Vereniging 'AV Zuidwal' op 'Trainingspakkenwedstrijd'

Prijzen

Max Mercx
  • IPC 38 Mannen Lichamelijk Beperkt - 80m - 12,66
Thijs Meijlink
  • IPC 38 Mannen Lichamelijk Beperkt - 80m - 13,41
Thijs Meijlink
  • IPC 38 Mannen Lichamelijk Beperkt - 600m - 2:07,05
Max Mercx
  • IPC 38 Mannen Lichamelijk Beperkt - 600m - 2:09,31
Max Mercx
  • IPC 38 Mannen Lichamelijk Beperkt - Speer - 18,96
Max Mercx
  • IPC 38 Mannen Lichamelijk Beperkt - Ver - 3,99
Thijs Meijlink
  • IPC 38 Mannen Lichamelijk Beperkt - Ver - 3,45
Ken Leunissen
  • Jongens Junior A - 100m - 11,92
Ken Leunissen
  • Jongens Junior A - 200m - 24,11
Ken Leunissen
  • Jongens Junior A - Speer - 25,42
Julian Krijnen
  • Jongens Junior B - 100m - 12,75
Matteo Bos
  • Jongens Junior B - 100m - 13,07
Gijs Calis
  • Jongens Junior B - Discus - 22,41
Max Duijs
  • Jongens Junior B - Speer - 29,78
Karsten Calis
  • Jongens Junior B - Hoog - 1,75
Max Duijs
  • Jongens Junior B - Ver - 5,35
Karsten Calis
  • Jongens Junior B - Ver - 5,22
Jelle Kriek
  • Jongens Junior C - 100m - 12,13
Louis Vorage
  • Jongens Junior C - 100m - 13,04
Jelle Kriek
  • Jongens Junior C - 600m - 1:34,21
Aled Elings
  • Jongens Junior C - 600m - 1:37,81
Thom Kroon
  • Jongens Junior C - 1500m - 5:27,03
Aled Elings
  • Jongens Junior C - Discus - 26,14
Julian Roman
  • Jongens Junior C - Speer - 30,89
Daniël Berends
  • Jongens Junior C - Speer - 25,38
Kees Smoors
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,50
Dion de Roo
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,50
Kees Smoors
  • Jongens Junior C - Ver - 4,91
Jelle Kriek
  • Jongens Junior C - Ver - 4,88
Julian Roman
  • Jongens Junior C - Ver - 4,76
Justin Middelbos
  • Jongens Junior D1 - Meerkamp - 1666 punten
  • 80 meter   11,9
  • 80 meter horden (76cm)   16,5
  • Discuswerpen 1 kilogram   12,00
  • Kogelstoten 3 kilogram   5,80
  • Verspringen   4,17
Wout van den Brink
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1543 punten
  • 60 meter   9,5
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,96
  • Verspringen   3,94
Tion Hilgeman
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1389 punten
  • 60 meter   10,0
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,52
  • Verspringen   3,73
Diede Schotsman
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 167 punten
  • 40 meter   7,7
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,18
  • Verspringen   3,55
Lars van Wijk
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 194 punten
  • 40 meter   7,8
  • Vortexwerpen   18,62
  • Verspringen   2,85
Jens de Leeuw
  • Jongens Pupil D - Meerkamp - 223 punten
  • 40 meter   8,0
  • Vortexwerpen   15,48
  • Verspringen   2,68
Stan Kriek
  • Jongens Pupil D - Meerkamp - 194 punten
  • 40 meter   7,8
  • Vortexwerpen   10,11
  • Verspringen   2,73
Daniel Hall
  • Jongens Pupil D - Meerkamp - 184 punten
  • 40 meter   7,7
  • Vortexwerpen   8,84
  • Verspringen   2,60
Thomas Smit
  • Jongens Pupil E - Meerkamp - 90 punten
  • 40 meter   10,1
  • Vortexwerpen   9,93
  • Verspringen   1,96
Thijmen Bleijswijk
  • Jongens Pupil E - Meerkamp - 80 punten
  • 40 meter   9,0
  • Vortexwerpen   5,12
  • Verspringen   1,87
Jaco de Harder
  • Masters Mannen - Discus - 13,47
Ronald Harderwijk
  • Masters Mannen - Speer - 29,96
Jaco de Harder
  • Masters Mannen - Speer - 13,80
Eric van Heck
  • Masters Mannen - Hoog - 1,45
Kevin Saarberg
  • Senioren mannen - 100m - 11,79
Kevin Saarberg
  • Senioren mannen - 200m - 24,35
Mohammed Buzyub
  • Senioren mannen - 600m - 1:47,25
Steven Heijnen
  • Senioren mannen - Discus - 31,45
Yannic Nuijt
  • Senioren mannen - Discus - 26,34
Steven Heijnen
  • Senioren mannen - Speer - 39,49
Luuk van der Wal
  • Senioren mannen - Hoog - 1,75
Johan Ruiter
