Uitslagen Pupil A Vortexwerpen

Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
Amarah Garcia MPA2 - Team 05 THOR 14,50 --- 32 0
Amber van Gurp MPA1 - Team 03 Attila 20,50 --- 55 55
Anna Timmers MPA1 - Team 12 AV Spiridon 13,00 --- 26 0
Anne van Zimmeren MPA1 - Team 05 THOR 17,00 --- 41 0
Anne de Vries MPA2 - Team 04 Lo...ep Deurne 18,00 --- 45 45
Anouk de Gier MPA1 - Team 10 Ei... Atletiek 16,50 --- 39 0
Bart Korevaar JPA1 - Team 03 Attila 20,00 --- 46 0
Bjarne Maas JPA1 - Team 01 Spado 30,00 --- 81 81
Bjorn Das JPA2 - Team 10 Ei... Atletiek 21,00 --- 49 0
Bodhin Kreefft MPA2 - Team 01 Spado 18,50 --- 47 0
Bram van Stiphout JPA1 - Team 06 Ge...Michaelis 24,50 --- 62 0
Britt van Gastel MPA1 - Team 10 Ei... Atletiek 20,00 --- 53 0
Casper Couwenberg JPA2 - Team 02 Pr...s Hendrik 36,50 --- 103 103
Casper den Haan JPA1 - Team 05 THOR 12,50 --- 21 0
Daan Fransen JPA1 - Team 08 AV...per Sport 17,00 --- 36 0
Daantje Janssens MPA2 - Team 09 AV Sprint 19,50 --- 51 0
Dani Goorden JPA2 - Team 05 THOR 18,00 --- 39 0
Daniëlle Vis MPA2 - Team 06 Ge...Michaelis 16,50 --- 39 0
Danny Boerekamp JPA1 - Team 08 AV...per Sport 19,00 --- 43 43
Dario Ehrismann JPA1 - Team 12 AV Spiridon 17,00 --- 36 0
Dirk Lorkeers JPA1 - Team 09 AV Sprint 31,00 --- 84 0
Dylan Hameetman JPA1 - Team 11 HAC 24,50 --- 62 62
Eden Brouwers MPA2 - Team 02 Pr...s Hendrik 35,50 --- 115 115
Eline Smit MPA2 - Team 02 Pr...s Hendrik 19,00 --- 49 0
Eliza Dielhof MPA2 - Team 06 Ge...Michaelis 18,50 --- 47 0
Faroeq Aanannaz JPA2 - Team 12 AV Spiridon 15,00 --- 29 0
Felix Linders JPA2 - Team 01 Spado 20,00 --- 46 0
Fergus Tabor JPA1 - Team 11 HAC 26,50 --- 68 68
Fiene van Helmond MPA1 - Team 04 Lo...ep Deurne 14,50 --- 32 32
Finn van Zomeren JPA1 - Team 05 THOR 30,00 --- 81 81
Floor Verhoeven MPA2 - Team 03 Attila 14,00 --- 30 0
Floor Verkaart MPA2 - Team 01 Spado 30,50 --- 95 95
Frank Bakkers JPA2 - Team 12 AV Spiridon 29,50 --- 79 79
Froukje va...lkerwaard MPA1 - Team 03 Attila 18,50 --- 47 0
Gaby van Sluisveld MPA1 - Team 06 Ge...Michaelis 20,00 --- 53 0
Georgina Blaine MPA1 - Team 01 Spado 27,50 --- 83 83
Ghislaine Schalk MPA1 - Team 12 AV Spiridon 11,00 --- 19 0
Hielke Waterschoot JPA1 - Team 11 HAC 15,50 --- 31 0
Ifelunwa Igwala MPA2 - Team 03 Attila 25,00 --- 73 73
Iris van Sluisveld MPA2 - Team 06 Ge...Michaelis 21,00 --- 57 0
Isabella Passchier MPA1 - Team 06 Ge...Michaelis 15,00 --- 34 0
Ivar van den Hurk JPA2 - Team 04 Lo...ep Deurne 27,00 --- 70 70
Janne van den Berg MPA2 - Team 02 Pr...s Hendrik 26,00 --- 77 0
Jason Brouwers JPA2 - Team 05 THOR 24,50 --- 62 62
Jasper Folkers JPA2 - Team 10 Ei... Atletiek 20,50 --- 48 0
Jasper Buschman JPA1 - Team 12 AV Spiridon 28,00 --- 74 74
Jesse Boomaars JPA2 - Team 09 AV Sprint 32,00 --- 88 88
