Vereniging 'AV Feniks' op 'Pupillencompetitie regio 1, 3 & 4, wedstrijd 1'

Prijzen

ALBERT MANU
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1443 punten
  • 60 meter   9,7
  • Kogelstoten 2 kilogram   7,18
  • Verspringen   3,61
TITUS NARTEY
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1568 punten
  • 60 meter   9,9
  • Kogelstoten 2 kilogram   8,33
  • Hoogspringen   1,25
Ben Roest
  • Jongens Pupil A2 - 1000m - 3:31,47
Mees Groenenberg
  • Jongens Pupil B - 1000m - 3:42,66
Riley Groenbast
  • Jongens Pupil B - 1000m - 3:43,38
Eljahro Philipsen
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1364 punten
  • 40 meter   7,2
  • Balwerpen   29,91
  • Verspringen   3,44
Eljahro Philipsen
  • Jongens Pupil C - 600m - 2:11,01
Adne de Munnik
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 825 punten
  • 40 meter   7,8
  • Balwerpen   11,46
  • Verspringen   2,66
Chevelle Brown
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1513 punten
  • 60 meter   9,4
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,62
  • Verspringen   3,87
Veronique Veldhuis
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1325 punten
  • 60 meter   10,0
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,02
  • Verspringen   3,87

Hoogtepunten

Mees Groenenberg JPB 40m
  • 7,07
  • Giselle Oosterling MPA1 60m
  • 9,54
  • Chevelle Brown MPA1 Ver
  • 3,87
  • Denzel Jone Lunda JPB 40m
  • 6,96
  • TITUS NARTEY JPA2 Kogel
  • 8,33
  • Ben Roest JPA2 1000m
  • 3:31,47
  • Chevelle Brown MPA1 60m
  • 9,39
  • Delany Levis MPA2 Kogel
  • 8,46
  • Thom Eimers JPA2 60m
  • 9,62
  • Veronique Veldhuis MPA1 Ver
  • 3,87
  •  

    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelVerPunten totaal
    2 ALBERT MANU 9,69 7,18 3,61 1443
    17 Mathijs va...er Velden 10,55 4,80 3,30 1103
    25 Jay Jay Miedema 11,52 4,56 3,20 944
    33 Tiago Mangal 12,11 3,89 2,72 733
    36 Isaiah Reckerts DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    12 Mathijs va...er Velden 4:11,88 ---
    15 Jay Jay Miedema 4:16,84 ---
    21 Tiago Mangal 4:34,33 ---
    29 ALBERT MANU 4:57,73 ---
    Isaiah Reckerts DNS ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Startbaan JPA1 team 1 AV Startbaan - JPA1 4 39,07 485
    2 SAV - JPA1 SAV - JPA1 4 39,32 476
    3 NEA - JPA1 team 1 AV NEA-Volharding - JPA1 4 39,34 475
    4 Feniks - JPA1 AV Feniks - JPA1 4 40,91 417
    5 Startbaan JPA1 team 2 AV Startbaan - JPA1 4 41,49 397
    6 NEA - JPA1 team 2 AV NEA-Volharding - JPA1 4 42,57 361
    7 Startbaan JPA1 team 3 AV Startbaan - JPA1 4 43,99 316
    8 Lege baan 1 JPA1 serie 1 - JPA1 0 DNS 0
    8 Lege baan 1 JPA1 serie 2 - JPA1 0 DNS 0
    8 Lege baan 5 JPA1 serie 2 - JPA1 0 DNS 0
    8 Lege baan 6 JPA1 serie 1 - JPA1 0 DNS 0


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    2 TITUS NARTEY 9,84 8,33 1,25 1568
    8 Ben Roest 9,71 6,29 1,10 1364
    9 Thom Eimers 9,62 5,97 1,10 1359
    14 Sibrand N...wenhuizen 11,04 7,13 1,10 1222
    15 Duncan Weide 10,32 6,59 1,00 1214


    Jongens Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    2 Ben Roest 3:31,47 ---
    4 Thom Eimers 3:40,79 ---
    10 TITUS NARTEY 4:12,00 ---
    Sibrand N...wenhuizen DNF ---
    Duncan Weide DNF ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Startbaan - JPA2 AV Startbaan - JPA2 4 38,50 508
    2 Feniks - JPA2 AV Feniks - JPA2 4 42,09 377
    3 Startbaan - combi JPA2/JPA1 - JPA2 4 43,25 339
    4 Lege baan 1 JPA2 - JPA2 0 DNF 0


