Vereniging 'AV Daventria 1906' op 'Keuzemeerkamp pupillen [2017]'

Prijzen

Moog Workel
  • Jongens Pupil A1 - 1000m - 3:39,69
Sytse Lutgendorff
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1400 punten
  • 40 meter   6,9
  • Balwerpen   DNS
  • Kogelstoten   5,65
  • Hoogspringen   DNS
  • Verspringen   3,52
Sytse Lutgendorff
  • Jongens Pupil B - 1000m - 3:45,71
Jakob Kok
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 789 punten
  • 40 meter   8,7
  • Balwerpen   16,65
  • Hoogspringen   0,90
  • Verspringen   DNS
Fedde Lutgendorff
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 641 punten
  • 40 meter   8,8
  • Balwerpen   13,86
  • Hoogspringen   DNS
  • Verspringen   2,30
Jakob Kok
  • Jongens Pupil Mini - 600m - 2:44,80
Willemijn Tijs
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1405 punten
  • 60 meter   10,2
  • Balwerpen   31,50
  • Kogelstoten   DNS
  • Hoogspringen   1,20
  • Verspringen   DNS
Barbara van der Sluys
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1378 punten
  • 60 meter   10,4
  • Balwerpen   DNS
  • Kogelstoten   8,90
  • Hoogspringen   DNS
  • Verspringen   3,31
Lione van der Horst
  • Meisjes Pupil A2 - 1000m - 4:08,43
Willemijn Tijs
  • Meisjes Pupil A2 - 1000m - 4:27,19
Louise Schaapman
  • Meisjes Pupil B - 1000m - 4:01,37

Hoogtepunten

Moog Workel JPA1 1000m
  • 3:39,69
  • Lione van der Horst MPA2 60m
  • 9,88
  • Barbara van der Sluys MPA2 Kogel
  • 8,90
  • Saar Kok MPB 40m
  • 7,17
  • Joachim Kooij JPA2 1000m
  • 3:34,57
  • Lione van der Horst MPA2 Hoog
  • 1,20
  • Jules Schaapman JPA2 60m
  • 9,56
  • Sytse Lutgendorff JPB 40m
  • 6,81
  • Willemijn Tijs MPA2 Hoog
  • 1,20
  • Jules Schaapman JPA2 1000m
  • 3:36,18
  •  

    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mBalKogelHoogVerPunten totaal
    4 Toon Hulman 10,40 30,53 DNS 1,20 DNS 1358
    5 Douwe Huisman 10,45 DNS 6,37 1,15 DNS 1293
    7 Tristan de Vries 9,78 20,78 DNS DNS 3,44 1247
    8 Moog Workel 10,01 DNS 5,77 DNS 3,23 1232
    11 Waldo Octávio 10,68 15,20 DNS 1,10 DNS 1041
    12 Olaf Snippe 10,88 19,32 DNS DNS 3,13 1006
    13 Jaïr Luppen 10,79 15,20 DNS 0,95 DNS 917


    Jongens Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    2 Moog Workel 3:39,69 ---
    4 Waldo Octávio 4:09,61 ---
    5 Tristan de Vries 4:11,04 ---
    7 Jaïr Luppen 4:15,01 ---
    8 Olaf Snippe 4:18,01 ---
    9 Douwe Huisman 4:20,82 ---
    Toon Hulman DNS ---


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mBalKogelHoogVerPunten totaal
    4 Jules Schaapman 9,56 DNS 7,25 1,20 DNS 1518
    7 Joachim Kooij 10,00 DNS 5,89 DNS 3,68 1331
    8 Bart Gestel 10,09 DNS 5,56 1,10 DNS 1258
    11 Daen Bonthuis 10,13 DNS 4,61 1,15 DNS 1224
    12 Kees Kok 10,45 22,07 DNS 1,15 DNS 1210
    13 Joey Karselius 11,01 DNS 5,17 1,15 DNS 1142
    14 Joris Kronig 11,65 DNS 5,52 1,05 DNS 1015
    15 Kasper Halfwerk 11,03 15,69 DNS 1,00 DNS 930
    16 Koen de Winter 11,60 20,53 DNS DNS 2,76 861


    Jongens Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    4 Joachim Kooij 3:34,57 ---
    5 Jules Schaapman 3:36,18 ---
    6 Bart Gestel 3:48,98 ---
    9 Daen Bonthuis 3:55,46 ---
    10 Koen de Winter 4:00,81 ---
    11 Joey Karselius 4:31,41 ---
    Joris Kronig DNS ---
    Kees Kok DNS ---


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mBalKogelHoogVerPunten totaal
    2 Sytse Lutgendorff 6,81 DNS 5,65 DNS 3,52 1400


    Jongens Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Sytse Lutgendorff 3:45,71 ---


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalHoogVerPunten totaal
    6 Jelte Doeven 7,58 18,02 DNS 3,05 1050
    7 Micha Luppen 7,39 16,88 DNS 2,67 994


    Jongens Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    5 Jelte Doeven 2:18,77 ---
    7 Micha Luppen 2:25,32 ---


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalHoogVerPunten totaal
    2 Jakob Kok 8,68 16,65 0,90 DNS 789
    3 Fedde Lutgendorff 8,76 13,86 DNS 2,30 641
    4 Berend Tijs 8,84 13,99 DNS 2,33 638
    5 Thijmen van Gelder 8,95 12,61 DNS 2,46 625
    8 Tristan Jellema DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    3 Jakob Kok 2:44,80 ---
    4 Fedde Lutgendorff 2:59,93 ---
    5 Thijmen van Gelder 3:05,52 ---
    Tristan Jellema DNS ---
    Berend Tijs DNS ---


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mBalKogelHoogVerPunten totaal
    6 Silke Adriaans 10,92 13,69 DNS DNS 2,83 853
    8 Lara Wiebing 10,45 12,70 DNS DNS DNS 615


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    7 Silke Adriaans 4:38,20 ---
    Lara Wiebing DNS ---


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mBalKogelHoogVerPunten totaal
    1 Willemijn Tijs 10,15 31,50 DNS 1,20 DNS 1405
    3 Barbara va...der Sluys 10,32 DNS 8,90 DNS 3,31 1378
    4 Lione van der Horst 9,88 19,51 DNS 1,20 DNS 1297
    7 Eke Evers DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    2 Lione van der Horst 4:08,43 ---
    3 Willemijn Tijs 4:27,19 ---
    4 Barbara va...der Sluys 4:35,52 ---
    Eke Evers DNS ---


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mBalKogelHoogVerPunten totaal
    4 Saar Kok 7,17 17,40 DNS 1,00 DNS 1137
    7 Louise Schaapman 7,55 11,51 DNS DNS 2,87 911
    8 Jikke Van den Bremen 8,22 DNS 3,77 DNS 2,42 776
    9 Noa Zia Id...Idoudaoud 8,84 9,43 DNS DNS 2,14 516


    Meisjes Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    3 Louise Schaapman 4:01,37 ---
    4 Saar Kok 4:14,05 ---
    6 Noa Zia Id...Idoudaoud 4:44,15 ---


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalHoogVerPunten totaal
    5 Suzan Bakker 8,13 13,38 DNS 2,64 797
    7 Linde Snippe DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    5 Suzan Bakker 2:36,88 ---
    Linde Snippe DNS ---