Vereniging 'Spado' op 'Clubkampioenschappen'

Prijzen

Stephan Huis in 't Veld
  • Jongens Junior A - Meerkamp - 3356 punten
  • 100 meter   12,2
  • 1500 meter   6:55,6
  • Discuswerpen   34,23
  • Kogelstoten   11,04
  • Speerwerpen   32,91
  • Hoogspringen   1,75
  • Verspringen   6,36
Arjen de Kock
  • Jongens Junior A - Meerkamp - 2999 punten
  • 100 meter   12,1
  • 1500 meter   5:50,2
  • Discuswerpen   DNS
  • Kogelstoten   10,91
  • Speerwerpen   39,22
  • Hoogspringen   1,85
  • Verspringen   5,65
Tim de Wit
  • Jongens Junior A - Meerkamp - 2764 punten
  • 100 meter   12,9
  • 1500 meter   5:30,4
  • Discuswerpen   23,33
  • Kogelstoten   7,93
  • Speerwerpen   31,00
  • Hoogspringen   1,85
  • Verspringen   5,13
Fabian Biondina
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 4432 punten
  • 100 meter   12,4
  • 400 meter   55,0
  • 800 meter   2:26,1
  • Discuswerpen   34,94
  • Kogelstoten   11,31
  • Speerwerpen   34,08
  • Hoogspringen   1,80
  • Verspringen   6,53
Guus Nijkamp
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 4098 punten
  • 100 meter   11,8
  • 400 meter   54,4
  • 800 meter   2:24,1
  • Discuswerpen   28,54
  • Kogelstoten   10,56
  • Speerwerpen   36,63
  • Hoogspringen   1,60
  • Verspringen   5,83
Joep Jansen
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 2980 punten
  • 100 meter   12,5
  • 400 meter   57,6
  • 800 meter   2:31,1
  • Discuswerpen   21,05
  • Kogelstoten   9,68
  • Speerwerpen   23,59
  • Hoogspringen   1,45
  • Verspringen   5,16
Jip Haest
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 4107 punten
  • 100 meter   13,4
  • 800 meter   2:27,0
  • Discuswerpen   34,86
  • Kogelstoten   10,69
  • Speerwerpen   32,75
  • Hoogspringen   1,50
  • Verspringen   5,07
Job Visscher
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 3722 punten
  • 100 meter   12,5
  • 800 meter   2:08,0
  • Discuswerpen   15,85
  • Kogelstoten   8,33
  • Speerwerpen   20,01
  • Hoogspringen   1,45
  • Verspringen   4,88
Ramon Biondina
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 3522 punten
  • 100 meter   13,2
  • 800 meter   2:38,4
  • Discuswerpen   20,70
  • Kogelstoten   10,01
  • Speerwerpen   19,50
  • Hoogspringen   1,50
  • Verspringen   4,97
Ravi Watzeels
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 2579 punten
  • 80 meter   11,6
  • 1000 meter   3:30,8
  • Kogelstoten   7,56
  • Speerwerpen   14,15
  • Hoogspringen   1,40
  • Verspringen   4,10
Rick Stolp
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 2439 punten
  • 80 meter   12,0
  • 1000 meter   3:56,0
  • Kogelstoten   4,65
  • Speerwerpen   20,37
  • Hoogspringen   1,45
  • Verspringen   4,38
Tijn Visscher
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 2318 punten
  • 80 meter   11,3
  • 1000 meter   3:36,6
  • Kogelstoten   5,24
  • Speerwerpen   13,84
  • Hoogspringen   1,20
  • Verspringen   4,19
Tim Withagen
  • Jongens Pupil A - Meerkamp - 2335 punten
  • 60 meter   9,8
  • 1000 meter   3:38,6
  • Kogelstoten   6,71
  • Hoogspringen   1,10
  • Verspringen   3,54
Bjarne Maas
  • Jongens Pupil A - Meerkamp - 2214 punten
  • 60 meter   10,0
  • 1000 meter   3:42,7
  • Kogelstoten   6,19
  • Hoogspringen   1,05
  • Verspringen   3,54
Thijmen Gladdinés
  • Jongens Pupil A - Meerkamp - 2187 punten
  • 60 meter   10,2
  • 1000 meter   4:16,0
  • Kogelstoten   6,49
  • Hoogspringen   1,25
  • Verspringen   3,58
Matthijs Buijsen
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 2302 punten
