Uitslagen Pupil A Slingeren

Naam Team ResOBPPunten totaal
Alan Saleh JPA1 - Eindhoven Team 06 16,50 --- 57
Alex Hartman MPA1 - DES Team 12 18,50 --- 76
Alex de Liefde JPA1 - Eindhoven Team 04 15,50 --- 53
Anna van Straten MPA1 - AVGM Team 05 15,50 --- 61
Anna Bijl MPA2 - Reusel `69 Team 07 14,50 --- 55
Anouk Zijlstra MPA2 - Eindhoven Team 04 9,50 --- 30
Bink Jacobs JPA1 - Eindhoven Team 10 11,50 --- 35
Boris Sniekers JPA1 - Eindhoven Team 04 20,50 --- 76
Bram van Rulo JPA2 - AVGM Team 09 19,00 --- 69
Caroline Strikwerda MPA1 - AVGM Team 09 10,00 --- 33
Cas Govers JPA2 - AVGM Team 09 15,00 --- 50
Casper van Haren JPA2 - Eindhoven Team 06 14,50 --- 48
Daan van Werde JPA1 - AVV Team 11 13,50 --- 44
Damian Verkooijen JPA2 - Reusel `69 Team 07 14,50 --- 48
Daniel de Goederen JPA2 - AVGM Team 09 17,50 --- 62
Daniel Hensen JPA2 - Eindhoven Team 10 13,50 --- 44
Daniel Wijnholds JPA1 - GVAC Team 03 16,50 --- 57
Eline Timmerman MPA1 - Eindhoven Team 10 12,00 --- 43
Elise Mutsaers MPA1 - Eindhoven Team 06 15,00 --- 58
Ella van Alphen MPA1 - Eindhoven Team 06 8,50 --- 25
Emma van 't Westende MPA1 - AVGM Team 09 11,00 --- 38
Emma Smit MPA1 - AVV Team 08 13,50 --- 50
Emma Sleddens MPA2 - DES Team 12 15,50 --- 61
Femke Versmissen MPA2 - Eindhoven Team 06 15,50 --- 61
Fieke van de Vijver MPA2 - GVAC Team 03 11,50 --- 40
Finn Passchier JPA1 - AVGM Team 01 17,50 --- 62
Fleur Boender MPA2 - Eindhoven Team 04 16,00 --- 63
Franka Sanders MPA2 - Reusel `69 Team 07 14,50 --- 55
Galiso de Voogd JPA2 - AVV Team 11 21,00 --- 78
Gert Crooijmans JPA2 - AVGM Team 05 17,50 --- 62
Gijs den Braven JPA2 - AVGM Team 05 17,50 --- 62
Gitta de Rooij MPA1 - AVGM Team 05 11,00 --- 38
Guillaume Herijgers JPA1 - Reusel `69 Team 07 15,00 --- 50
Hannah Dijkman MPA2 - GVAC Team 03 12,50 --- 45
Ilse van de Wiel MPA1 - AVGM Team 09 12,00 --- 43
Jan van Beljouw JPA1 - FT67 Team 07 10,50 --- 30
Janne Meuken MPA1 - Eindhoven Team 10 11,00 --- 38
Jarno Swinkels JPA2 - Eindhoven Team 04 12,00 --- 37
Jasper Segers JPA1 - AVV Team 11 17,50 --- 62
Jasper ten Berge JPA1 - Eindhoven Team 04 8,00 --- 20
Joost van ...ieuwenhof JPA1 - AVV Team 11 13,00 --- 41
Jori Schlangen JPA1 - Eindhoven Team 04 10,50 --- 30
Joris van Hulst JPA2 - Eindhoven Team 10 DNS --- 0
Joris Koppens JPA1 - AVV Team 08 15,00 --- 50
Kars Piket JPA1 - Eindhoven Team 04 13,00 --- 41
Kevin Lavrijsen JPA2 - Reusel `69 Team 07 18,00 --- 64
Lars van Bruggen JPA1 - Eindhoven Team 10 12,50 --- 39
Liberace Held JPA2 - AVGM Team 09 12,50 --- 39
Lidwien Hoogendorp MPA1 - GVAC Team 03 11,50 --- 40
Lisa Otto MPA2 - Eindhoven Team 06 14,00 --- 53
Loes van Gaalen MPA1 - AVGM Team 01 13,50 --- 50