  • Wheelers mannen - 200m - 38,69
Sander van Tuinen
  • Wheelers mannen - 200m - 39,96
Maurits Huijbrechtse
  • Wheelers mannen - 200m - 40,71
Jan Schenk
  • Wheelers mannen - 800m - 2:31,18
Johan Ruiter
  • Wheelers mannen - 800m - 2:31,75
Maurits Huijbrechtse
  • Wheelers mannen - 800m - 2:45,72
Jan Schenk
  • Wheelers mannen - Discus - 7,72
Maurits Huijbrechtse
  • Wheelers mannen - Discus - 5,28
Marco Dekker
  • Wheelers mannen - Discus - 4,90
Johan Ruiter
  • Wheelers mannen - Kogel - 4,89
Jan Schenk
  • Wheelers mannen - Kogel - 3,25
Maurits Huijbrechtse
  • Wheelers mannen - Kogel - 2,08
José Hilhorst-Damsma
  • Masters Vrouwen - 100m - 15,79
Sanne Spruijt
  • Masters Vrouwen - 200m - 52,70
José Hilhorst-Damsma
  • Masters Vrouwen - 600m - 2:06,07
Sanne Spruijt
  • Masters Vrouwen - 600m - 3:40,74
José Hilhorst-Damsma
  • Masters Vrouwen - Discus - 20,52
Martine Koot-de Jong
  • Masters Vrouwen - Hoog - 1,30
Martine Koot-de Jong
  • Masters Vrouwen - Ver - 4,23
Janneke Vierkant
  • Masters Vrouwen - Ver - 2,97
Iris Wijkhuijzen
  • Meisjes Junior A - 200m - 32,81
Iris Wijkhuijzen
  • Meisjes Junior A - Speer - 17,75
Tamar Appeldoorn
  • Meisjes Junior B - 200m - 29,67
Tamar Appeldoorn
  • Meisjes Junior B - 1500m - 5:37,96
Lara Vedder
  • Meisjes Junior B - Hoog - 1,40
Lara Vedder
  • Meisjes Junior B - Ver - 4,26
Marith Baas
  • Meisjes Junior C - 80m - 11,10
Marloes Bos
  • Meisjes Junior C - 80m - 11,39
Sterre Snel
  • Meisjes Junior C - 600m - 2:04,58
Margriet Hilhorst
  • Meisjes Junior C - Speer - 33,01
Ella de Bruijne
  • Meisjes Junior D1 - Meerkamp - 1592 punten
  • 60 meter   9,5
  • 60 meter horden (76cm)   13,9
  • Discuswerpen 1 kilogram   16,06
  • Kogelstoten 2 kilogram   7,21
  • Verspringen   3,41
Isabella Oudkerk Pool
  • Meisjes Junior D2 - Meerkamp - 1916 punten
  • 60 meter   9,2
  • 60 meter horden (76cm)   13,2
  • Discuswerpen 1 kilogram   16,18
  • Kogelstoten 2 kilogram   9,05
  • Verspringen   3,96
Sigrid Gerritse
  • Meisjes Junior D2 - Meerkamp - 1730 punten
  • 60 meter   9,5
  • 60 meter horden (76cm)   12,5
  • Discuswerpen 1 kilogram   16,72
  • Kogelstoten 2 kilogram   7,31
  • Verspringen   3,42
Maud te Pas
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 184 punten
  • 60 meter   10,0
  • Kogelstoten 2 kilogram   4,92
  • Verspringen   3,51
Jasmijn Ketelaar
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 178 punten
  • 60 meter   9,9
  • Kogelstoten 2 kilogram   4,86
  • Verspringen   3,29
Iris Tanck
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 149 punten
  • 60 meter   10,7
  • Kogelstoten 2 kilogram   4,88
  • Verspringen   3,00
Lisanne Noman
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1484 punten
  • 60 meter   9,7
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,84
  • Hoogspringen   1,20
Veerle Koot
  • Meisjes Pupil D - Meerkamp - 147 punten
  • 40 meter   9,0
  • Vortexwerpen   9,68
  • Verspringen   2,32
Floor Kersseboom
  • Meisjes Pupil E - Meerkamp - 131 punten
  • 40 meter   8,5
  • Vortexwerpen   5,54
  • Verspringen   2,25
Saar Bleeker
  • Meisjes Pupil E - Meerkamp - 96 punten
  • 40 meter   8,8
  • Vortexwerpen   4,21
  • Verspringen   1,92
Jessica Nieweg
  • Senioren vrouwen - 100m - 14,48
Cheyenne Bouthoorn
  • Senioren vrouwen - 100m - 16,42
Jessica Nieweg
  • Senioren vrouwen - 200m - 30,69
Tessa Harderwijk
  • Senioren vrouwen - 200m - 31,07
Cheyenne Bouthoorn
  • Senioren vrouwen - 200m - 34,85
Eline Oort
  • Senioren vrouwen - 600m - 1:58,97
Tessa Harderwijk
  • Senioren vrouwen - 600m - 2:03,10
Tessa Harderwijk
  • Senioren vrouwen - Discus - 23,78
Rosalie Baak
  • Senioren vrouwen - Speer - 21,25
Eline Oort
  • Senioren vrouwen - Hoog - 1,35
Eline Oort
  • Senioren vrouwen - Ver - 3,95
 