Jibbe Leenders JPA2 - Team 02 Pr...s Hendrik 28,00 --- 74 0
Jill Donkers MPA2 - Team 04 Lo...ep Deurne 26,50 --- 79 79
Joris Oosterveld JPA2 - Team 01 Spado 28,00 --- 74 0
Julius Nolet JPA1 - Team 02 Pr...s Hendrik 25,00 --- 63 0
Juul van Dongen JPA1 - Team 02 Pr...s Hendrik 27,00 --- 70 0
Kilan Goddijn JPA1 - Team 09 AV Sprint 33,50 --- 93 93
Kulzeen Suleiman MPA2 - Team 08 AV...per Sport 18,00 --- 45 45
Lana Wang MPA2 - Team 10 Ei... Atletiek 13,50 --- 28 0
Lasse Reijnen JPA2 - Team 11 HAC 24,00 --- 60 60
Levi Sweegers JPA1 - Team 10 Ei... Atletiek 19,00 --- 43 0
Linde van Bragt MPA2 - Team 02 Pr...s Hendrik 29,00 --- 89 89
Lotte Aerts MPA1 - Team 06 Ge...Michaelis 33,00 --- 105 105
Luuk Pelkmans JPA2 - Team 09 AV Sprint 38,00 --- 109 109
Lynn Thijs MPA2 - Team 08 AV...per Sport 20,50 --- 55 55
Madelief Ruijters MPA2 - Team 03 Attila 10,50 --- 17 0
Mathijs van Os JPA2 - Team 03 Attila 41,00 --- 119 119
Matthijs Quartel JPA1 - Team 05 THOR 13,00 --- 23 0
Max van de...ndervoort JPA2 - Team 04 Lo...ep Deurne 19,00 --- 43 43
Merijn Coenen JPA2 - Team 09 AV Sprint 37,50 --- 107 107
Michiel Kruk JPA2 - Team 10 Ei... Atletiek 18,50 --- 41 0
Micki Geijsels MPA2 - Team 06 Ge...Michaelis 24,00 --- 69 69
Mila Strooper MPA1 - Team 03 Attila 23,50 --- 67 67
Miles Harahap JPA1 - Team 03 Attila 15,50 --- 31 0
Milo van Riel JPA2 - Team 12 AV Spiridon 29,00 --- 77 77
Milou Keulstra MPA1 - Team 06 Ge...Michaelis 28,00 --- 85 85
Mirthe Reijnen MPA1 - Team 11 HAC 12,50 --- 24 0
Nahila Tebonou MPA2 - Team 09 AV Sprint 14,00 --- 30 0
Nick van Bree JPA2 - Team 06 Ge...Michaelis 30,50 --- 82 82
Niels van Rooij JPA2 - Team 10 Ei... Atletiek 27,00 --- 70 70
Nina van Oorschot MPA1 - Team 05 THOR 18,00 --- 45 45
Noa van Velzen MPA1 - Team 02 Pr...s Hendrik 25,00 --- 73 0
Noëlle Schalk MPA2 - Team 12 AV Spiridon 20,00 --- 53 0
Orlando Louwers JPA2 - Team 06 Ge...Michaelis 28,50 --- 75 75
Quinten Jongkind JPA1 - Team 01 Spado 19,00 --- 43 0
Renske van der Steen MPA2 - Team 02 Pr...s Hendrik 24,00 --- 69 0
Robbie Smulders JPA2 - Team 02 Pr...s Hendrik 35,00 --- 98 98
Roos Jansen MPA1 - Team 05 THOR 13,00 --- 26 0
Ruben Uij...ewilligen JPA1 - Team 05 THOR 18,50 --- 41 41
Russel Huijbregts JPA2 - Team 03 Attila 17,00 --- 36 0
Ryan Heeren JPA2 - Team 12 AV Spiridon 37,00 --- 105 105
Samuel Dobbelstein JPA2 - Team 02 Pr...s Hendrik 33,00 --- 91 91
Sanne van de Wiel MPA2 - Team 06 Ge...Michaelis 16,50 --- 39 0
Sarah Buijs MPA2 - Team 09 AV Sprint 24,50 --- 71 0
Sarah Smit MPA2 - Team 11 HAC 18,50 --- 47 47
Senna Laureijssen MPA1 - Team 12 AV Spiridon 24,50 --- 71 0
Sjoerd Bastiaans JPA1 - Team 09 AV Sprint 35,50 --- 100 100
Sjors van ... Boogaert JPA2 - Team 08 AV...per Sport 18,00 --- 39 39