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    5 Denzel Jone Lunda 6,96 23,39 3,56 1353
    7 Mees Groenenberg 7,07 23,56 3,62 1344
    8 Riley Groenbast 7,16 18,97 3,73 1284
    10 Jahnairo Theunis 7,34 21,51 3,46 1228
    13 Omar Osman 7,53 14,40 3,39 1070


    Jongens Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Mees Groenenberg 3:42,66 ---
    2 Riley Groenbast 3:43,38 ---
    7 Omar Osman 4:08,51 ---
    10 Jahnairo Theunis 4:25,86 ---
    15 Denzel Jone Lunda 4:35,44 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Startbaan JPB team 1 AV Startbaan - JPB 4 26,21 613
    2 Feniks - JPB AV Feniks - JPB 4 26,54 593
    3 NEA - JPB team 1 AV NEA-Volharding - JPB 4 27,70 528
    4 Hollandia - JPB AV Hollandia - JPB 4 28,75 474
    5 Startbaan JPB team 2 AV Startbaan - JPB 4 29,98 416
    6 NEA - JPB team 2 AV NEA-Volharding - JPB 4 30,29 402


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    1 Eljahro Philipsen 7,17 29,91 3,44 1364
    6 Jean Zomer 7,78 19,40 2,34 891


    Jongens Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Eljahro Philipsen 2:11,01 ---
    5 Jean Zomer 2:43,31 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Startbaan JPC team 1 AV Startbaan - JPC 4 30,06 412
    2 Feniks - JPC/JPMini combi - JPC 4 30,75 381
    3 Startbaan JPC team 2 AV Startbaan - JPC 4 36,77 163
    4 Lege baan JPC - JPC 0 DNS 0


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    3 Adne de Munnik 7,79 11,46 2,66 825
    5 Thierry van Diggelen 8,01 10,96 2,63 771
    11 Armaan Taniwal 9,19 11,06 2,01 475


    Jongens Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    4 Thierry van Diggelen 2:34,57 ---
    9 Adne de Munnik 2:46,46 ---
    12 Armaan Taniwal 3:13,81 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 NEA - JPMini AV NEA-Volharding - JPMini 4 33,57 269
    2 Startbaan combi JPMini/MPC - JPMini 4 34,21 246
    3 Startbaan - JPMini AV Startbaan - JPMini 4 34,81 226
    4 Lege baan 1 JPmini - JPMini 0 DNS 0


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelVerPunten totaal
    1 Chevelle Brown 9,39 6,62 3,87 1513
    2 Veronique Veldhuis 9,92 5,02 3,87 1325
    4 Aíko Bouman 9,92 5,45 3,41 1261
    8 Giselle Oosterling 9,54 4,94 2,96 1199
    9 Racheeja Uiterloo 10,17 5,58 3,19 1187
    11 Joanne Pique 10,16 5,23 3,13 1155
    12 Daisy Hendriks 9,96 4,94 3,05 1149
    13 Rosara Cooman 10,15 4,81 3,24 1149
    15 Tara Vlieger 10,58 5,16 3,34 1132
    21 Lisa van d... Esschert 10,67 4,59 3,20 1053
    23 Alisha Latchmansing 10,68 4,80 2,97 1019
    39 Nanayaa Owusu DNF DNS DNS 0


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    10 Chevelle Brown 4:14,73 ---
    12 Rosara Cooman 4:16,36 ---
    14 Giselle Oosterling 4:16,77 ---
    15 Daisy Hendriks 4:17,54 ---
    17 Alisha Latchmansing 4:21,55 ---
    21 Joanne Pique 4:25,14 ---
    23 Lisa van d... Esschert 4:32,79 ---
    32 Tara Vlieger 5:07,23 ---
    34 Aíko Bouman 5:27,54 ---
    Nanayaa Owusu DNS ---
    Veronique Veldhuis DNS ---
    Racheeja Uiterloo DNF ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Feniks - MPA1 team 1 AV Feniks - MPA1 4 36,86 576
    2 Feniks - MPA1 team 2 AV Feniks - MPA1 4 38,54 506
    3 Hollandia MPA1 team 1 AV Hollandia - MPA1 4 38,65 502
    4 Edam - MPA1 AV Edam - MPA1 4 40,20 443
    5 Startbaan MPA1 team 1 AV Startbaan - MPA1 4 40,21 442
    6 SAV - MPA1 SAV - MPA1 4 40,28 440
    7 Hollandia MPA1 team 2 AV Hollandia - MPA1 4 40,88 418
    8 Startbaan MPA1 team 2 AV Startbaan - MPA1 4 42,85 352
    9 Lege baan 1 MPA1 serie 1 - MPA1 0 DNS 0
    9 Lege baan 1 MPA1 serie 2 - MPA1 0 DNS 0
    9 Lege baan 6 MPA1 serie 1 - MPA1 0 DNS 0