IPC 38 Mannen Lichamelijk Beperkt - 80 meter

# Naam Res OBP
1 Max Mercx 12,66 +0.5 m/s---
3 Thijs Meijlink 13,41 +0.5 m/s---
Steijn van...iltenburg DNS ---


IPC 38 Mannen Lichamelijk Beperkt - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Thijs Meijlink 2:07,05 ---
2 Max Mercx 2:09,31 ---
Steijn van...iltenburg DNS ---


IPC 38 Mannen Lichamelijk Beperkt - Speerwerpen

# Naam ResOBP
2 Max Mercx 18,96 ---
5 Thijs Meijlink 11,48 ---
9 Steijn van...iltenburg 4,75 ---


IPC 38 Mannen Lichamelijk Beperkt - Verspringen

# Naam Res OBP
2 Max Mercx 3,99 ---
3 Thijs Meijlink 3,45 ---
6 Steijn van...iltenburg 2,09 ---


Jongens Junior A - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Ken Leunissen 11,92 +0.2 m/s12,22


Jongens Junior A - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Ken Leunissen 24,11 +0.3 m/s24,22


Jongens Junior A - Speerwerpen

# Naam ResOBP
2 Ken Leunissen 25,42 ---


Jongens Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
2 Julian Krijnen 12,75 +0.1 m/s---
3 Matteo Bos 13,07 +0.2 m/s---
4 Max Duijs 13,09 +0.1 m/s---
6 Gijs Calis 13,12 +0.1 m/s---
12 Luuk Speulman 14,09 +1.2 m/s---
Karsten Calis DQ 13,80


Jongens Junior B - 600 meter

# Naam ResOBP
4 Gijs Calis 1:47,55 ---


Jongens Junior B - Discuswerpen

# Naam ResOBP
3 Gijs Calis 22,41 ---
7 Luuk Speulman 16,55 ---


Jongens Junior B - Speerwerpen

# Naam ResOBP
2 Max Duijs 29,78 ---
5 Julian Krijnen 24,69 ---
6 Matteo Bos 20,50 ---
7 Luuk Speulman 19,16 ---


Jongens Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Karsten Calis 1,75 1,60
5 Ian Gerritse 1,45 ---


Jongens Junior B - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Max Duijs 5,35 ---
2 Karsten Calis 5,22 5,40
5 Julian Krijnen 4,92 ---
7 Matteo Bos 4,86 ---
10 Ian Gerritse 4,57 ---


