402


Jongens Pupil C - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
3 Jarit Kershof 7,87 17,70 2,90 962
4 Vikram Hartman 7,67 13,21 2,85 916
8 Aron Metz 8,05 9,66 2,62 737
9 Lucas Jansen 8,47 13,82 2,42 707
10 Alexander Cook 8,98 14,40 1,94 548
11 Damian Brand 8,55 11,53 1,68 507
12 Duncan Veldt 9,48 8,36 1,96 374
13 Niels van Ginkel 11,20 6,12 1,84 152
14 Sven Visser DNS DNS DNS 0


Jongens Pupil C - 600 meter

# Naam ResOBP
3 Jarit Kershof 2:24,31 ---
4 Vikram Hartman 2:32,66 ---
6 Aron Metz 2:45,90 ---
7 Lucas Jansen 2:49,96 ---
8 Alexander Cook 2:56,16 ---
9 Damian Brand 2:59,51 ---
11 Duncan Veldt 3:02,21 ---
13 Niels van Ginkel 3:28,05 ---
Sven Visser DNS ---


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Startbaan JPC team 1 AV Startbaan - JPC 4 30,06 412
2 Feniks - JPC/JPMini combi - JPC 4 30,75 381
3 Startbaan JPC team 2 AV Startbaan - JPC 4 36,77 163
4 Lege baan JPC - JPC 0 DNS 0


Jongens Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
2 Milan Franco 7,99 11,52 2,89 837
8 Boris Ekkelkamp 8,57 8,13 2,22 543
10 Jelmer Spoor 8,90 7,15 2,24 478
12 Waldemar Baumann 9,42 9,32 1,89 389
13 Stijn Bosma 9,43 8,68 1,53 301
15 Maximilian van Buren DNS DNS DNS 0


Jongens Pupil Mini - 600 meter

# Naam ResOBP
2 Leon den Ouden 2:27,21 ---
5 Milan Franco 2:34,63 ---
8 Boris Ekkelkamp 2:45,38 ---
11 Waldemar Baumann 2:54,96 ---
13 Stijn Bosma 3:16,94 ---
14 Jelmer Spoor 3:32,00 ---
Leon Den Ouden DNS ---
Maximilian van Buren DNF ---


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 NEA - JPMini AV NEA-Volharding - JPMini 4 33,57 269
2 Startbaan combi JPMini/MPC - JPMini 4 34,21 246
3 Startbaan - JPMini AV Startbaan - JPMini 4 34,81 226
4 Lege baan 1 JPmini - JPMini 0 DNS 0


Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60mKogelVerPunten totaal
10 Hannah den Breejen 10,28 4,85 3,47 1179
18 Maxime Zschuschen 10,26 5,10 3,06 1117
19 Vita Meynen 10,36 5,28 3,00 1103
26 Irene Snoek 10,77 4,40 2,76 937
28 Shannah Chalmers 11,18 4,27 2,96 916
29 Sacha Oostenbrug 11,01 4,14 2,77 889
32 Tuulia Berents 10,86 3,24 2,71 825
33 Milou Verweij 11,58 4,50 2,52 796
35 Irrena Gurmu 11,61 3,65 2,76 777


Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

# Naam ResOBP
3 Maxime Zschuschen 3:59,77 ---
4 Hannah den Breejen 4:06,68 ---
7 Vita Meynen 4:11,47 ---
8 Irene Snoek 4:11,73 ---
9 Shannah Chalmers 4:13,85 ---
26 Milou Verweij 4:46,10 ---
28 Irrena Gurmu 4:51,26 ---
30 Tuulia Berents 4:57,30 ---
31 Sacha Oostenbrug 5:00,50 ---


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Feniks - MPA1 team 1 AV Feniks - MPA1 4 36,86 576
2 Feniks - MPA1 team 2 AV Feniks - MPA1 4 38,54 506
3 Hollandia MPA1 team 1 AV Hollandia - MPA1 4 38,65 502
4 Edam - MPA1 AV Edam - MPA1 4 40,20 443
5 Startbaan MPA1 team 1 AV Startbaan - MPA1 4 40,21 442
6 SAV - MPA1 SAV - MPA1 4 40,28 440
7 Hollandia MPA1 team 2 AV Hollandia - MPA1 4 40,88 418
8 Startbaan MPA1 team 2 AV Startbaan - MPA1 4 42,85 352
9 Lege baan 1 MPA1 serie 1 - MPA1 0 DNS 0
9 Lege baan 1 MPA1 serie 2 - MPA1 0 DNS 0
9 Lege baan 6 MPA1 serie 1 - MPA1 0 DNS 0


Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60mKogelHoogPunten totaal
7 Floortje de Jonge 9,51 5,00 1,10 1314
10 Simone Roos 10,16 5,44 1,10 1240
16 Fanny den Uyl 10,30 5,11 1,05 1161
19 Suus Verhaar 10,64 4,81 1,10 1130
21 Elise Bolech 10,70 4,11 1,10 1071
23 Rosanne de Hullu 11,35 5,02 1,10 1054
24 Myrthe de Boer 10,29 4,09 1,00 1053


Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

# Naam ResOBP
9 Fanny den Uyl 3:58,96 ---
16 Myrthe de Boer 4:39,25 ---
17 Simone Roos 4:40,02 ---
19 Elise Bolech 4:41,95 ---
22 Rosanne de Hullu 4:52,98 ---
23 Suus Verhaar 5:06,54 ---
Floortje de Jonge DNS ---