  • 40 meter   6,9
  • 1000 meter   3:53,2
  • Balwerpen   27,09
  • Hoogspringen   1,00
  • Verspringen   3,98
Tristan van Meer
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1874 punten
  • 40 meter   7,4
  • 1000 meter   4:06,8
  • Balwerpen   19,46
  • Hoogspringen   1,05
  • Verspringen   3,01
Job Merkx
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1759 punten
  • 40 meter   7,5
  • 1000 meter   4:16,7
  • Balwerpen   20,58
  • Hoogspringen   0,90
  • Verspringen   3,22
Stijn Bolders
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1373 punten
  • 40 meter   7,7
  • 600 meter   2:27,1
  • Balwerpen   10,23
  • Hoogspringen   0,90
  • Verspringen   2,66
Tijn Janvier
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1276 punten
  • 40 meter   8,2
  • 600 meter   2:31,1
  • Balwerpen   20,09
  • Hoogspringen   0,75
  • Verspringen   2,52
Nathan Kuster
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1261 punten
  • 40 meter   8,3
  • 600 meter   2:36,6
  • Balwerpen   19,45
  • Hoogspringen   0,85
  • Verspringen   2,39
Nigel Kerpel
  • Jongens Pupil D - Meerkamp - 1049 punten
  • 40 meter   8,0
  • 600 meter   2:38,4
  • Balwerpen   16,06
  • Verspringen   2,50
Daniël Meerman
  • Jongens Pupil D - Meerkamp - 809 punten
  • 40 meter   8,6
  • 600 meter   2:44,6
  • Balwerpen   11,55
  • Verspringen   2,41
Tom Fokke
  • Jongens Pupil D - Meerkamp - 569 punten
  • 40 meter   8,9
  • 600 meter   DNS
  • Balwerpen   11,26
  • Verspringen   2,25
Abdelhalim Bouaouioich
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 4 punten
  • 40 meter   9,9
  • 200 meter   58,4
  • Balwerpen   8,96
  • Verspringen   1,48
Nahum Buinsters
  • Mannen G-atleten Senioren - Meerkamp - 43 punten
  • 100 meter   13,9
  • 400 meter   1:11,2
  • 600 meter   2:40,0
  • Kogelstoten   5,57
  • Speerwerpen   12,80
  • Verspringen   3,55
Rob Struijs
  • Mannen G-atleten Senioren - Meerkamp - 42 punten
  • 100 meter   16,4
  • 400 meter   1:15,4
  • 600 meter   2:06,7
  • Kogelstoten   6,02
  • Speerwerpen   14,55
  • Verspringen   3,16
Andre van de Velde
  • Mannen G-atleten Senioren - Meerkamp - 38 punten
  • 100 meter   15,7
  • 400 meter   1:20,5
  • 600 meter   2:18,6
  • Kogelstoten   6,29
  • Speerwerpen   11,70
  • Verspringen   2,97
Stef Olree
  • Mannen Racerunners Senioren - 100mWh - 24,88
Ewout Heijbroek
  • Mannen Racerunners Senioren - 100mWh - 25,78
Ruud Popelaars
  • Mannen Racerunners Senioren - 100mWh - 25,81
Stef Olree
  • Mannen Racerunners Senioren - 200mWh - 53,64
Ewout Heijbroek
  • Mannen Racerunners Senioren - 200mWh - 54,52
Ruud Popelaars
  • Mannen Racerunners Senioren - 200mWh - 56,14
Stef Olree
  • Mannen Racerunners Senioren - 400mWh - 1:43,78
Ewout Heijbroek
  • Mannen Racerunners Senioren - 400mWh - 1:48,21
Ruud Popelaars
  • Mannen Racerunners Senioren - 400mWh - 1:57,54
Stef Olree
  • Mannen Racerunners Senioren - 800mWh - 3:44,74
Ewout Heijbroek
  • Mannen Racerunners Senioren - 800mWh - 3:52,58
Ruud Popelaars
  • Mannen Racerunners Senioren - 800mWh - 4:05,13
Frank Bossers
  • Masters mannen - Meerkamp - 1791 punten
  • 100 meter   13,7
  • 400 meter   1:09,5
  • 1500 meter   DNF
  • Discuswerpen   21,65
  • Kogelstoten   7,65
  • Speerwerpen   24,90
  • Hoogspringen   1,35
  • Verspringen   4,75
Johan van den Berg
  • Masters mannen - Meerkamp - 1219 punten
  • 100 meter   15,2
  • 400 meter   1:17,3
  • 1500 meter   6:23,6
  • Discuswerpen   24,28
  • Kogelstoten   8,43
  • Speerwerpen   24,00
  • Hoogspringen   1,25