Jongens Junior C - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Jelle Kriek 12,13 +0.1 m/s12,31
2 Louis Vorage 13,04 +0.1 m/s---
4 Julian Roman 13,52 +0.1 m/s---
8 Daniël Berends 14,61 +0.1 m/s---
10 Daan Vander Brugge 16,11 +0.1 m/s---
11 Thom Kroon 16,64 +0.1 m/s---
12 Axel Heijblom 17,13 +0.1 m/s---


Jongens Junior C - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Jelle Kriek 1:34,21 ---
2 Aled Elings 1:37,81 ---
5 Daan Vander Brugge 2:05,97 ---


Jongens Junior C - 1500 meter

# Naam ResOBP
3 Thom Kroon 5:27,03 ---
4 Luc Veldman 5:28,45 ---
5 Daan Vander Brugge 6:05,31 ---


Jongens Junior C - 100 meter horden

# Naam Res OBP
6 Thom Kroon 22,19 +0.0 m/s---


Jongens Junior C - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Aled Elings 26,14 ---
4 Harm Gerritse 20,52 ---
Axel Heijblom NM ---


Jongens Junior C - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Julian Roman 30,89 ---
3 Daniël Berends 25,38 ---
11 Luc Veldman 17,05 ---
14 Harm Gerritse 13,17 ---


Jongens Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBP
2 Kees Smoors 1,50 ---
2 Dion de Roo 1,50 ---
6 Louis Vorage 1,40 ---


Jongens Junior C - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Kees Smoors 4,91 ---
2 Jelle Kriek 4,88 5,16
3 Julian Roman 4,76 ---
4 Dion de Roo 4,64 ---
5 Aled Elings 4,61 ---
6 Louis Vorage 4,26 ---
7 Jamey Grovell 4,26 ---
13 Daniël Berends 4,05 ---
15 Luc Veldman 3,60 ---
16 Axel Heijblom 3,02 ---


Jongens Junior D1 - Meerkamp

# Naam 80m80mHDiscusKogelVerPunten totaal
1 Justin Middelbos 11,84 16,50 12,00 5,80 4,17 1666
11 Aron Aleven 12,33 19,00 11,27 4,12 2,81 1051
14 Rombout Vlaar DNS 19,26 11,89 6,25 3,14 838
15 Robin Buunen 14,69 19,86 10,17 4,20 3,12 788
18 Timon Kriek 15,06 24,96 9,70 4,50 2,78 590


Jongens Junior D2 - Meerkamp

# Naam 80m80mHDiscusKogelVerPunten totaal
4 Robin van Nigtevecht 11,77 16,19 15,00 7,97 4,45 1947
5 Job Linssen 11,49 15,12 15,35 6,56 4,19 1943
7 Kenny Elings 11,72 17,06 16,34 8,06 4,27 1894
14 Finn Twilhaar 12,90 18,04 15,92 7,14 3,38 1444
15 Max Speulman 12,83 18,86 15,65 6,65 3,46 1391
16 Simon Roelofs 13,53 19,01 13,49 6,76 3,48 1267
21 Niek Hoogendoorn 15,24 21,39 15,14 5,86 2,75 830
22 Matthijs Robbers 14,92 26,75 9,83 5,00 2,66 617


Jongens Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60mKogelVerPunten totaal
1 Wout van den Brink 9,41 6,96 3,94 1543
2 Tion Hilgeman 9,94 6,52 3,73 1389
4 Vincent Bezemer 10,24 5,01 3,38 1178
6 Jesper Rosier 10,56 5,34 3,22 1123
8 Otis Notenboom 10,73 4,55 2,96 993
9 Thijmen Koot 10,68 4,05 3,01 973
10 Yuri van den Berg 11,15 3,83 3,01 896
11 Ot Geelen 11,31 5,25 2,59 894
12 Koen Bisschop 10,89 3,40 2,99 890
13 Laurens Biesbroek 11,74 5,36 2,67 867
16 Job van Dongen 11,35 4,48 2,55 828
22 Pepijn Koot DNS 4,15 DNS 281