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    8 Delany Levis 10,62 8,46 1,05 1312
    15 Sophie Zantinge 10,72 5,52 1,10 1167
    18 Maureen Owusu 10,23 4,70 1,05 1142
    22 Myra Eimers 10,95 5,57 1,00 1066
    25 Jamila Seddoug 11,10 4,85 1,05 1036


    Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    15 Maureen Owusu 4:34,34 ---
    20 Myra Eimers 4:43,49 ---
    21 Jamila Seddoug 4:44,67 ---
    24 Delany Levis 5:06,91 ---
    25 Sophie Zantinge 5:20,11 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hollandia - MPA2 AV Hollandia - MPA2 4 37,76 538
    2 Startbaan - MPA2 AV Startbaan - MPA2 4 38,10 524
    3 SAV - MPA2 SAV - MPA2 4 38,53 507
    4 NEA - MPA2 AV NEA-Volharding - MPA2 4 39,56 467
    5 Feniks - MPA2 AV Feniks - MPA2 4 40,68 425
    6 Startbaan - MPA2/MPA1 combi - MPA2 4 41,26 405


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    4 Céline Bollen 7,49 18,47 3,13 1090
    8 Katrien Zwolle 7,49 15,51 3,03 1024
    9 Nura van Harmelen 7,42 15,26 2,93 1014
    12 Lieke Dobma 7,78 16,18 2,84 943
    13 Ailed Huijben 7,75 14,81 2,49 856
    17 India Zantinge 8,05 15,20 2,61 834
    35 K F DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    9 Céline Bollen 4:20,08 ---
    10 Ailed Huijben 4:20,11 ---
    16 Nura van Harmelen 4:32,05 ---
    21 Lieke Dobma 4:46,57 ---
    22 India Zantinge 4:46,93 ---
    Katrien Zwolle DNS ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Edam - MPB AV Edam - MPB 4 27,62 533
    2 SAV - MPB SAV - MPB 4 27,96 515
    3 NEA - MPB AV NEA-Volharding - MPB 4 28,74 475
    4 Startbaan MPB team 1 AV Startbaan - MPB 4 28,83 470
    5 Feniks - MPB AV Feniks - MPB 4 29,43 441
    6 Startbaan MPB team 2 AV Startbaan - MPB 4 32,61 305
    7 Hollandia - MPB/MPC combi - MPB 4 DNS 0
    7 Lege baan 1 MPB serie 1 - MPB 0 DNS 0
    7 Lege baan 1 MPB serie 2 - MPB 0 DNS 0
    7 Lege baan 6 MPB serie 1 - MPB 0 DNS 0
    7 Lege baan 6 MPB serie 2 - MPB 0 DNS 0
    7 Startbaan MPB team 3 AV Startbaan - MPB 0 DNS 0


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    6 Loewé Boid 7,92 8,76 2,89 794
    9 Queenisha Welp 8,02 12,54 2,50 772
    20 Kyana Theunis 8,96 8,81 2,20 499
    22 Lidewij N...wenhuizen 9,61 3,92 2,02 256


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    5 Queenisha Welp 2:29,82 ---
    18 Lidewij N...wenhuizen 2:57,35 ---
    19 Loewé Boid 3:08,36 ---
    20 Kyana Theunis 3:09,00 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 NEA - MPC AV NEA-Volharding - MPC 4 30,14 408
    2 SAV - MPC SAV - MPC 4 30,56 390
    3 Startbaan - MPC AV Startbaan - MPC 4 31,49 350
    4 Feniks - MPC AV Feniks - MPC 4 32,84 296
    5 Lege baan 1 MPC - MPC 0 DNS 0