  • Verspringen   3,77
Steven Van Broekhoven
  • Masters mannen - Meerkamp - 1123 punten
  • 100 meter   DNS
  • 400 meter   DNS
  • 1500 meter   DNS
  • Discuswerpen   26,57
  • Kogelstoten   9,33
  • Speerwerpen   29,37
  • Hoogspringen   DNS
  • Verspringen   DNS
Wicher Nijkamp
  • Senioren mannen - Meerkamp - 3892 punten
  • 100 meter   11,6
  • 400 meter   58,1
  • 1500 meter   5:42,6
  • Discuswerpen   24,99
  • Kogelstoten   10,79
  • Speerwerpen   41,03
  • Hoogspringen   1,65
  • Verspringen   5,99
Joost Dumas
  • Senioren mannen - Meerkamp - 3415 punten
  • 100 meter   11,9
  • 400 meter   1:01,4
  • 1500 meter   6:23,6
  • Discuswerpen   35,82
  • Kogelstoten   11,17
  • Speerwerpen   39,35
  • Hoogspringen   1,45
  • Verspringen   5,09
Mitchell Franken
  • Senioren mannen - Meerkamp - 2617 punten
  • 100 meter   13,2
  • 400 meter   55,8
  • 1500 meter   4:29,3
  • Discuswerpen   14,99
  • Kogelstoten   6,56
  • Speerwerpen   23,74
  • Hoogspringen   1,50
  • Verspringen   4,44
Anouk Prop
  • Meisjes Junior A - Meerkamp - 2227 punten
  • 100 meter   13,8
  • 800 meter   2:35,1
  • Discuswerpen   15,16
  • Kogelstoten   DNS
  • Speerwerpen   19,18
  • Hoogspringen   1,30
  • Verspringen   DNS
Anique Videler
  • Meisjes Junior A - Meerkamp - 1154 punten
  • 100 meter   14,7
  • 800 meter   4:00,6
  • Discuswerpen   10,32
  • Kogelstoten   DNS
  • Speerwerpen   13,33
  • Hoogspringen   1,25
  • Verspringen   DNS
Marijntje Huige
  • Meisjes Junior B - Meerkamp - 2977 punten
  • 100 meter   13,8
  • 800 meter   3:22,1
  • Discuswerpen   15,69
  • Kogelstoten   7,33
  • Speerwerpen   13,99
  • Hoogspringen   1,50
  • Verspringen   4,73
Suzanne Van Eijck
  • Meisjes Junior B - Meerkamp - 2700 punten
  • 100 meter   13,1
  • 800 meter   3:22,1
  • Discuswerpen   17,45
  • Kogelstoten   7,47
  • Speerwerpen   9,09
  • Hoogspringen   1,25
  • Verspringen   4,67
Anouk van Gils
  • Meisjes Junior B - Meerkamp - 2626 punten
  • 100 meter   14,8
  • 800 meter   2:35,1
  • Discuswerpen   15,24
  • Kogelstoten   6,39
  • Speerwerpen   12,95
  • Hoogspringen   1,20
  • Verspringen   4,40
Meike Verdaasdonk
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 3033 punten
  • 80 meter   11,2
  • 600 meter   1:46,1
  • Discuswerpen   16,14
  • Kogelstoten   6,86
  • Hoogspringen   1,50
  • Verspringen   5,00
Britt van den Maegdenbergh
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 2343 punten
  • 80 meter   11,5
  • 600 meter   1:51,4
  • Discuswerpen   12,15
  • Kogelstoten   5,47
  • Hoogspringen   1,30
  • Verspringen   3,86
Amber van de Klundert
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 2145 punten
  • 80 meter   12,0
  • 600 meter   2:09,9
  • Discuswerpen   16,41
  • Kogelstoten   6,38
  • Hoogspringen   1,15
  • Verspringen   4,08
Lotte Haest
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 3122 punten
  • 60 meter   8,7
  • 600 meter   2:05,9
  • Kogelstoten   12,34
  • Speerwerpen   28,63
  • Hoogspringen   1,35
  • Verspringen   4,59
Trijntje van Elzakker
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 3017 punten
  • 60 meter   8,6
  • 600 meter   1:54,6
  • Kogelstoten   9,22
  • Speerwerpen   17,55
  • Hoogspringen   1,45
  • Verspringen   4,68
Anouk Verdaasdonk
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 2409 punten
  • 60 meter   9,1
  • 600 meter   1:54,6
  • Kogelstoten   7,67
  • Speerwerpen   12,85
  • Hoogspringen   1,10
  • Verspringen   4,37
Stara Carmelia
  • Meisjes Pupil A - Meerkamp - 2677 punten