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Zuidwal JPA1_Team2 AV Zuidwal - JPA1 4 42,12 4
2 Zuidwal JPA1_Team1 AV Zuidwal - JPA1 4 42,70 3
3 JPA 1 Team 1 Tempo AV - JPA1 4 43,16 2
4 JPA 1 Team 2 Tempo AV - JPA1 4 47,48 1


Jongens Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60mKogelHoogPunten totaal
7 Alec Jason Timmer 10,20 6,18 1,15 1317


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Zeewolde JPA2-1 AV Zeewolde - JPA2 4 37,98 5
2 JPA 2 Team 1 Tempo AV - JPA2 4 39,20 4
3 AV Zeewolde JPA2-2 AV Zeewolde - JPA2 4 40,83 3
4 JPA 2 Team 2 Tempo AV - JPA2 4 42,37 2
5 Combi-team pupillen A2 BAV - JPA2 4 44,19 1


Jongens Pupil B - Meerkamp

# Naam 40mKogelVerPunten totaal
1 Diede Schotsman 7,65 5,18 3,55 167
5 Thigo de Leeuw 7,52 4,46 2,99 143
6 Timo Bos 7,63 3,90 3,18 141
12 Simon Grimbergen 7,80 4,06 2,90 128
15 Jippe Bleijenburg 7,59 2,91 2,85 120
17 Niels Hagen 7,86 3,25 2,75 114
22 Stijn Bakker 8,33 3,00 2,60 95


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Zeewolde JPB-1 AV Zeewolde - JPB 4 29,62 5
2 Zuidwal JPB_Team1 AV Zuidwal - JPB 4 30,74 4
3 AV Zeewolde JPB-2 AV Zeewolde - JPB 4 30,78 3
4 Zuidwal JPB_Team2 AV Zuidwal - JPB 3 30,89 2
5 JPB 1 Tempo Tempo AV - JPB 4 30,96 1


Jongens Pupil C - Meerkamp

# Naam 40mVortexVerPunten totaal
2 Lars van Wijk 7,79 18,62 2,85 194
4 Quint van Wengen 7,92 14,56 2,88 170
7 Thomas Quik 8,04 7,37 2,59 119
10 Juliano Stap 8,57 11,31 2,27 113
12 Bram Holsappel 10,00 10,02 2,14 75
15 Rik Klein 9,16 DNS 2,04 52
16 Xander Smit 9,88 10,89 DNS 50
17 Jayden van As 10,86 6,76 1,84 40


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Zuidwal JPC_Team1 AV Zuidwal - JPC 4 31,07 5
2 AV Zeewolde JP CDE-2 AV Zeewolde - JPC 4 33,10 4
3 AV Zeewolde JP CDE-1 AV Zeewolde - JPC 4 33,48 3
4 JPC 1 Tempo Tempo AV - JPC 3 33,67 2
5 Zuidwal JPC_Team2 AV Zuidwal - JPC 4 38,21 1


Jongens Pupil D - Meerkamp

# Naam 40mVortexVerPunten totaal
1 Jens de Leeuw 7,92 15,48 2,68 223
2 Stan Kriek 7,80 10,11 2,73 194
3 Daniel Hall 7,69 8,84 2,60 184
5 Tijn van d...ligenberg 9,00 14,02 2,42 163
6 Levi Root 8,73 10,26 1,96 125


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Zuidwal JPD_Team1 AV Zuidwal - JPD 4 33,52 1


Jongens Pupil E - Meerkamp

# Naam 40mVortexVerPunten totaal
1 Thomas Smit 10,06 9,93 1,96 90
3 Thijmen Bleijswijk 9,00 5,12 1,87 80
4 Daan de Boer 8,80 4,72 1,46 68
5 Maxim Kluvers 9,88 6,19 1,62 56
6 Daniël Klaver 10,05 3,40 2,08 53
7 Timo Hagen DNS 5,39 2,04 51
8 Stijn ten Kate 11,19 4,91 0,84 11
9 Mats de Haan DNS DNS DNS 0
9 Wout de Haan DNS DNS DNS 0


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Zuidwal 1 Turbo Kabouters AV Zuidwal - JPE 4 37,38 2
2 Zuidwal 2 Super Kabouters AV Zuidwal - JPE 4 40,63 1


Masters Mannen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
3 Jaco de Harder M45 13,47 ---


