Uitslagen Jongens Junior A 150 meter

# Naam Res OBP
1 Sten van der Moer Castricum 19,52 +2.4 m/s---

Uitslagen Jongens Junior B 150 meter

# Naam Res OBP
1 Roel Wilde NEAV 18,49 +1.7 m/s19,26
2 Lucas Schram Castricum 18,98 +1.7 m/s---

Uitslagen Jongens Junior C 150 meter

# Naam Res OBP
1 Angelo Visser NEAV 19,43 +1.1 m/s19,44
2 Timothy Mulder NEAV 22,53 +1.1 m/s---
3 Thijmen Tip NEAV 25,39 +1.1 m/s---

Uitslagen Jongens Junior D1 150 meter

# Naam Res OBP
1 Joey Veen NEAV 23,13 +3.3 m/s---
2 Yoeri de Boer NEAV 25,15 +3.3 m/s---

Uitslagen Jongens Junior D2 150 meter

# Naam Res OBP
1 Jelle Müller AV Lycurgus 22,22 +1.2 m/s---
2 Mika van der Meijden NEAV 22,64 +1.2 m/s---
3 Ruben Leek DKEV 23,22 +1.2 m/s---
4 Ties Arensman NEAV 23,65 +1.2 m/s---

Uitslagen Masters Mannen 150 meter

# Naam Res OBP
1 Andre van Wort M50 - NEAV 18,67 +3.5 m/s---
2 Frank Stam M50 - Castricum 19,51 +3.5 m/s---
3 Uli Flücht M55 - NEAV 20,35 +3.5 m/s---
4 Manfred Mooijer M45 - AV Edam 20,71 +3.5 m/s---
5 Henri Nillesen M45 - NEAV 21,78 +3.5 m/s---

Uitslagen Masters Vrouwen 150 meter

# Naam Res OBP
1 Annette IJzer V40 - Castricum 24,23 +2.1 m/s---
Esther van Rooij V40 - NEAV DNS ---

Uitslagen Meisjes Junior A 150 meter

# Naam Res OBP
1 Laura Leijen DKEV 22,20 +2.1 m/s---

Uitslagen Meisjes Junior B 150 meter

# Naam Res OBP
1 Fleur Neven NEAV 20,50 +0.5 m/s---
2 Lisa de Boer NEAV 21,22 +0.7 m/s---
3 Beyoncé Pina NEAV 21,52 +0.7 m/s---
4 Linda Van der Klei NEAV 21,68 +0.7 m/s---
5 Sheralda Bottse NEAV 22,42 +0.5 m/s---
6 Maaike Ui...nboogaard NEAV 22,44 +0.5 m/s---
7 Evelyn Vletter NEAV 22,51 +0.7 m/s---
8 Jenna van ...r Meijden NEAV 24,12 +0.7 m/s---

Uitslagen Meisjes Junior C 150 meter

# Naam Res OBP
1 Rosaly Zomerdijk NEAV 20,67 +0.6 m/s---
2 Charon Lak AV Lycurgus 21,46 +0.6 m/s---
3 Sabrina Kim Cruden HRRR 21,55 +0.6 m/s---
4 Marit Bout NEAV 22,11 +0.6 m/s---
5 Julia Jongejeugd NEAV 23,73 +0.6 m/s---

Uitslagen Meisjes Junior D1 150 meter

# Naam Res OBP
1 Luna Meijer NEAV 20,41 +1.4 m/s---
2 Alyshia Kavehercy NEAV 21,27 +1.4 m/s---
3 Julia van Dorp Parthenon 23,32 +2.2 m/s---
4 Charlotte Meurs NEAV 24,17 +2.2 m/s---
5 Savannah Bailey Parthenon 24,27 +2.2 m/s---
6 Jayda Essenburg ACWA 24,85 +1.4 m/s---
7 Keira Mulder NEAV 27,95 +2.2 m/s---
Luna Gouwerok NEAV DNS ---

Uitslagen Meisjes Junior D2 150 meter

# Naam Res OBP
1 Noortje Huitema Groningen 21,00 +0.4 m/s---
2 Danique Schram DEM 21,81 +0.4 m/s22,88
3 Zoë Lammertink DEM 23,28 +0.4 m/s---

Uitslagen Senioren mannen 150 meter

# Naam Res OBP
1 Jeffrey W...sodikromo AV Sparta 18,22 +2.4 m/s---
2 Alex Vaars DKEV 18,84 +2.4 m/s---

Uitslagen Senioren vrouwen 150 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten