Vereniging 'AV De Gemzen' op 'Finale Athletic Champs Ochtend'

Jongens Pupil A2 - Meerkamp

Naam Team 60m60mHSlingVortexVerPunten totaalTeam punten
Hendrik Olthuis De Gemzen Team 01 10,0 11,5 13,50 20,50 3,20 262 262
Jonas Bakker De Gemzen Team 01 10,3 12,4 16,00 21,50 3,25 259 259
Kiran Rorije De Gemzen Team 01 9,9 11,2 14,00 16,50 2,80 246 246
Sem Mulder De Gemzen Team 01 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Timo Hanekamp De Gemzen Team 01 10,5 12,4 17,00 25,00 3,15 268 268
Wout Hollander De Gemzen Team 01 10,2 11,6 16,50 29,00 2,75 285 285


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 02 (Team-est) AV PEC 1910 - JPA2 9 2:52,0 269
2 Team 03 (Team-est) - JPA2 6 2:54,0 251
3 Team 01 (Team-est) AV De Gemzen - JPA2 6 2:56,0 234


Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

Naam Team 60m60mHSlingVortexVerPunten totaalTeam punten
Amber van der Maten De Gemzen Team 05 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Joëlle Augustinus De Gemzen Team 05 10,1 12,0 15,50 14,00 2,90 266 266
Jorinde Nap De Gemzen Team 05 10,7 12,5 8,00 12,00 2,60 187 164
Merel van der Haar De Gemzen Team 05 10,4 13,1 14,00 19,50 2,45 241 241
Nina Wolf De Gemzen Team 05 10,4 12,0 11,00 13,50 3,05 238 238
Trynke Lourens De Gemzen Team 05 11,9 14,4 9,50 9,00 2,30 126 58
Vera Grolleman De Gemzen Team 05 12,6 14,0 9,00 12,00 2,40 131 114


Er bestaan nog geen estafette teams.


Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

Naam Team 60m60mHSlingVortexVerPunten totaalTeam punten
Aimee van Huffelen De Gemzen Team 04 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Bente Hanekamp De Gemzen Team 04 10,9 11,4 18,00 19,50 3,05 296 296
Esther Bunte De Gemzen Team 04 10,9 11,9 11,50 11,50 2,90 218 218
Francine van der De Gemzen Team 04 9,6 10,2 12,50 20,00 3,55 340 340
Megan Rouw De Gemzen Team 04 11,8 13,4 10,50 11,50 2,95 174 49
Merel Beekman De Gemzen Team 04 9,8 10,5 16,00 25,00 3,50 365 365
Renske Hanekamp De Gemzen Team 04 10,1 11,0 16,00 18,00 2,55 289 252


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 04 (Team-est) AV De Gemzen - MPA2 7 2:52,0 309
2 Team 06 (Team-est) AV PEC 1910 - MPA2 9 3:02,0 214