  • 60 meter   9,4
  • 1000 meter   3:46,7
  • Kogelstoten   7,64
  • Hoogspringen   1,30
  • Verspringen   4,12
Floor Verkaart
  • Meisjes Pupil A - Meerkamp - 2385 punten
  • 60 meter   9,7
  • 1000 meter   3:56,3
  • Kogelstoten   7,05
  • Hoogspringen   1,25
  • Verspringen   3,57
Selena Jansen
  • Meisjes Pupil A - Meerkamp - 2304 punten
  • 60 meter   9,5
  • 1000 meter   3:56,7
  • Kogelstoten   5,61
  • Hoogspringen   1,20
  • Verspringen   3,57
Tessa Noom
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1692 punten
  • 40 meter   7,5
  • 1000 meter   4:28,1
  • Balwerpen   19,07
  • Hoogspringen   0,95
  • Verspringen   3,05
Lotte de Grave
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1594 punten
  • 40 meter   7,7
  • 1000 meter   4:13,2
  • Balwerpen   10,34
  • Hoogspringen   1,00
  • Verspringen   3,00
Lorijn Kessels
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1567 punten
  • 40 meter   7,5
  • 1000 meter   4:20,8
  • Balwerpen   15,20
  • Hoogspringen   0,90
  • Verspringen   2,78
Joan Zwakenberg
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1548 punten
  • 40 meter   7,4
  • 600 meter   2:28,0
  • Balwerpen   14,58
  • Hoogspringen   0,90
  • Verspringen   2,85
Guusje Valkenburg
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1231 punten
  • 40 meter   8,1
  • 600 meter   2:41,4
  • Balwerpen   13,10
  • Hoogspringen   0,85
  • Verspringen   2,66
Merel Magielse
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1222 punten
  • 40 meter   7,8
  • 600 meter   2:39,8
  • Balwerpen   10,95
  • Hoogspringen   0,80
  • Verspringen   2,68
Juno Linssen
  • Meisjes Pupil D - Meerkamp - 1065 punten
  • 40 meter   7,1
  • 600 meter   2:47,0
  • Balwerpen   11,38
  • Verspringen   2,43
Tessa Kuster
  • Meisjes Pupil D - Meerkamp - 619 punten
  • 40 meter   8,9
  • 600 meter   2:58,0
  • Balwerpen   11,26
  • Verspringen   2,03
Yuna Bastiaanse
  • Meisjes Pupil D - Meerkamp - 596 punten
  • 40 meter   9,0
  • 600 meter   2:59,7
  • Balwerpen   9,72
  • Verspringen   2,16
Iris Buijsen
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 4 punten
  • 40 meter   9,5
  • 200 meter   53,2
  • Balwerpen   7,64
  • Verspringen   1,51
Linda Prop
  • Senioren vrouwen - Meerkamp - 3149 punten
  • 100 meter   14,7
  • 800 meter   3:29,8
  • Discuswerpen   36,67
  • Kogelstoten   10,88
  • Speerwerpen   23,93
  • Hoogspringen   1,20
  • Verspringen   3,88
Regina Buijsen
  • Senioren vrouwen - Meerkamp - 2451 punten
  • 100 meter   13,8
  • 800 meter   4:01,3
  • Discuswerpen   19,49
  • Kogelstoten   6,52
  • Speerwerpen   14,76
  • Hoogspringen   1,25
  • Verspringen   4,41
Marjolein Feijen
  • Senioren vrouwen - Meerkamp - 969 punten
  • 100 meter   16,5
  • 800 meter   4:02,4
  • Discuswerpen   12,50
  • Kogelstoten   5,74
  • Speerwerpen   11,92
  • Hoogspringen   NM
  • Verspringen   3,15
Joyce van Bavel
  • Vrouwen G-atleten Senioren - Meerkamp - 18 punten
  • 100 meter   16,5
  • 400 meter   1:21,3
  • 600 meter   2:21,0
  • Kogelstoten   8,66
  • Speerwerpen   16,52
  • Verspringen   3,71
Sacha Greveling
  • Vrouwen G-atleten Senioren - Meerkamp - 12 punten
  • 100 meter   22,9
  • 400 meter   2:04,3
  • 600 meter   3:27,6
  • Kogelstoten   3,03
  • Speerwerpen   4,76
  • Verspringen   1,51
Floor Huijbregts
  • Vrouwen G-atleten Senioren - Meerkamp - 6 punten
  • 100 meter   25,3
  • 400 meter   2:26,2
  • 600 meter   4:05,1
  • Kogelstoten   2,73
  • Speerwerpen   4,61
  • Verspringen   1,48

