Uitslagen Jongens Pupil B 40 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Matthieu Afognon ARV Ilion 6,48 m/s--- 675
2 Youri van der Linden GACH 6,97 m/s--- 558
3 Sebastian Coslett Haag 6,98 m/s--- 556
3 Ruben van Roosmalen Fortius 6,98 m/s--- 556
5 Gio Kromokario ARV Ilion 7,07 m/s--- 536
6 Riley Groenbast AV Feniks 7,08 m/s--- 534
7 Jakob Schneiders AV `40 7,14 m/s--- 521
8 Guus Doodeman AV `40 7,27 m/s--- 494
8 Nick Barendse ARV Ilion 7,27 m/s--- 494
10 Hidde Peter Leiden 7,29 m/s--- 490
11 Thymo Van ...ivenboden ARV Ilion 7,35 m/s--- 478
12 Tijn den Duijn ARV Ilion 7,44 m/s--- 460
13 Joe van Veen Olympus `70 7,45 m/s--- 458
14 Beau van Balen GACH 7,46 m/s--- 456
15 Yerne Biesterveld Fortius 7,51 m/s--- 446
16 Olivier Hol AV Sparta 7,61 m/s--- 427
17 Menno van der Waal AV `40 7,67 m/s--- 416
18 Daan van Buuren AV Sparta 7,74 m/s--- 403
19 John Michael Paulo Leiden 7,80 m/s7,65 392
20 Mitchel Monster Voorne 7,81 m/s7,69 391
21 Felix Rademaker AV Sparta 8,21 m/s--- 323
22 Vincent Bijl AV Sparta 8,51 m/s--- 277
Thijm Vording AV Sparta DNS --- 0
Sieme Jansen AV Sparta DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil C 40 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Taygel Bolsman Phanos 6,76 m/s6,87 606
2 Eljahro Ty...Philipsen AV Feniks 6,77 m/s6,81 604
3 Luuk Boutkan Olympus `70 7,04 m/s6,99 542
4 Zeb Tesselaar AV Hera 7,05 m/s7,06 540
5 Boris Klaver ARV Ilion 7,06 m/s7,14 538
6 Xinian Vermond Leiden 7,12 m/s7,03 525
7 Finn Donkersloot ARV Ilion 7,39 m/s--- 470
8 Florian van Wijchen GACH 7,42 m/s--- 464
9 Thijmen van Wijchen GACH 7,48 m/s--- 452
10 Silvan Oud AV Aalsmeer 7,62 m/s--- 425
11 Victor van der Vijgh HLLS 7,73 m/s--- 405
12 Glensy Bonofacia AV Sparta 7,84 m/s--- 385
13 Diego Westendorp AV Sparta 7,87 m/s--- 380
14 Vincent Tanis AV Sparta 8,05 m/s--- 349
15 Hidde Commandeur AV Sparta 8,33 m/s--- 304
16 Ryan Waasdorp AV Aalsmeer 8,49 m/s--- 280
17 Abdul Rahim Khan AV Sparta 8,51 m/s--- 277
18 Bruce Levenswaard AV Fortuna 8,61 m/s--- 262
19 Storm Kooistra ARV Ilion 8,89 m/s--- 222
Abdul Karim Zaaj AV Sparta DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil C 40 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Julia Crins ARV Ilion 6,74 m/s6,95 611
2 Emma Le Blansch Hollandia 7,01 m/s7,12 549
3 Amber Steijn AV Sparta 7,27 m/s--- 494
3 Jayda Koeten WRNG 7,27 m/s--- 494
5 Selina Claassen AV Atos 7,34 m/s--- 480
6 Sophie de Haas SAV 7,41 m/s7,48 466
7 Doreen Gorissen AV `40 7,55 m/s--- 438
8 Saar van Rossum AV Sparta 7,58 m/s--- 433
9 Lara van den Berg TSNL 7,61 m/s7,78 427
10 Larissa Rodenburg Voorne 7,70 m/s--- 411
11 Cassidy van Maaren AV Atos 7,77 m/s--- 398
12 Milou Heurter AV Sparta 7,96 m/s--- 365
13 Jacey-Lynn Went Rijnsoever 7,97 m/s--- 363
14 Anna Ibrahim AV Sparta 7,98 m/s--- 361
15 Jennecy Prokop AV Aalsmeer 8,00 m/s--- 358
16 Fycke Trinthamer AV Sparta 8,05 m/s--- 349
17 Nyncke Trinthamer AV Sparta 8,06 m/s--- 348
18 Evy Eising AV `40 8,07 m/s--- 346
18 Eliza van Velthoven AV Sparta 8,07 m/s--- 346
20 Nina de Neef AV Sparta 8,35 m/s--- 301
21 Isabel Stanton AV Sparta 8,84 m/s--- 229
Farah Saidi AV Sparta DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil Mini 40 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Noa Boutkan Olympus `70 7,46 m/s7,73 456
2 Romy Yasar AV `40 7,82 m/s--- 389
3 Giselle Katerborg AV Sparta 7,95 m/s--- 366
4 Jill Heijnen Haag 8,11 m/s--- 339
5 Leandra de Jong De Liemers 8,16 m/s--- 331
6 Cassidy Hilgerink AV Hera 8,19 m/s--- 326
7 Danira Reis AV Sparta 8,94 m/s--- 215
8 Annick Gorissen AV `40 9,45 m/s--- 150
9 Jena Goosen AV Sparta 9,47 m/s--- 148
10 Milou Röder AV Sparta 10,01 m/s--- 86
Fleur Favre AV `40 DNS --- 0