Masters Mannen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
2 Ronald Harderwijk M55 29,96 34,71
3 Jaco de Harder M45 13,80 ---


Masters Mannen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Eric van Heck M55 1,45 1,36


Senioren mannen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Kevin Saarberg 11,79 +1.1 m/s11,70
4 Mohammed Buzyub 12,78 +1.1 m/s---


Senioren mannen - 200 meter

# Naam Res OBP
2 Kevin Saarberg 24,35 -0.5 m/s23,80
5 Mohammed Buzyub 26,55 -0.5 m/s25,32
6 Steven Heijnen 27,03 -0.5 m/s---


Senioren mannen - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Mohammed Buzyub 1:47,25 ---


Senioren mannen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Steven Heijnen 31,45 ---
2 Yannic Nuijt 26,34 ---


Senioren mannen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
3 Steven Heijnen 39,49 ---
4 Luuk van der Wal 29,24 ---
5 Yannic Nuijt 22,95 ---


Senioren mannen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Luuk van der Wal 1,75 ---


Wheelers mannen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Johan Ruiter 38,69 +0.0 m/s---
2 Sander van Tuinen 39,96 +0.0 m/s---
3 Maurits H...jbrechtse 40,71 +0.0 m/s---
4 Jan Schenk 40,81 +0.0 m/s---
5 Marco Dekker 54,76 +0.0 m/s---
Sven Huisman DNS ---
Bart van der Veen DNS ---


Wheelers mannen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Jan Schenk 2:31,18 ---
2 Johan Ruiter 2:31,75 ---
3 Maurits H...jbrechtse 2:45,72 ---
4 Marco Dekker 4:01,15 ---
Sven Huisman DNS ---
Sander van Tuinen DNS ---
Bart van der Veen DNS ---


Wheelers mannen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Jan Schenk 7,72 ---
2 Maurits H...jbrechtse 5,28 ---
3 Marco Dekker 4,90 ---
Johan Ruiter NM ---
Sven Huisman DNS ---
Sander van Tuinen DNS ---
Bart van der Veen DNS ---


Wheelers mannen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Johan Ruiter 4,89 ---
2 Jan Schenk 3,25 ---
3 Maurits H...jbrechtse 2,08 ---
4 Marco Dekker 1,55 ---
Sven Huisman DNS ---
Sander van Tuinen DNS ---
Bart van der Veen DNS ---


Masters Vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 José Hil...st-Damsma V45 15,79 +0.8 m/s---


Masters Vrouwen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Sanne Spruijt V40 52,70 -0.5 m/s---


Masters Vrouwen - 600 meter

# Naam ResOBP
1 José Hil...st-Damsma V45 2:06,07 2:04,00
2 Sanne Spruijt V40 3:40,74 ---


Masters Vrouwen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 José Hil...st-Damsma V45 20,52 ---
5 Sanne Spruijt V40 12,45 ---


Masters Vrouwen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Martine K...t-de Jong V35 1,30 ---


Masters Vrouwen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Martine K...t-de Jong V35 4,23 ---
3 Janneke Vierkant V65 2,97 ---


Meisjes Junior A - 100 meter

# Naam Res OBP
Iris Wijkhuijzen DQ ---


Meisjes Junior A - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Iris Wijkhuijzen 32,81 -0.5 m/s---


Meisjes Junior A - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Iris Wijkhuijzen 17,75 ---


Meisjes Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
6 Angella Tr...Namuyomba 15,68 +0.4 m/s---
7 Lara Vedder 15,76 +0.4 m/s---


Meisjes Junior B - 200 meter

# Naam Res OBP
2 Tamar Appeldoorn 29,67 -0.5 m/s29,92
4 Angella Tr...Namuyomba 32,94 -0.5 m/s---


Meisjes Junior B - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Tamar Appeldoorn 5:37,96 5:26,00


Meisjes Junior B - Speerwerpen

# Naam ResOBP
5 Tamar Appeldoorn 21,01 ---


Meisjes Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Lara Vedder 1,40 ---


Meisjes Junior B - Verspringen

# Naam Res OBP
2 Lara Vedder 4,26 ---


Meisjes Junior C - 80 meter

# Naam Res OBP
1 Marith Baas 11,10 +1.2 m/s11,16
3 Marloes Bos 11,39 +1.2 m/s---
7 Noah Mecklenfeld 12,18 +1.2 m/s---
11 Tessa Bouwman 12,67 +1.2 m/s---
12 Marit van Amstel 12,90 +1.2 m/s---