Hoogtepunten

Arjen de Kock JJA Hoog
  • 1,85
  • Job Visscher JJC 100m
  • 12,47
  • Suzanne Van Eijck MJB 100m
  • 13,03
  • Matthijs Verbeek JJC Ver
  • 5,59
  • Trijntje van Elzakker MJD 60m
  • 8,59
  • Matthijs Verbeek JJC 100m
  • 12,44
  • Linda Prop Vsen Kogel
  • 10,88
  • Marijntje Huige MJB Hoog
  • 1,50
  • Job Visscher JJC 800m
  • 2:08,00
  • Linda Prop Vsen Discus
  • 36,67
  •  

    Jongens Junior A - Meerkamp

    # Naam 100m1500mDiscusKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Stephan H...n 't Veld 12,11 6:55,51 34,23 11,04 32,91 1,75 6,36 3356
    2 Arjen de Kock 12,05 5:50,20 DNS 10,91 39,22 1,85 5,65 2999
    3 Tim de Wit 12,85 5:30,35 23,33 7,93 31,00 1,85 5,13 2764
    4 Jelle Evers 12,98 DNF 26,04 8,37 30,38 1,60 5,60 2455
    5 Mathijs Selsig 12,80 6:41,65 22,91 8,95 30,47 1,45 4,68 2084
    6 Tommie Sinke 12,59 6:55,54 16,89 7,76 19,88 1,50 4,74 1721
    7 Rick Govers 13,80 5:39,42 17,21 6,35 21,94 1,50 4,42 1580
    8 Sander van...n Branden 14,19 DNS 24,49 8,75 22,55 1,35 3,91 1428
    9 Youri Janssens 12,74 6:44,14 17,11 7,32 18,38 1,30 4,74 1424
    10 Christian Selsig 13,92 DNS 19,65 8,71 21,69 1,30 4,32 1378


    Jongens Junior B - Meerkamp

    # Naam 100m400m800mDiscusKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Fabian Biondina 12,33 54,99 2:26,01 34,94 11,31 34,08 1,80 6,53 4432
    2 Guus Nijkamp 11,77 54,33 2:24,02 28,54 10,56 36,63 1,60 5,83 4098
    3 Joep Jansen 12,45 57,53 2:31,06 21,05 9,68 23,59 1,45 5,16 2980
    4 Jeroen Maas 14,03 1:08,64 2:48,60 27,75 10,45 54,30 1,50 4,62 2847
    5 Sven Kolk 13,09 1:04,23 2:41,08 16,59 7,45 31,26 1,65 5,27 2615
    6 Joost Sinke 13,07 1:20,38 3:22,40 14,91 7,91 15,74 1,80 5,41 1941
    7 Stan de Deugd 14,96 1:03,33 2:26,88 16,63 6,34 12,79 1,35 4,22 1495
    8 Jochem van Dijk 12,95 DNS DNS DNS 10,14 45,41 DNS DNS 1440


    Jongens Junior C - Meerkamp

    # Naam 100m800mDiscusKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Jip Haest 13,32 2:26,98 34,86 10,69 32,75 1,50 5,07 4107
    2 Job Visscher 12,47 2:08,00 15,85 8,33 20,01 1,45 4,88 3722
    3 Ramon Biondina 13,17 2:38,39 20,70 10,01 19,50 1,50 4,97 3522
    4 Jesper van Meer 12,74 2:33,08 17,07 8,66 21,46 1,50 4,89 3516
    5 Matthijs Verbeek 12,44 DNF 20,97 7,56 24,20 1,55 5,59 3272
    6 Robbert Maas 15,37 3:01,15 26,22 9,83 41,14 1,40 4,04 3240
    7 Daan Hultermans 13,69 2:31,02 19,68 7,04 18,99 1,20 4,02 2907
    8 Largo de Leeuw 12,79 2:59,75 18,94 7,06 12,51 1,30 4,88 2899
    9 Kaj Hoornweg 13,21 2:35,44 15,59 6,48 13,69 1,35 4,44 2898
    10 Ivo de Wit 14,80 2:48,47 14,60 6,72 19,64 1,45 4,61 2829
    11 Elmer Janssens 13,47 2:31,71 DNS DNS DNS DNS DNS 1146
    12 Fabio Dudink DNS DNS 16,78 4,75 18,81 NM 3,34 1055


    Jongens Junior D - Meerkamp

    # Naam 80m1000mKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Ravi Watzeels 11,60 3:30,75 7,56 14,15 1,40 4,10 2579
    2 Rick Stolp 11,91 3:55,95 4,65 20,37 1,45 4,38 2439
    3 Tijn Visscher 11,24 3:36,54 5,24 13,84 1,20 4,19 2318
    4 Pim Nuijten 12,58 3:51,17 7,89 30,66 1,15 3,38 2316
    5 Jochem Huijbregts 12,23 3:51,20 6,30 15,62 1,40 3,73 2259
    6 Jorrit Kessels 12,54 3:57,01 6,39 21,81 1,25 3,49 2155
    7 Quinten Steijns 12,55 3:57,11 5,51 9,12 1,10 3,52 1714
    8 Sjors van der Wal 14,27 4:25,66 5,64 14,57 1,00 2,86 1333
    9 Jeroen Schepers 14,09 DNS 5,44 10,03 1,00 3,14 1081