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Hollandia - MPA2 AV Hollandia - MPA2 4 37,76 538
2 Startbaan - MPA2 AV Startbaan - MPA2 4 38,10 524
3 SAV - MPA2 SAV - MPA2 4 38,53 507
4 NEA - MPA2 AV NEA-Volharding - MPA2 4 39,56 467
5 Feniks - MPA2 AV Feniks - MPA2 4 40,68 425
6 Startbaan - MPA2/MPA1 combi - MPA2 4 41,26 405


Meisjes Pupil B - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
11 Evelien va...Vilsteren 7,62 14,83 3,03 988
15 Jasmijn van Til 8,05 12,24 2,94 850
19 Nora den Ouden 7,97 11,14 2,80 816
20 Frederiek van Wetten 7,28 DNS 2,97 804
21 Merel Schipper 8,13 11,10 2,69 766
22 Nina Delen 8,25 13,21 2,55 757
26 Junia Roelevink 8,45 10,31 2,61 685
28 Senna Ponsen 7,74 DNS 2,63 647
30 Noor Bosch 8,87 8,93 2,40 554
31 Nynke Alofsen 8,88 12,74 2,04 554
32 Adinda Torabkhani 8,41 6,58 2,32 551
33 Ediah Apolloni 8,90 9,54 2,24 530
35 Famke van der Zouw DNS DNS DNS 0


Meisjes Pupil B - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Evelien va...Vilsteren 4:05,60 ---
4 Frederiek van Wetten 4:13,68 ---
11 Nina Delen 4:24,71 ---
12 Senna Ponsen 4:29,62 ---
13 Merel Schipper 4:30,39 ---
14 Nora den Ouden 4:31,12 ---
20 Jasmijn van Til 4:44,55 ---
23 Junia Roelevink 4:59,42 ---
26 Adinda Torabkhani 5:14,72 ---
31 Ediah Apolloni 5:37,20 ---
32 Noor Bosch 5:37,21 ---
Famke van der Zouw DNS ---
Nynke Alofsen DNF ---


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Edam - MPB AV Edam - MPB 4 27,62 533
2 SAV - MPB SAV - MPB 4 27,96 515
3 NEA - MPB AV NEA-Volharding - MPB 4 28,74 475
4 Startbaan MPB team 1 AV Startbaan - MPB 4 28,83 470
5 Feniks - MPB AV Feniks - MPB 4 29,43 441
6 Startbaan MPB team 2 AV Startbaan - MPB 4 32,61 305
7 Hollandia - MPB/MPC combi - MPB 4 DNS 0
7 Lege baan 1 MPB serie 1 - MPB 0 DNS 0
7 Lege baan 1 MPB serie 2 - MPB 0 DNS 0
7 Lege baan 6 MPB serie 1 - MPB 0 DNS 0
7 Lege baan 6 MPB serie 2 - MPB 0 DNS 0
7 Startbaan MPB team 3 AV Startbaan - MPB 0 DNS 0


Meisjes Pupil C - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
3 Lauren Timucin 7,22 14,06 3,13 1074
13 Caitlin Wismeijer 8,08 8,82 2,67 724
16 Senna Gewargis 8,49 7,68 2,61 623
17 Melody Eekelschot 8,42 9,85 2,27 611
18 Jaouhara el Boudaati 8,54 7,32 2,25 535
21 Eefje Spaander 9,31 7,02 1,98 369
23 Aniek Rompelman DNS DNS NM 0


Meisjes Pupil C - 600 meter

# Naam ResOBP
3 Lauren Timucin 2:22,57 ---
9 Caitlin Wismeijer 2:39,55 ---
13 Eefje Spaander 2:46,16 ---
15 Senna Gewargis 2:53,10 ---
16 Jaouhara el Boudaati 2:54,31 ---
21 Melody Eekelschot 3:09,31 ---
Aniek Rompelman DNS ---


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 NEA - MPC AV NEA-Volharding - MPC 4 30,14 408
2 SAV - MPC SAV - MPC 4 30,56 390
3 Startbaan - MPC AV Startbaan - MPC 4 31,49 350
4 Feniks - MPC AV Feniks - MPC 4 32,84 296
5 Lege baan 1 MPC - MPC 0 DNS 0


Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
1 Gioia Pierik 7,90 10,72 2,15 690
3 Sophia Myles 8,66 14,12 2,11 622
6 Mingyue Wang 9,00 8,49 2,24 494
9 Nubia Welch 8,66 5,16 2,12 437


Meisjes Pupil Mini - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Gioia Pierik 2:26,67 ---
4 Sophia Myles 2:30,88 ---
9 Mingyue Wang 3:02,32 ---
13 Nubia Welch 3:46,39 ---


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 NEA - MPMini AV NEA-Volharding - MPMini 4 34,11 250
2 Baan 2 in gebruik JPMini - MPMini 0 DNS 0
2 Baan 3 in gebruik JPMini - MPMini 0 DNS 0
2 Baan 4 in gebruik JPMini - MPMini 0 DNS 0
2 Lege baan 1 MPMini - MPMini 0 DNS 0
2 Startbaan - MPMini AV Startbaan - MPMini 4 DNS 0