Solane Schepers MPA2 - Team 01 Spado 15,00 --- 34 0
Sophie van der Sande MPA1 - Team 10 Ei... Atletiek 23,00 --- 65 65
Sophie van... Boogaart MPA2 - Team 11 HAC 21,00 --- 57 57
Sophy Naafs MPA1 - Team 12 AV Spiridon 13,00 --- 26 0
Stara Carmelia MPA2 - Team 01 Spado 22,50 --- 63 0
Stella Stroober MPA2 - Team 09 AV Sprint 27,50 --- 83 0
Thijmen Gladdinés JPA2 - Team 01 Spado 20,00 --- 46 0
Thijs van den Boom JPA1 - Team 03 Attila 31,00 --- 84 84
Thijs Nagtzaam JPA1 - Team 05 THOR 29,50 --- 79 79
Tim Versteijnen JPA2 - Team 03 Attila 16,50 --- 34 0
Tim Withagen JPA2 - Team 01 Spado 28,00 --- 74 74
Tim Stappers JPA1 - Team 11 HAC 15,00 --- 29 0
Tinka Fokke MPA1 - Team 01 Spado 28,50 --- 87 87
Tjisse Winkelmolen JPA1 - Team 08 AV...per Sport 23,00 --- 56 56
Tobias van Opstal JPA2 - Team 10 Ei... Atletiek 34,50 --- 96 96
Troj van de Dongen JPA1 - Team 12 AV Spiridon 32,00 --- 88 88
Wout Harmsen JPA2 - Team 10 Ei... Atletiek 24,50 --- 62 62
Yara van der Heijden MPA2 - Team 09 AV Sprint 15,50 --- 36 0
Yfke van Manen MPA2 - Team 05 THOR 7,00 --- 4 0
Ylva den Heijer MPA2 - Team 09 AV Sprint 21,50 --- 59 0
Zoë Geurtz MPA2 - Team 10 Ei... Atletiek 22,00 --- 61 61

Uitslagen Pupil B Vortexwerpen

Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
Anne Heijnen MPB - Team 17 AV Sprint 16,00 --- 58 0
Baher Bakr JPB - Team 21 Ei... Atletiek 20,50 --- 72 72
Brent Knobel JPB - Team 22 THOR 11,00 --- 32 0
Charlotte ...n Deurzen MPB - Team 13 Pr...s Hendrik 15,00 --- 54 0
Dinte Wilting MPB - Team 21 Ei... Atletiek 10,50 --- 33 0
Dylana Goorden MPB - Team 22 THOR 10,00 --- 30 0
Eline Oostrom MPB - Team 14 Spado 12,00 --- 40 0
Ezra Born JPB - Team 21 Ei... Atletiek 22,50 --- 81 81
Fenna Mallens MPB - Team 17 AV Sprint 14,00 --- 49 0
Fieke van Gemert MPB - Team 13 Pr...s Hendrik 16,00 --- 58 0
Imke van Zimmeren MPB - Team 22 THOR 12,50 --- 42 0
Iris de Jong MPB - Team 13 Pr...s Hendrik 22,50 --- 89 89
Isa Verkoeijen MPB - Team 17 AV Sprint 8,50 --- 24 0
Jane Wijnen MPB - Team 14 Spado 13,00 --- 44 0
Joep Warnaar JPB - Team 17 AV Sprint 20,50 --- 72 72
Julie van ...Werfhorst MPB - Team 14 Spado 14,00 --- 49 0
Jur van der Heijden JPB - Team 17 AV Sprint 15,00 --- 49 0
Kim Pulskens MPB - Team 13 Pr...s Hendrik 12,00 --- 40 0
Koen Stam JPB - Team 21 Ei... Atletiek 14,00 --- 44 0
Laurens de Putter JPB - Team 21 Ei... Atletiek 19,50 --- 68 68
Lente de Graauw MPB - Team 14 Spado 14,00 --- 49 0
Lieve Stoffelsen MPB - Team 17 AV Sprint 17,50 --- 65 0
Loek Hulsen JPB - Team 21 Ei... Atletiek 13,50 --- 42 0
Lorijn Kessels MPB - Team 14 Spado 18,00 --- 68 0
Luuk Verbeek JPB - Team 17 AV Sprint 19,00 --- 66 66
Maarten van Schaik JPB - Team 13 Pr...s Hendrik 15,00 --- 49 0
