Uitslagen Jongens Junior A Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Jongens Junior B Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBP
1 Jesse Wernsing Delta Sport 3,48 3,14 3,21 3,48 m/s---

Uitslagen Jongens Junior C Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBP
1 Matthijs Roos AV `56 4,25 4,64 4,05 4,64 m/s---
2 Roan Hekkers AV `56 4,24 4,10 4,20 4,24 m/s---
3 Mees Verbrugge AV `56 3,73 3,72 4,14 4,14 m/s---
4 Jorg van Sabben AV `56 3,97 3,79 3,99 3,99 m/s---
5 Chris Wieles SCSP DQ 3,96 DQ 3,96 m/s---
6 Niek van Belzen AV `56 3,46 3,78 3,92 3,92 m/s---
Yoram Vriezen GACH - - - DNS 5,22

Uitslagen Jongens Junior D Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBP
1 Jesse van ...ikkenberg AV `56 4,16 DQ 4,10 4,16 m/s---
2 Jeffrey Rijkhals DNMC 4,07 3,91 3,42 4,07 m/s---
3 Florian Vriezen GACH 4,00 3,99 DQ 4,00 m/s4,26
4 Jovi Koens AV `56 3,81 3,77 3,64 3,81 m/s---
5 Remco de Baar AV `56 3,63 3,61 3,61 3,63 m/s---
6 Ben Weststrate AV `56 3,26 3,53 3,43 3,53 m/s---
7 Tobias de Zeeuw SCSP DQ 3,29 DQ 3,29 m/s---
8 Nino vd Berg AV `56 DQ DQ 3,28 3,28 m/s---
9 Duncan Lokers AV `56 3,16 3,08 2,99 3,16 m/s---
10 Sven Oele AV `56 2,79 2,98 2,94 2,98 m/s---

Uitslagen Masters mannen Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Masters vrouwen Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meisjes Junior A Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBP
1 Britt van Liere Delta Sport 3,87 3,84 4,20 4,20 m/s---

Uitslagen Meisjes Junior B Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBP
1 Eveline de Waard Delta Sport 4,18 3,87 4,01 4,18 m/s---
2 Iris Heikoop Delta Sport 3,94 3,83 4,09 4,09 m/s---

Uitslagen Meisjes Junior C Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBP
1 Maud Pellaers AV `56 4,87 3,34 3,67 4,87 m/s---
2 Ruchama Houtzager Delta Sport 4,16 4,43 4,51 4,51 m/s---
3 Tamar van Daalen AV `56 3,98 4,16 4,10 4,16 m/s---
4 Ilse Goudswaard Delta Sport DQ 3,58 3,92 3,92 m/s---
5 Fleur Leenheer Delta Sport 3,64 3,60 3,81 3,81 m/s---
6 Sanne de Baar AV `56 2,65 2,87 3,01 3,01 m/s---
Charlotte Hanse Delta Sport - - - DNS ---

Uitslagen Meisjes Junior D Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBP
1 Shirley Longdon DNMC 3,65 4,01 3,92 4,01 m/s---
2 Amy de Graaf AV `56 3,63 3,81 4,01 4,01 m/s---
3 Katja van Eetvelt RK HAV 3,95 3,95 3,85 3,95 m/s4,30
4 Xenia Kroonen RK HAV 3,41 3,75 3,75 3,75 m/s---
5 Suzanne Verschuren SCSP 3,75 3,53 3,68 3,75 m/s---
6 Brittany Cools THOR 3,62 3,68 3,69 3,69 m/s4,27
7 Fenna Gelderblom AV `56 3,30 3,67 3,61 3,67 m/s---
8 Merel Baaijens AV `56 DQ 3,50 3,52 3,52 m/s---
9 Anna Bijl Reusel `69 3,52 3,13 3,41 3,52 m/s---
10 Femke van Sluijs AV `56 3,49 3,50 3,28 3,50 m/s---
11 Mette Verbrugge AV `56 3,34 3,22 3,40 3,40 m/s---
12 Fenne Pellaers AV `56 2,94 3,39 3,20 3,39 m/s---
13 Renate Lokers AV `56 3,32 3,34 3,17 3,34 m/s---
14 Yara Burg AV `56 DQ DQ 3,21 3,21 m/s---
15 Anouk Leenheer Delta Sport 3,20 2,90 DQ 3,20 m/s---
16 Norah Tuppert SPOB 2,94 2,90 DQ 2,94 m/s---
17 Tirza Hulstein AV `56 2,79 2,49 2,89 2,89 m/s---

Uitslagen Senioren mannen Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBP
1 Steven Nuytinck PH 7,12 7,13 DQ 7,13 m/s7,53

Uitslagen Senioren vrouwen Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBP
1 Nadine De Rijke Delta Sport 3,57 3,64 3,75 3,75 m/s---