Meisjes Junior C - 200 meter

# Naam Res OBP
5 Tessa Bouwman 33,40 -0.3 m/s---
7 Marit van Amstel 35,30 -0.3 m/s---


Meisjes Junior C - 600 meter

# Naam ResOBP
2 Sterre Snel 2:04,58 1:56,87
5 Mirthe de Raadt 2:15,56 ---
Jasha Notenboom DNS ---


Meisjes Junior C - 80 meter horden

# Naam Res OBP
4 Margriet Hilhorst 15,47 -0.2 m/s---


Meisjes Junior C - Discuswerpen

# Naam ResOBP
4 Jasha Notenboom 15,76 ---
5 Tessa Bouwman 15,38 ---


Meisjes Junior C - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Margriet Hilhorst 33,01 33,82
4 Mirthe de Raadt 20,84 ---
5 Marloes Bos 20,44 22,03
8 Noah Mecklenfeld 17,05 ---


Meisjes Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBP
Mirthe de Raadt NM ---


Meisjes Junior C - Verspringen

# Naam Res OBP
4 Margriet Hilhorst 4,20 4,21
5 Marith Baas 4,08 3,99
6 Sterre Snel 4,07 3,87
6 Marloes Bos 4,07 4,26
10 Noah Mecklenfeld 3,56 ---
12 Jasha Notenboom 3,27 ---
14 Marit van Amstel 3,08 ---


Meisjes Junior D1 - Meerkamp

# Naam 60m60mHDiscusKogelVerPunten totaal
1 Ella de Bruijne 9,46 13,84 16,06 7,21 3,41 1592
4 Asraar Kortokela 9,91 13,72 12,18 7,07 2,99 1349
7 Freija Slijper 10,10 14,78 11,60 6,10 3,22 1221
9 Fien Linssen 10,28 15,05 11,73 6,21 3,35 1213
15 Tessa Westland 10,24 13,60 9,43 4,20 2,78 1010
18 Faye Bouwman 10,84 22,17 12,44 6,04 2,61 856
19 Naomi Eskes 10,90 17,81 10,46 5,96 2,90 852
21 Norah Scheper 10,83 DNS 9,88 4,31 2,67 690
23 Carlijn de Raadt 12,83 21,93 8,67 5,93 2,34 479


Meisjes Junior D2 - Meerkamp

# Naam 60m60mHDiscusKogelVerPunten totaal
2 Isabella ...kerk Pool 9,14 13,12 16,18 9,05 3,96 1916
3 Sigrid Gerritse 9,41 12,50 16,72 7,31 3,42 1730
5 Dalila Akhath 9,49 14,21 12,08 6,06 3,57 1437
10 Danique Leeflang 10,71 14,47 16,16 6,90 3,25 1310
11 Imke Schaap 10,14 13,27 10,06 6,14 3,33 1309
15 Bloeme Verbeten 10,18 16,54 15,25 5,88 3,29 1191
16 Denise Frenk 10,35 14,41 12,60 6,39 2,86 1178
19 Lotta ter Brugge DNS 14,58 10,34 4,96 3,12 745


Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60mKogelVerPunten totaal
1 Maud te Pas 9,99 4,92 3,51 184
2 Jasmijn Ketelaar 9,89 4,86 3,29 178
3 Iris Tanck 10,68 4,88 3,00 149
4 Hannah Rebel 10,87 4,83 3,09 146
5 Zara Steenbeek 10,95 5,00 2,87 140
8 Julie Meulenbroek 11,16 3,66 2,78 116
12 Kyra Barneveld DNS 3,76 2,70 72


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Zuidwal MPA1_Team1 AV Zuidwal - MPA1 4 41,03 1


Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60mKogelHoogPunten totaal
1 Lisanne Noman 9,62 6,84 1,20 1484
4 Lidewij Schaap 10,45 5,92 1,05 1192
10 Sophie Franssen 10,37 4,70 1,00 1085
13 Fei Lamme...an Bueren 11,29 5,13 1,10 1068
15 Marit Tusveld 10,41 3,59 1,00 996
18 Femke Zeeman 10,80 3,08 0,90 828
23 Sofia ter Brugge 11,69 DNS NM 256