Mads Verhofstadt JPB - Team 18 HAC 17,00 --- 57 57
Mandy Uij...ewilligen MPB - Team 22 THOR 14,00 --- 49 0
Mats Schreuders JPB - Team 13 Pr...s Hendrik 12,00 --- 36 0
Matthijs Buijsen JPB - Team 14 Spado 26,00 --- 96 96
Maud Lambregts MPB - Team 22 THOR 11,50 --- 37 0
Max van den Boom JPB - Team 22 THOR 31,50 --- 121 121
Mees Janvier JPB - Team 14 Spado 19,50 --- 68 68
Melle van der Zanden JPB - Team 13 Pr...s Hendrik 20,50 --- 72 72
Merel van Geloof MPB - Team 13 Pr...s Hendrik 22,50 --- 89 89
Mila van Mook MPB - Team 22 THOR 19,50 --- 75 75
Niels Hermans JPB - Team 17 AV Sprint 23,00 --- 83 83
Nienke Mol MPB - Team 17 AV Sprint 12,50 --- 42 0
Owen Allen JPB - Team 22 THOR 20,50 --- 72 72
Pelle Boinck JPB - Team 13 Pr...s Hendrik 21,50 --- 77 77
Puck van Gils MPB - Team 17 AV Sprint 15,00 --- 54 0
Quinty Dammers MPB - Team 13 Pr...s Hendrik 13,50 --- 47 0
Renée Schutte MPB - Team 13 Pr...s Hendrik 14,00 --- 49 0
Rens Heygele JPB - Team 18 HAC 14,50 --- 47 47
Sam Boender JPB - Team 21 Ei... Atletiek 22,50 --- 81 81
Sieb van Manen JPB - Team 22 THOR 15,00 --- 49 49
Stijn Uytdehaag JPB - Team 22 THOR 12,00 --- 36 0
Teije Fleskens JPB - Team 18 HAC 25,50 --- 94 94
Tessa - Noom MPB - Team 14 Spado 20,00 --- 77 77
Tijmen Rotte JPB - Team 17 AV Sprint 23,00 --- 83 83
Tijn Janssens JPB - Team 17 AV Sprint 19,00 --- 66 66
Timon Bijvoet JPB - Team 21 Ei... Atletiek 18,50 --- 64 0
Tristan van Meer JPB - Team 14 Spado 22,00 --- 79 79
Valerie Savelsberg MPB - Team 21 Ei... Atletiek 12,00 --- 40 0
Welmoed van Schaik MPB - Team 13 Pr...s Hendrik 18,50 --- 70 70
Wessel Eijsermans JPB - Team 21 Ei... Atletiek 19,00 --- 66 66
Wouter van Zunderd JPB - Team 14 Spado 13,00 --- 40 0
Xander Hellenbrand JPB - Team 22 THOR 19,00 --- 66 66
Yenairo de Deugd JPB - Team 14 Spado 33,00 --- 127 127

Uitslagen Pupil C/mini Vortexwerpen

Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
Alex van Zon JPC - Team 15 Ei... Atletiek 15,00 --- 58 58
Bram van Wagtendonk JPC - Team 23 AV Sprint 9,00 --- 28 0
Daan Gielen JPMini - Team 24 Pr...s Hendrik 19,00 --- 106 106
David Kok JPMini - Team 23 AV Sprint 15,00 --- 78 78
Duuk Schapendonk JPMini - Team 24 Pr...s Hendrik 17,50 --- 95 95
Elin Weststrate MPMini - Team 15 Ei... Atletiek DNS --- 0 0
Eline Zoutenbier MPC - Team 15 Ei... Atletiek 11,00 --- 45 0
Eva Lips MPC - Team 19 ARV Achilles 15,00 --- 68 68
Eva Voets MPC - Team 24 Pr...s Hendrik 16,50 --- 77 0
Evin Ozgul MPC - Team 15 Ei... Atletiek DNS --- 0 0
Fleur Pero MPC - Team 20 AV...Michaelis 10,00 --- 39 0
Floor Engels MPMini - Team 19 ARV Achilles 6,50 --- 24 0
Floris Smit JPC - Team 24 Pr...s Hendrik 14,50 --- 56 0
Gijs Berkers JPMini - Team 15 Ei... Atletiek 14,50 --- 75 75
Guus Beumer JPC - Team 24 Pr...s Hendrik 23,50 --- 103 103
