Uitslagen Jongens Junior C 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Angelo Visser NEAV 2:55,70 ---
2 Milan Biesheuvel AV Aalsmeer 2:58,65 2:57,52
3 Tim de Wild HLLS 3:02,24 3:03,51
4 Benjamin Stijns NEAV 3:39,41 ---
5 Timothy Mulder NEAV 3:42,20 ---

Uitslagen Jongens Junior D1 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Meije Bosma HLLS 3:08,26 ---
2 Aodhán Wadey NEAV 3:49,05 ---
3 Yoeri de Boer NEAV 4:08,65 ---
Hessel de Vries Castricum DNS ---

Uitslagen Jongens Junior D2 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Wesley Steenbakker AV Lycurgus 3:22,64 ---
2 Ruben Leek DKEV 3:35,56 ---
3 Ties Arensman NEAV 3:45,02 ---

Uitslagen Jongens Pupil A2 1000 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Sam de Wild HLLS 3:22,46 --- 629
2 Colin Alewijnse AV Aalsmeer 3:33,20 --- 560
3 Sven van Gelderen AV Lycurgus 3:36,47 --- 540
4 Sam van der Aar DEM 3:54,77 --- 441
5 Tyrone Lak AV Lycurgus 4:07,42 --- 380
6 Mauro Rodrigus NEAV 4:08,65 --- 375
7 Bram Klepper DEM 4:38,00 --- 257

Uitslagen Jongens Pupil B 1000 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Kimi Smid DEM 3:58,02 --- 424
2 Kas Commandeur DEM 4:01,42 --- 408
3 Nils Smithuis AV Aalsmeer 4:01,60 --- 407
4 Joshua Bok NEAV 4:03,40 --- 399
5 Sam van Ooijen DEM 4:13,72 --- 352
6 Hugo Kuil DEM 4:18,73 --- 331
7 Jay van Wanrooij NEAV 4:36,89 --- 261
8 Myron Buis NEAV 4:38,18 --- 256
9 Jacco Schoutsen NEAV 4:44,94 --- 233
10 Maurits Nibbering NEAV 4:48,49 --- 221
11 Tim Gortzak NEAV 4:53,70 --- 204
12 Roy Sinemus NEAV 5:32,11 --- 95

Uitslagen Meisjes Pupil A1 1000 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Djuna Gersen AV Aalsmeer 3:59,76 --- 416
2 Vicky De Haan NEAV 4:40,63 --- 248
3 Kirsten Hartwijk NEAV 4:58,97 --- 187
4 Myléne Merlijn NEAV 5:05,51 --- 167

Uitslagen Meisjes Pupil A2 1000 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Isa Schram DEM 3:43,56 3:47,06 500
2 Maud Van Bentem AV NOP 3:44,35 --- 495
3 Nienke Mast NEAV 3:44,40 --- 495
4 Mette Smithuis AV Aalsmeer 3:48,54 --- 473
5 Brenda de Vos NEAV 3:58,33 --- 423
6 Laura Babucci NEAV 4:00,43 --- 413
7 Jeslyn Doran NEAV 4:33,17 --- 275
8 Karlijn de Gans NEAV 4:55,03 --- 200
Nora van Gompel NEAV DNS --- 0
Willemijn Smeer NEAV DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil B 1000 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Sophie Lucas AV Aalsmeer 4:12,93 --- 356
2 Eliane Meurs NEAV 4:18,27 --- 333
3 Anne Kuijer DEM 4:18,45 --- 332
4 Melissa Markwat DEM 4:20,71 --- 323
5 Renee Galesloot NEAV 5:01,22 --- 180
6 Jinthe Dijkman NEAV 5:15,73 --- 138
7 Silke Tip NEAV 5:26,16 --- 110
8 Michelle Merlijn NEAV 5:30,95 --- 98
9 Susan Voo...n 't Holt NEAV 5:31,71 --- 96
10 Maren Veldt NEAV 5:41,18 --- 73
Lieke Arends NEAV DNS --- 0