    Jongens Pupil A - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelHoogVerPunten totaal
    1 Tim Withagen 9,76 3:38,54 6,71 1,10 3,54 2335
    2 Bjarne Maas 9,95 3:42,66 6,19 1,05 3,54 2214
    3 Thijmen Gladdinés 10,20 4:15,91 6,49 1,25 3,58 2187
    4 Joris Oosterveld 10,72 4:13,22 6,82 1,10 3,43 2005
    5 Dyero IJzermans 10,50 3:53,76 4,14 1,10 3,33 1931
    6 Felix Linders 10,47 4:02,75 4,29 1,05 3,10 1819
    7 Morris van...andbergen 11,22 4:02,80 4,49 1,10 3,07 1766
    8 Max Pelle 10,75 4:31,54 4,79 1,00 2,84 1607
    9 Quinten Jongkind 10,58 DNF 5,15 0,95 3,36 1441
    10 Luc van de Werfhorst 11,93 DNS 5,19 0,80 2,78 1053
    11 Yannick Witte DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mBalHoogVerPunten totaal
    1 Matthijs Buijsen 6,84 3:53,12 27,09 1,00 3,98 2302
    2 Tristan van Meer 7,33 4:06,71 19,46 1,05 3,01 1874
    3 Job Merkx 7,43 4:16,68 20,58 0,90 3,22 1759
    4 Mees Janvier 7,63 4:28,46 21,46 1,00 3,11 1735
    5 Wouter van Zunderd 7,45 4:11,11 12,67 0,85 2,93 1560
    6 Jaron De Kock 7,69 4:50,13 17,24 0,75 2,88 1357


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalHoogVerPunten totaal
    1 Stijn Bolders 7,66 2:27,04 10,23 0,90 2,66 1373
    2 Tijn Janvier 8,19 2:31,07 20,09 0,75 2,52 1276
    3 Nathan Kuster 8,29 2:36,54 19,45 0,85 2,39 1261
    4 Xavi Maas 8,50 2:55,82 21,40 0,75 2,38 1069
    5 Ruben Pelle 8,55 2:42,41 14,81 0,75 2,20 1003
    6 Jens Smit DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil D - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    1 Nigel Kerpel 7,92 2:38,39 16,06 2,50 1049
    2 Daniël Meerman 8,60 2:44,52 11,55 2,41 809
    3 Tom Fokke 8,88 DNS 11,26 2,25 569
    4 Alexander de Breet 9,32 4:04,84 9,53 1,86 399


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40m200mBalVerPunten totaal
    1 Abdelhalim...uaouioich 9,90 58,34 8,96 1,48 4


    Mannen G-atleten Senioren - Meerkamp

    # Naam 100m400m600mKogelSpeerVerPunten totaal
    1 Nahum Buinsters 13,90 1:11,13 2:40,00 5,57 12,80 3,55 43
    2 Rob Struijs 16,40 1:15,38 2:06,64 6,02 14,55 3,16 42
    3 Andre van de Velde 15,63 1:20,48 2:18,59 6,29 11,70 2,97 38
    4 Jefrey de Schipper 21,19 3:11,50 3:07,27 4,00 5,94 2,17 21
    5 Rowan van der Zande 17,36 1:26,94 DNS 3,69 9,56 1,89 18
    6 Jan Pieter Karreman 21,24 2:30,88 4:34,37 3,62 12,19 1,63 18
    7 Jasper van Schaik 15,81 DNS DNS 4,38 12,59 DNS 17
    8 Andre Langenberg 25,78 1:47,47 5:15,53 3,98 4,85 1,15 14


    Mannen Racerunners Senioren - 100 meter Wheelers

    # Naam Res OBP
    1 Stef Olree 24,88 +0.6 m/s---
    2 Ewout Heijbroek 25,78 +0.6 m/s---
    3 Ruud Popelaars 25,81 +0.6 m/s---
    4 Inez Walraven 30,58 +0.6 m/s---
    5 Danielle van de Pas 30,88 +0.6 m/s---


    Mannen Racerunners Senioren - 200 meter Wheelers

    # Naam Res OBP
    1 Stef Olree 53,64 -0.5 m/s---
    2 Ewout Heijbroek 54,52 -0.5 m/s---
    3 Ruud Popelaars 56,14 -0.5 m/s---
    4 Danielle van de Pas 1:04,34 -0.5 m/s---
    5 Inez Walraven 1:06,03 -0.5 m/s---


    Mannen Racerunners Senioren - 400 meter Wheelers

    # Naam ResOBP
    1 Stef Olree 1:43,78 ---
    2 Ewout Heijbroek 1:48,21 ---
    3 Ruud Popelaars 1:57,54 ---
    4 Danielle van de Pas 1:58,02 ---
    5 Inez Walraven 2:16,22 ---


    Mannen Racerunners Senioren - 800 meter Wheelers

    # Naam ResOBP
    1 Stef Olree 3:44,74 ---
    2 Ewout Heijbroek 3:52,58 ---
    3 Ruud Popelaars 4:05,13 ---
    4 Danielle van de Pas 4:47,60 ---
    5 Inez Walraven 5:25,35 ---


