Uitslagen Jongens Pupil C Verspringen

# Naam Ver OBPPunten totaal
1 Taygel Bolsman Phanos 3,64 m/s--- 446
2 Zeb Tesselaar AV Hera 3,60 m/s--- 438
3 Eljahro Ty...Philipsen AV Feniks 3,56 m/s--- 430
4 Luuk Boutkan Olympus `70 3,47 m/s--- 412
5 Boris Klaver ARV Ilion 3,30 m/s3,45 378
6 Florian van Wijchen GACH 3,22 m/s--- 362
7 Finn Donkersloot ARV Ilion 3,14 m/s--- 346
8 Xinian Vermond Leiden 3,06 m/s3,22 330
9 Glensy Bonofacia AV Sparta 3,02 m/s--- 322
10 Thijmen van Wijchen GACH 2,98 m/s--- 314
11 Diego Westendorp AV Sparta 2,75 m/s--- 268
11 Victor van der Vijgh HLLS 2,75 m/s--- 268
13 Silvan Oud AV Aalsmeer 2,64 m/s--- 246
14 Abdul Rahim Khan AV Sparta 2,50 m/s--- 218
15 Vincent Tanis AV Sparta 2,41 m/s--- 200
15 Hidde Commandeur AV Sparta 2,41 m/s--- 200
15 Bruce Levenswaard AV Fortuna 2,41 m/s--- 200
18 Ryan Waasdorp AV Aalsmeer 2,30 m/s--- 178
19 Storm Kooistra ARV Ilion 2,19 m/s--- 156
Abdul Karim Zaaj AV Sparta DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil C Verspringen

# Naam Ver OBPPunten totaal
1 Julia Crins ARV Ilion 3,64 m/s3,77 446
2 Emma Le Blansch Hollandia 3,50 m/s3,51 418
3 Jayda Koeten WRNG 3,08 m/s--- 334
4 Selina Claassen AV Atos 2,95 m/s--- 308
5 Milou Heurter AV Sparta 2,90 m/s--- 298
6 Sophie de Haas SAV 2,86 m/s--- 290
7 Jennecy Prokop AV Aalsmeer 2,76 m/s--- 270
8 Eliza van Velthoven AV Sparta 2,73 m/s--- 264
8 Cassidy van Maaren AV Atos 2,73 m/s--- 264
10 Anna Ibrahim AV Sparta 2,70 m/s--- 258
11 Nyncke Trinthamer AV Sparta 2,68 m/s--- 254
12 Doreen Gorissen AV `40 2,67 m/s--- 252
12 Amber Steijn AV Sparta 2,67 m/s--- 252
14 Larissa Rodenburg Voorne 2,66 m/s--- 250
15 Evy Eising AV `40 2,59 m/s--- 236
15 Lara van den Berg TSNL 2,59 m/s--- 236
17 Fycke Trinthamer AV Sparta 2,54 m/s--- 226
18 Saar van Rossum AV Sparta 2,50 m/s--- 218
19 Nina de Neef AV Sparta 2,44 m/s--- 206
20 Isabel Stanton AV Sparta 2,40 m/s--- 198
21 Jacey-Lynn Went Rijnsoever 2,37 m/s--- 192
Farah Saidi AV Sparta DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil Mini Verspringen

# Naam Ver OBPPunten totaal
1 Noa Boutkan Olympus `70 3,10 m/s--- 338
2 Romy Yasar AV `40 2,85 m/s--- 288
3 Jill Heijnen Haag 2,56 m/s--- 230
4 Cassidy Hilgerink AV Hera 2,54 m/s--- 226
5 Giselle Katerborg AV Sparta 2,50 m/s--- 218
6 Leandra de Jong De Liemers 2,40 m/s--- 198
7 Jena Goosen AV Sparta 2,25 m/s--- 168
8 Annick Gorissen AV `40 2,20 m/s--- 158
9 Danira Reis AV Sparta 2,16 m/s--- 150
10 Milou Röder AV Sparta 2,11 m/s--- 140
Fleur Favre AV `40 DNS --- 0