Hau Wang JPC - Team 15 Ei... Atletiek 10,50 --- 36 0
Hedwig Tabor MPC - Team 16 HAC 13,00 --- 56 56
Ileyke Kilic MPC - Team 19 ARV Achilles 9,50 --- 36 36
Isabel Kocken MPMini - Team 19 ARV Achilles 8,00 --- 35 35
Isabelle v...der Sande MPMini - Team 15 Ei... Atletiek 10,50 --- 54 54
Janne Smits MPC - Team 23 AV Sprint 16,50 --- 77 77
Jarne Reijnen JPMini - Team 16 HAC 11,00 --- 51 51
Jasmijn van Well MPC - Team 19 ARV Achilles 6,00 --- 16 0
Jonas den Heijer MPMini - Team 23 AV Sprint 18,00 --- 111 111
Joyce van Sluisveld MPC - Team 20 AV...Michaelis 11,00 --- 45 0
Katja Houtepen MPC - Team 23 AV Sprint 15,00 --- 68 0
Lars van Stiphout JPC - Team 20 AV...Michaelis 18,50 --- 77 77
Liz Broks MPC - Team 19 ARV Achilles 12,00 --- 51 51
Loena Leppink MPC - Team 16 HAC 7,50 --- 24 24
Luka Verhagen JPMini - Team 20 AV...Michaelis 12,50 --- 61 61
Marit Hendriks MPC - Team 15 Ei... Atletiek 10,00 --- 39 0
Mats van Nunen JPC - Team 23 AV Sprint 15,50 --- 61 0
Maud Verbaandert MPC - Team 20 AV...Michaelis 9,00 --- 33 0
Maud van Rijsewijk MPC - Team 24 Pr...s Hendrik 16,50 --- 77 0
Mauro Beijer JPMini - Team 23 AV Sprint 20,00 --- 113 113
Melle van Gils JPMini - Team 19 ARV Achilles 8,50 --- 35 35
Mick Tap JPC - Team 19 ARV Achilles 8,50 --- 26 0
Mike van Tilburg JPC - Team 16 HAC 19,50 --- 82 82
Mischa Merkelbach JPC - Team 15 Ei... Atletiek 18,50 --- 77 77
Nore Stroober MPC - Team 23 AV Sprint 15,00 --- 68 0
Pien Lips MPMini - Team 19 ARV Achilles 8,00 --- 35 0
Pleun Hollander MPC - Team 19 ARV Achilles 5,50 --- 13 0
Rens Deenen JPMini - Team 15 Ei... Atletiek 11,00 --- 51 51
Renske Roks MPMini - Team 19 ARV Achilles 6,50 --- 24 0
Robin Bijl JPC - Team 24 Pr...s Hendrik 17,00 --- 69 0
Roel Huisman JPC - Team 23 AV Sprint 15,00 --- 58 0
Romein Geijsels JPMini - Team 20 AV...Michaelis 9,00 --- 38 0
Ruben Hellemons JPC - Team 19 ARV Achilles 8,00 --- 23 0
Sanne Koolen MPC - Team 24 Pr...s Hendrik 14,00 --- 62 0
Sara Beumer MPMini - Team 24 Pr...s Hendrik 14,00 --- 80 80
Scot Romijn JPC - Team 24 Pr...s Hendrik 25,50 --- 113 113
Sil van Opstal MPC - Team 23 AV Sprint 10,00 --- 39 0
Stan Beenker JPC - Team 20 AV...Michaelis 15,00 --- 58 0
Stijn Pero JPC - Team 20 AV...Michaelis 17,50 --- 71 71
Sven Tielen JPC - Team 20 AV...Michaelis 20,50 --- 87 87
Tess Aerts MPMini - Team 20 AV...Michaelis 9,00 --- 43 0
Thom van Bakel JPC - Team 24 Pr...s Hendrik 11,00 --- 38 0
Thom Pelkmans JPMini - Team 23 AV Sprint 13,50 --- 68 0
Tijn Loderus JPC - Team 23 AV Sprint 17,00 --- 69 69
Tijn Breukink JPMini - Team 20 AV...Michaelis 14,00 --- 71 71
Wouter Kampkes JPMini - Team 20 AV...Michaelis 11,00 --- 51 0
Zenn Clignett MPC - Team 16 HAC 13,50 --- 59 59
  • Pupil A
  • Pupil B
  • Pupil C/mini