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 MPA2 Team 1 Tempo AV - MPA2 4 39,50 4
2 Zuidwal MPA2_Team1 AV Zuidwal - MPA2 4 40,96 3
3 Zuidwal MPA2_Team2 AV Zuidwal - MPA2 4 41,41 2
4 MPA2 Team 2 Tempo AV - MPA2 4 41,53 1


Meisjes Pupil B - Meerkamp

# Naam 40mKogelVerPunten totaal
4 Lotte Konijn 7,51 3,89 2,96 150
5 Mirthe Knibbe 7,91 4,31 2,92 142
7 Lotte Westland 7,86 3,45 3,01 137
8 Sigrid Schaap 8,23 3,15 3,02 125
12 Nina Schipper 9,30 2,85 1,87 59


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Zuidwal MPB_Team1 AV Zuidwal - MPB 3 30,43 3
2 MPB 1 Tempo Tempo AV - MPB 4 30,90 2
3 AV Zeewolde MPB-1 AV Zeewolde - MPB 4 31,44 1


Meisjes Pupil C - Meerkamp

# Naam 40mVortexVerPunten totaal
5 Jolijn Thiel 8,08 7,56 2,63 142
6 Hannah Kruijmer 8,19 12,87 1,98 142
8 Josefien Bentum 8,46 9,00 2,51 132
11 Fileine Rebel 8,76 8,82 2,36 117
13 Nienke de Raadt 8,92 6,80 2,24 95


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Zuidwal MPC_Team1 AV Zuidwal - MPC 4 32,66 3
2 MPC 1 Tempo Tempo AV - MPC 3 32,98 2
3 AV Zeewolde MP CDE-1 AV Zeewolde - MPC 4 33,05 1


Meisjes Pupil D - Meerkamp

# Naam 40mVortexVerPunten totaal
3 Veerle Koot 8,99 9,68 2,32 147
4 Caro Gardenier 8,74 5,98 2,20 122
5 Bo Gulitz 8,81 7,31 1,90 114
6 Tess de Boer 8,51 4,02 1,83 98
7 Elynn Barneveld 9,03 6,70 1,77 97
8 Britt Heutink 8,53 5,05 1,57 93
10 Yfke Knibbe 9,67 3,81 1,74 56


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Zuidwal MPD_Team1 AV Zuidwal - MPD 4 34,97 2
2 Zuidwal MPD_Team2 AV Zuidwal - MPD 4 37,79 1


Meisjes Pupil E - Meerkamp

# Naam 40mVortexVerPunten totaal
1 Floor Kersseboom 8,45 5,54 2,25 131
3 Saar Bleeker 8,72 4,21 1,92 96
4 Sophie Postma 8,91 5,44 1,69 88
5 Lienne Bleijenburg 9,08 2,93 1,99 79
6 Zoë van den Berge 10,05 4,39 1,37 36
7 Ilse Schipper 10,80 4,69 1,55 33
8 Isa Gulitz DNS 3,29 DNS 2


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Zuidwal 1 Kaboutermeiden AV Zuidwal - MPE 4 38,99 2
2 Zuidwal 2 Kabouterinnen AV Zuidwal - MPE 4 40,30 1


Senioren vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBP
2 Jessica Nieweg 14,48 +0.8 m/s14,11
3 Cheyenne Bouthoorn 16,42 +0.8 m/s15,96


Senioren vrouwen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Jessica Nieweg 30,69 -0.6 m/s---
2 Tessa Harderwijk 31,07 -0.6 m/s30,95
3 Cheyenne Bouthoorn 34,85 -0.6 m/s34,79


Senioren vrouwen - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Eline Oort 1:58,97 ---
2 Tessa Harderwijk 2:03,10 2:00,00


Senioren vrouwen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Tessa Harderwijk 23,78 24,22


Senioren vrouwen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Rosalie Baak 21,25 ---
Cheyenne Bouthoorn NM 11,94


Senioren vrouwen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
2 Eline Oort 1,35 ---


Senioren vrouwen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Eline Oort 3,95 ---
Rosalie Baak DNS ---