Vereniging 'AV `56' op 'RibbStyle Goes on Track 3000m, sprint-tweekamp, HSS'

Prijzen

Klaas de Boer
  • Jongens Junior A - Meerkamp - 1339 punten
  • 100 meter   12,0
  • 200 meter   24,3
Bezuayehu Petersen
  • Jongens Junior B - 3000m - 9:16,07
Stef Kapteijn
  • Jongens Junior C - 3000m - 10:02,41
Mijke Kooiker
  • Meisjes Junior B - HSS - 8,69
Shirin van Anrooij
  • Meisjes Junior C - 3000m - 10:05,09
Monique Verschuure
  • Senioren vrouwen - 3000m - 10:46,11
Paola van Gilst
  • Senioren vrouwen - 3000m - 11:19,20

Hoogtepunten

Paola van Gilst Vmas 3000m
  • 11:19,20
  • Sebastiaan Philipse JJB 200m
  • 24,97
  • Cees-Jan Berman Mmas 200m
  • 25,12
  • Klaas de Boer JJA 100m
  • 11,91
  • Evelien Capello Vsen 3000m
  • 13:33,59
  • Silvia Rijk Vsen 3000m
  • 15:11,07
  • Cees-Jan Berman Mmas 100m
  • 12,19
  • Klaas de Boer JJA 200m
  • 24,26
  • Monique Verschuure Vmas 3000m
  • 10:46,11
  • Astrid den Herder Vsen 3000m
  • 12:00,75
  •  

    Jongens Junior A - Meerkamp

    # Naam 100m200mPunten totaal
    3 Klaas de Boer 11,91 24,26 1339


    Jongens Junior A - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    5 Jarno Kooijman 10:45,63 11:30,00


    Jongens Junior B - Meerkamp

    # Naam 100m200mPunten totaal
    4 Sebastiaan Philipse 12,50 24,97 1165


    Jongens Junior B - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Bezuayehu Petersen 9:16,07 9:11,34


    Jongens Junior C - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Stef Kapteijn 10:02,41 10:17,67


    Senioren mannen - Meerkamp

    # Naam 100m200mPunten totaal
    7 Cees-Jan Berman Mmas 12,19 25,12 1210


    Senioren mannen - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    12 Robbert Meeuwse Msen 9:20,82 9:16,61
    15 Laurent va...wenhuijze Msen 9:41,93 9:29,00
    20 Patrick de Vos Msen 10:05,47 9:50,00
    21 Yann Sinke Msen 10:15,34 10:23,68
    23 Tom Verbeek Mmas 10:40,52 10:46,00
    24 Jan-Kees Koole Msen 10:42,06 10:50,00
    25 Jan Willlem Meeuwse Mmas 10:43,55 10:53,95
    27 Rini Bruggeman Mmas 11:06,20 ---
    28 Berry Simonse Mmas 11:16,36 11:24,00
    34 Martin van der Maas Mmas 11:35,77 12:30,00
    36 Rinus Paardekooper Mmas 11:39,90 12:23,00
    37 Tom Jonker Msen 11:43,31 12:38,16
    42 Remco Kapteijn Mmas 12:20,56 11:22,94
    43 Wim Huurman Mmas 12:50,74 12:40,50
    48 Rob Bourgonje Mmas 13:51,83 ---
    50 Hans Westveer Mmas 13:56,80 14:00,00
    51 Stefan van den Dries Msen 13:58,12 15:00,00
    53 Herman van de Glind Mmas 14:41,72 15:00,00
    54 Henk de Kiewit Mmas 14:43,60 16:00,00
    56 Peter Castel Mmas 14:48,35 16:00,00
    57 Marco Wagenaar Mmas 15:25,62 16:20,00
    58 Marcel Mohr Mmas 17:26,86 18:30,00


    Meisjes Junior B - Hink-stap-springen

    # Naam Res OBP
    2 Mijke Kooiker 8,69 +0.0 m/s---


    Meisjes Junior C - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Shirin van Anrooij 10:05,09 9:50,09


    Senioren vrouwen - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Monique Verschuure Vmas 10:46,11 11:01,00
    2 Paola van Gilst Vmas 11:19,20 11:25,00
    4 Astrid den Herder Vsen 12:00,75 11:55,00
    5 Evelien Capello Vsen 13:33,59 14:30,00
    6 Silvia Rijk Vsen 15:11,07 16:17,00
    7 Katinka van de Glind Vmas 16:09,84 16:30,00
    8 Helma Meeuwse Vmas 17:26,57 20:00,00