Vereniging 'CAV Energie' op 'Interregiowedstrijd'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Jozuah Revierre JPA2 Kogel
  • 10,50
  • Amber Bosman MJD 1000m
  • 3:17,28
  • Nathalia Montijn MJD Kogel
  • 11,41
  • Valéria Montijn MJC Hoog
  • 1,46
  • Jozuah Revierre JPA2 60m
  • 8,68
  • Steyn Potuit JJD 1000m
  • 3:09,68
  • Body Christiaans MJD 60m
  • 8,82
  • Pieter Fallaux JJD 1000m
  • 3:00,02
  • Jozuah Revierre JPA2 Hoog
  • 1,36
  • Valéria Montijn MJC 80m
  • 10,67
  •  
    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 JJC ZHM (4x100m) - JJC 4 46,51 856
    2 JJC Rijnmond (4x100m) - JJC 4 47,09 831
    3 JJC West Brabant (4x100m) - JJC 4 48,76 761
    4 JJC Zeeland (4x100m) - JJC 4 51,13 671
    5 JJC Dordrecht (4x100m) - JJC 3 56,42 496

    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team KogelOBP
    9 Gijs van Lieshout CAV Energie JJC Rijnmond 9,75
    10,78


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team 1000mOBP
    1 Pieter Fallaux CAV Energie JJD Rijnmond 3:00,02
    3:04,40
    3 Steyn Potuit CAV Energie JJD Rijnmond 3:09,68 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 JJD Rijnmond (4x80m) - JJD 4 42,74 641
    2 JJD ZHM (4x80m) - JJD 4 43,30 617
    3 JJD Zeeland (4x80m) - JJD 4 45,04 548
    4 JJD West Brabant (4x80m) - JJD 4 47,33 465
    5 JJD Dordrecht (4x80m) - JJD 4 48,34 431


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team KogelOBP
    2 Sebastiaan...en Hartog CAV Energie JJD Rijnmond 11,00
    11,66
    16 Steyn Potuit CAV Energie JJD Rijnmond DNS ---


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team Ver OBP
    1 Lucas Bal CAV Energie JJD Rijnmond 4,69 -0.5 m/s
    4,87


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 JAP 1e ZHM (4x60m) - JPA1 0 36,66 585
    2 JAP 1e Rijnmond (4x60m) - JPA1 3 37,02 569
    3 JAP 1e Zeeland (4x60m) - JPA1 4 37,37 554
    4 JAP 1e Dordrecht (4x60m) - JPA1 4 38,71 499
    5 JAP 1e West Brabant (4x60m) - JPA1 4 39,00 488

    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam Team 60mKogelHoogPunten totaalTeam punten
    2 Jozuah Revierre CAV Energie JAP 2e Rijnmond 8,68 10,50 1,36 1965 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 JAP 2e Rijnmond (4x60m) - JPA2 4 34,29 697
    2 JAP 2e Zeeland (4x60m) - JPA2 4 36,71 583
    3 JAP 2e ZHM (4x60m) - JPA2 0 37,04 568
    4 JAP 2e West Brabant (4x60m) - JPA2 4 37,54 547
    5 JAP 2e Dordrecht (4x60m) - JPA2 4 38,02 527


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 JBP ZHM (4x40m) - JPB 5 26,81 578
    2 JBP Rijnmond (4x40m) - JPB 4 27,09 562
    3 JBP Dordrecht (4x40m) - JPB 4 28,11 507
    4 JBP Zeeland (4x40m) - JPB 4 28,39 492
    5 JBP West Brabant (4x40m) - JPB 4 29,62 432

    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam Team 40mBalVerPunten totaalTeam punten
    10 Ramon Vaandrager CAV Energie JCP Rijnmond 7,52 20,40 3,05 1095 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 JCP ZHM (4x40m) - JPC 5 28,20 502
    2 JCP Rijnmond (4x40m) - JPC 4 28,70 477
    3 JCP Dordrecht (4x40m) - JPC 4 30,56 390
    4 JCP Zeeland (4x40m) - JPC 4 30,72 383
    5 JCP West Brabant (4x40m) - JPC 4 33,65 266


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Team 80m OBP
    2 Valéria Montijn CAV Energie MCJ Rijnmond 10,67 -0.7 m/s
    10,62


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team 800mOBP
    6 Lotte van Lieshout CAV Energie MCJ Rijnmond 2:33,28
    2:33,30


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 MCJ Rijnmond (4x80m) - MJC 4 41,65 688
    2 MCJ ZHM (4x80m) - MJC 4 42,09 669
    3 MCJ Dordrecht (4x80m) - MJC 3 43,06 627
    4 MCJ Zeeland (4x80m) - MJC 4 43,25 619
    5 MCJ West Brabant (4x80m) - MJC 4 DNF 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBP
    5 Valéria Montijn CAV Energie MCJ Rijnmond 1,46
    1,55


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team 60m OBP
    5 Body Christiaans CAV Energie MDJ Rijnmond 8,82 -0.5 m/s
    8,62


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team 1000mOBP
    3 Amber Bosman CAV Energie MDJ Rijnmond 3:17,28
    3:18,83


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 MDJ Rijnmond (4x60m) - MJD 4 33,12 658
    2 MDJ Zeeland (4x60m) - MJD 4 33,97 613
    3 MDJ ZHM (4x60m) - MJD 3 34,58 582
    4 MDJ Dordrecht (4x60m) - MJD 4 34,94 565
    5 MDJ West Brabant (4x60m) - MJD 4 35,09 557


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team KogelOBP
    3 Nathalia Montijn CAV Energie MDJ Rijnmond 11,41
    12,28


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBP
    3 Steffie Seher CAV Energie MDJ Rijnmond 1,36
    1,45


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 MAP 1e Rijnmond (4x60m) - MPA1 4 36,71 583
    2 MAP 1e Zeeland (4x60m) - MPA1 4 37,93 531
    3 MAP 1e Dordrecht (4x60m) - MPA1 4 38,08 525
    4 MAP 1e ZHM (4x60m) - MPA1 0 38,47 509
    5 MAP 1e West Brabant (4x60m) - MPA1 4 39,89 454
    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 MAP 2e Rijnmond (4x60m) - MPA2 4 35,66 630
    2 MAP 2e Dordrecht (4x60m) - MPA2 4 36,47 593
    3 MAP 2e ZHM (4x60m) - MPA2 0 36,91 574
    4 MAP 2e Zeeland (4x60m) - MPA2 4 37,39 553
    5 MAP 2e West Brabant (4x60m) - MPA2 4 39,64 464
    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 MBP Rijnmond (4x40m) - MPB 4 26,48 597
    2 MBP ZHM (4x40m) - MPB 5 27,54 537
    3 MBP West Brabant (4x40m) - MPB 4 28,01 512
    4 MBP Dordrecht (4x40m) - MPB 4 29,19 453
    5 MBP Zeeland (4x40m) - MPB 4 29,68 430

    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam Team 40mBalVerPunten totaalTeam punten
    3 Christina van Tiel CAV Energie MCP Rijnmond 7,17 14,80 3,09 1090 0
    4 Eva van Rijswijk CAV Energie MCP Rijnmond 7,38 18,02 3,04 1087 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 MCP Rijnmond (4x40m) - MPC 4 28,13 506
    2 MCP ZHM (4x40m) - MPC 5 28,96 464
    3 MCP West Brabant (4x40m) - MPC 4 30,35 399
    4 MCP Zeeland (4x40m) - MPC 4 30,86 377
    5 MCP Dordrecht (4x40m) - MPC 4 32,59 306