Deze vereniging bestaat niet (meer)

Deze vereniging bestaat niet (meer)
Wellicht bedoelde je één van deze verenigingen
VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AV Athlos ATLS 0
AV De Gemzen GMZN 41
AV de Sprinter MDSP 0
AV Flevo Delta FLDT 0
AV NOP NOP 11
AV PEC 1910 PEC 18
AV Salland SLLN 14
Cialfo CLFO 21
Isala `96 ISLA 0

Jongens Pupil A1 - Meerkamp

Naam Team 60m60mHSlingVortexVerPunten totaalTeam punten
Abdulrahman Hussein AV Salland Team 08 10,8 14,1 14,00 23,50 2,30 199 104
Bram Slabbekoorn AV PEC 1910 Team 02 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Daan Schrik AV PEC 1910 Team 02 10,6 11,9 16,00 26,50 3,35 279 232
Dennis Alberts Cialfo Team 03 10,4 12,2 10,50 12,00 3,00 194 194
Elian Tuhuteru AV PEC 1910 Team 02 11,6 14,1 DNS 11,50 2,05 93 0
Figo Mussche AV PEC 1910 Team 02 10,5 11,5 12,50 21,00 3,25 249 249
Jesper Pauw AV PEC 1910 Team 02 10,2 12,2 11,50 14,50 3,25 220 108
Kjeld Overweg AV PEC 1910 Team 02 11,3 12,0 11,50 14,50 2,90 190 0
Laurens Zijlstra AV PEC 1910 Team 02 9,9 11,3 14,50 18,50 3,30 267 267
Milan ten Brinke AV Salland Team 08 10,0 11,8 16,00 20,50 3,15 268 268
Nick Oosting AV PEC 1910 Team 02 9,4 10,8 16,00 23,00 3,40 312 312
Twan van Elewoud AV Salland Team 08 10,2 12,7 11,50 14,50 3,05 208 145


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 08 (Team-est) AV Salland - JPA1 7 2:56,0 234
2 Team 05 (Team-est) AV De Gemzen - JPA1 7 3:02,0 186


Jongens Pupil A2 - Meerkamp

Naam Team 60m60mHSlingVortexVerPunten totaalTeam punten
Hendrik Olthuis De Gemzen Team 01 10,0 11,5 13,50 20,50 3,20 262 262
Jelmer Overtoom AV NOP Team 03 11,2 11,7 15,50 17,50 2,75 220 220
Jonas Bakker De Gemzen Team 01 10,3 12,4 16,00 21,50 3,25 259 259
Kiran Rorije De Gemzen Team 01 9,9 11,2 14,00 16,50 2,80 246 246
Lukas Smit AV PEC 1910 Team 02 10,2 11,3 15,50 21,50 3,25 274 222
Matthijs Onink AV NOP Team 03 10,3 12,0 11,00 19,00 3,20 232 232
Rens Konijnenberg Cialfo Team 03 9,0 9,9 21,00 27,50 3,50 378 378
Sem Mulder De Gemzen Team 01 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Stan van der Vegt AV Salland Team 08 10,0 11,3 17,00 22,50 3,30 290 290
Thijmen Willemsen AV Salland Team 08 10,4 11,8 18,00 30,00 3,25 304 304
Timo Hanekamp De Gemzen Team 01 10,5 12,4 17,00 25,00 3,15 268 268
Wout Hollander De Gemzen Team 01 10,2 11,6 16,50 29,00 2,75 285 285


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 02 (Team-est) AV PEC 1910 - JPA2 9 2:52,0 269
2 Team 03 (Team-est) - JPA2 6 2:54,0 251
3 Team 01 (Team-est) AV De Gemzen - JPA2 6 2:56,0 234


Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

Naam Team 60m60mHSlingVortexVerPunten totaalTeam punten
Amber van der Maten De Gemzen Team 05 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Anniek Liebrand AV PEC 1910 Team 06 11,3 12,9 12,50 13,00 2,35 188 71
Charlotte Pot AV PEC 1910 Team 06 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Fiona ten Grotenhuis Cialfo Team 03 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Iris Doornbos AV PEC 1910 Team 06 10,9 12,6 16,00 14,00 2,80 236 236
Joëlle Augustinus De Gemzen Team 05 10,1 12,0 15,50 14,00 2,90 266 266
Jorinde Nap De Gemzen Team 05 10,7 12,5 8,00 12,00 2,60 187 164
Kim Balkestein AV PEC 1910 Team 06 10,1 11,7 17,00 14,50 2,80 276 276
Maud van Geelen AV PEC 1910 Team 06 10,4 12,1 13,50 16,50 3,05 260 260
Merel van der Haar De Gemzen Team 05 10,4 13,1 14,00 19,50 2,45 241 241
Nina Wolf De Gemzen Team 05 10,4 12,0 11,00 13,50 3,05 238 238
Trynke Lourens De Gemzen Team 05 11,9 14,4 9,50 9,00 2,30 126 58
Tynke Wielstra AV NOP Team 03 10,4 13,6 11,50 13,50 3,05 217 217
Vera Grolleman De Gemzen Team 05 12,6 14,0 9,00 12,00 2,40 131 114
Vivienne Dreuning AV PEC 1910 Team 06 11,0 12,4 15,00 13,00 2,90 232 232


Er bestaan nog geen estafette teams.


Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

Naam Team 60m60mHSlingVortexVerPunten totaalTeam punten
Aimee van Huffelen De Gemzen Team 04 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Bente Hanekamp De Gemzen Team 04 10,9 11,4 18,00 19,50 3,05 296 296
Esther Bunte De Gemzen Team 04 10,9 11,9 11,50 11,50 2,90 218 218
Francine van der De Gemzen Team 04 9,6 10,2 12,50 20,00 3,55 340 340
Isis Veen AV PEC 1910 Team 06 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Maram Hussein AV Salland Team 08 9,6 11,6 13,50 21,50 3,10 310 310
Megan Rouw De Gemzen Team 04 11,8 13,4 10,50 11,50 2,95 174 49
Merel Beekman De Gemzen Team 04 9,8 10,5 16,00 25,00 3,50 365 365
Noah Schotman AV Salland Team 08 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Renske Hanekamp De Gemzen Team 04 10,1 11,0 16,00 18,00 2,55 289 252
Thamarah v...en Heuvel AV PEC 1910 Team 06 10,3 11,5 12,50 11,00 3,00 245 181
Veerle Eenkhoorn AV PEC 1910 Team 06 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 04 (Team-est) AV De Gemzen - MPA2 7 2:52,0 309
2 Team 06 (Team-est) AV PEC 1910 - MPA2 9 3:02,0 214