    Masters mannen - Meerkamp

    # Naam 100m400m1500mDiscusKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Frank Bossers 13,67 1:09,42 DNF 21,65 7,65 24,90 1,35 4,75 1791
    2 Johan van den Berg 15,13 1:17,29 6:23,56 24,28 8,43 24,00 1,25 3,77 1219
    3 Steven Van...roekhoven DNS DNS DNS 26,57 9,33 29,37 DNS DNS 1123
    4 Johnny Sinke 15,45 DNS DNS 16,29 7,57 22,21 1,30 3,61 792
    5 Roald Van der Laan DNS DNS DNS 18,76 8,95 23,38 DNS DNS 777
    6 Marco Fokke DNS DNS DNS 25,81 9,18 DNS DNS DNS 774
    7 Jacques de Groot 15,12 1:13,38 5:43,00 18,14 6,22 12,14 1,20 3,30 767
    8 Leonhard van Egeraat 17,76 1:19,52 6:08,24 18,23 5,63 19,48 1,20 3,33 580
    9 Bart Langenberg DNS DNS DNS 17,93 8,25 DNS DNS DNS 490
    10 Corné Haast DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Senioren mannen - Meerkamp

    # Naam 100m400m1500mDiscusKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Wicher Nijkamp 11,58 58,05 5:42,52 24,99 10,79 41,03 1,65 5,99 3892
    2 Joost Dumas 11,86 1:01,34 6:23,52 35,82 11,17 39,35 1,45 5,09 3415
    3 Mitchell Franken 13,20 55,80 4:29,26 14,99 6,56 23,74 1,50 4,44 2617
    4 Olaf Blankendaal DNS DNS DNS DNS 8,36 DNS DNS DNS 335


    Meisjes Junior A - Meerkamp

    # Naam 100m800mDiscusKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Anouk Prop 13,71 2:35,03 15,16 DNS 19,18 1,30 DNS 2227
    2 Anique Videler 14,64 4:00,57 10,32 DNS 13,33 1,25 DNS 1154


    Meisjes Junior B - Meerkamp

    # Naam 100m800mDiscusKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Marijntje Huige 13,80 3:22,08 15,69 7,33 13,99 1,50 4,73 2977
    2 Suzanne Van Eijck 13,03 3:22,09 17,45 7,47 9,09 1,25 4,67 2700
    3 Anouk van Gils 14,75 2:35,04 15,24 6,39 12,95 1,20 4,40 2626


    Meisjes Junior C - Meerkamp

    # Naam 80m600mDiscusKogelHoogVerPunten totaal
    1 Meike Verdaasdonk 11,12 1:46,07 16,14 6,86 1,50 5,00 3033
    2 Britt van ...gdenbergh 11,45 1:51,32 12,15 5,47 1,30 3,86 2343
    3 Amber van ... Klundert 11,99 2:09,81 16,41 6,38 1,15 4,08 2145
    4 Ineke Aarts 12,90 2:26,20 11,02 5,69 1,20 3,54 1655
    5 Gwen Versluijs 12,97 2:19,19 12,37 5,12 1,10 3,62 1639
    6 Renske Nuijten 13,58 2:24,32 15,20 6,74 1,10 3,05 1580
    7 Julia Ooms 15,06 2:38,14 7,23 4,28 1,10 2,44 854


    Meisjes Junior D - Meerkamp

    # Naam 60m600mKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Lotte Haest 8,64 2:05,85 12,34 28,63 1,35 4,59 3122
    2 Trijntje v... Elzakker 8,59 1:54,52 9,22 17,55 1,45 4,68 3017
    3 Anouk Verdaasdonk 9,07 1:54,57 7,67 12,85 1,10 4,37 2409
    4 Isis Bakx 9,01 1:50,09 6,13 8,46 1,20 3,83 2238
    5 Lisa Verkaart 9,41 1:56,52 6,39 11,32 1,30 3,41 2166
    6 Noelle Oirbans 9,02 2:10,98 7,41 11,47 1,10 4,06 2132
    7 Cindy Jansen 9,00 2:15,09 6,80 11,90 1,25 3,78 2129
    8 Eefke Leeuwis 9,97 1:57,09 6,65 13,30 1,25 3,27 2068
    9 Esmee de Baat 9,73 2:17,31 6,62 12,64 1,25 3,73 1979
    10 Enna van den Boom 10,15 2:16,45 7,00 18,78 1,15 2,90 1835
    11 Lotte van Pul 10,10 2:18,26 6,36 13,76 1,15 3,30 1764
    12 Ella Marquet 9,71 2:08,85 5,69 4,74 1,10 3,74 1727
    13 Lois Michielsen 9,92 2:19,19 6,03 10,10 1,20 3,22 1694
    14 Laureen Dudink 10,56 2:08,49 5,17 8,91 1,15 2,86 1500
    15 Vera Hultermans 10,33 2:31,89 6,82 10,14 1,10 3,13 1494
    16 Daphne Stok 10,41 2:10,71 4,60 9,17 1,15 2,97 1488


    Meisjes Pupil A - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelHoogVerPunten totaal
    1 Stara Carmelia 9,33 3:46,64 7,64 1,30 4,12 2677
    2 Floor Verkaart 9,70 3:56,21 7,05 1,25 3,57 2385
    3 Selena Jansen 9,43 3:56,61 5,61 1,20 3,57 2304
    4 Georgina Blaine 9,35 4:19,54 5,84 1,25 3,67 2287
    5 Tinka Fokke 10,01 4:08,92 6,88 1,10 3,49 2140
    6 Solane Schepers 10,11 4:12,63 4,79 1,15 3,35 1985
    7 Fenne Bijlhouwer 10,04 4:23,36 5,82 1,00 3,47 1933
    8 Leonie Schepers 11,04 4:25,25 4,89 1,05 3,09 1687
    9 Iris Franken 11,76 4:49,93 4,41 0,95 2,73 1334
    10 Sterre de Graauw 11,81 DNS 4,46 0,95 2,58 1086
    11 Jasmijn Rijtslag DNS DNS DNS DNS DNS 0
    11 Dounya Yagoubi DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mBalHoogVerPunten totaal
    1 Tessa Noom 7,44 4:28,01 19,07 0,95 3,05 1692
    2 Lotte de Grave 7,65 4:13,20 10,34 1,00 3,00 1594
    3 Lorijn Kessels 7,46 4:20,80 15,20 0,90 2,78 1567
    4 Lente de Graauw 7,61 4:25,30 10,71 0,90 3,07 1499
    5 Isis Linssen 7,80 4:26,32 12,66 0,80 2,85 1379
    6 Carmen Schoones 7,67 4:49,85 12,96 0,50 2,99 1156
    7 Jane Wijnen 7,74 5:05,06 15,01 0,50 2,72 1076
    8 Amy van Ommen 8,47 4:57,20 12,48 0,80 2,37 1063
    9 Julie van ...Werfhorst 8,32 5:09,36 11,14 0,75 2,70 1054
    10 Nadeska Sneijder 8,01 4:44,16 10,82 0,60 2,49 1024
    11 Eline Oostrom 7,74 DNS 12,12 0,80 2,53 1016
    12 Ilse Booij 8,88 5:16,39 8,28 0,70 2,38 793
    13 Lindsey Brinkhof 8,79 5:26,25 8,36 0,50 1,66 514


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalHoogVerPunten totaal
    1 Joan Zwakenberg 7,32 2:28,00 14,58 0,90 2,85 1548
    2 Guusje Valkenburg 8,01 2:41,37 13,10 0,85 2,66 1231
    3 Merel Magielse 7,71 2:39,78 10,95 0,80 2,68 1222
    4 Yana van Haasteren 8,31 2:41,13 11,17 0,85 2,82 1180
    5 Nienke Kouwenberg 7,83 2:42,13 11,07 0,60 2,55 1015
    6 Janne Nuijten 8,36 3:01,74 12,01 0,85 2,32 975
    7 Melina Musters 8,19 2:42,15 8,91 0,70 2,31 936
    8 Rowena Stok 8,10 2:50,18 6,88 0,75 2,40 913
    9 Tess Oosterveld 8,94 3:09,95 10,08 0,85 2,26 804


    Meisjes Pupil D - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    1 Juno Linssen 7,09 2:46,91 11,38 2,43 1065
    2 Tessa Kuster 8,85 2:57,91 11,26 2,03 619
    3 Yuna Bastiaanse 8,93 2:59,61 9,72 2,16 596
    4 Fay Keijzer 9,34 2:55,92 10,31 2,01 542
    5 Isa van Ommen 9,27 2:55,83 8,69 1,66 448
    6 Macy de Rond 9,48 3:25,04 10,03 1,59 335


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40m200mBalVerPunten totaal
    1 Iris Buijsen 9,48 53,14 7,64 1,51 4


    Senioren vrouwen - Meerkamp

    # Naam 100m800mDiscusKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Linda Prop 14,70 3:29,80 36,67 10,88 23,93 1,20 3,88 3149
    2 Regina Buijsen 13,76 4:01,28 19,49 6,52 14,76 1,25 4,41 2451
    3 Marjolein Feijen 16,48 4:02,34 12,50 5,74 11,92 NM 3,15 969


    Vrouwen G-atleten Senioren - Meerkamp

    # Naam 100m400m600mKogelSpeerVerPunten totaal
    1 Joyce van Bavel 16,41 1:21,29 2:20,98 8,66 16,52 3,71 18
    2 Sacha Greveling 22,83 2:04,24 3:27,59 3,03 4,76 1,51 12
    3 Floor Huijbregts 25,26 2:26,11 4:05,05 2,73 4,61 1,48 6