Loes de Leeuw MPA1 - Eindhoven Team 10 12,00 --- 43
Lucas Bongers JPA1 - Eindhoven Team 10 15,00 --- 50
Luuk Matzinger JPA1 - AVV Team 11 15,50 --- 53
Luuk van Gogh JPA1 - AVV Team 11 16,00 --- 55
Lynn van Zandvoort MPA1 - AVGM Team 01 14,00 --- 53
Maartje R...senschoon MPA2 - DES Team 12 19,50 --- 82
Marit van der Leij MPA1 - Eindhoven Team 10 15,00 --- 58
Meike van Rulo MPA1 - AVGM Team 05 13,00 --- 48
Mike van Bree JPA2 - AVGM Team 01 17,00 --- 59
Moos van Gendt MPA2 - Eindhoven Team 06 17,50 --- 71
Naadir Twahir JPA2 - Eindhoven Team 04 13,00 --- 41
Nikki Zeegers MPA1 - AVGM Team 01 7,00 --- 18
Noa Schoondermark JPA1 - FT67 Team 07 10,00 --- 28
Noa Snijders MPA2 - Eindhoven Team 04 12,50 --- 45
Noah van den Broek JPA2 - GVAC Team 03 20,50 --- 76
Noëlle Martens MPA2 - AVGM Team 05 21,00 --- 90
Noor Dijkstra MPA1 - AVV Team 08 16,00 --- 63
Noor van der Woude MPA1 - DES Team 12 13,50 --- 50
Noor van I...n Schenau MPA1 - GVAC Team 03 12,50 --- 45
Noortje van de Wall MPA2 - AVV Team 08 16,50 --- 66
Philip Datema JPA1 - AVGM Team 01 17,50 --- 62
Pien van Maanen MPA1 - DES Team 12 11,50 --- 40
Pieter Roijakkers JPA2 - AVGM Team 01 12,50 --- 39
Raf van de...ieuwenhof JPA1 - Eindhoven Team 06 15,00 --- 50
Raquel Boerboom MPA2 - DES Team 12 19,50 --- 82
Rawan Saleh JPA1 - Eindhoven Team 06 15,00 --- 50
Renee de Haan MPA2 - AVV Team 08 14,50 --- 55
Rens van de Ven JPA1 - GVAC Team 03 18,50 --- 66
Renske Mols MPA1 - AVGM Team 05 14,00 --- 53
Rik van den Berg JPA2 - AVV Team 08 13,50 --- 44
Robert Abernethy JPA2 - Eindhoven Team 04 9,50 --- 26
Robin Thijs MPA2 - AVV Team 08 13,50 --- 50
Sanne van der Blij MPA1 - AVV Team 08 18,00 --- 74
Sarike Beuk MPA1 - GVAC Team 03 12,00 --- 43
Seph Corten JPA2 - AVGM Team 05 16,50 --- 57
Sharon Laarakker MPA2 - Reusel `69 Team 07 13,00 --- 48
Sigrid Grabijn MPA2 - AVGM Team 01 12,00 --- 43
Sterre Robben MPA2 - AVGM Team 01 14,50 --- 55
Stijn van der Hoorn JPA2 - GVAC Team 03 15,00 --- 50
Sylvie Dalessi MPA1 - AVV Team 08 DNS --- 0
Tess Kemner MPA1 - DES Team 12 16,50 --- 66
Teun Liebrand JPA1 - Eindhoven Team 06 12,50 --- 39
Thorben Segers JPA2 - GVAC Team 03 DNS --- 0
Tim Wels JPA1 - AVV Team 11 17,00 --- 59
Tim Hulsen JPA1 - Eindhoven Team 06 11,50 --- 35
Tom de Ruiter JPA1 - GVAC Team 03 11,00 --- 33
Tygo Scheepers JPA2 - AVGM Team 09 20,00 --- 73
Veerle van Erp MPA2 - FT67 Team 07 16,00 --- 63
Ward Lavrijsen JPA2 - Reusel `69 Team 07 13,00 --- 41
Wessel de Hoog JPA1 - AVV Team 11 19,00 --- 69
Willem Pompen JPA1 - AVV Team 11 19,00 --- 69
Wouter Heezius JPA1 - AVV Team 08 17,00 --- 59
Yael Gruell MPA2 - Eindhoven Team 10 14,00 --- 53
Yana van Aarle MPA1 - Eindhoven Team 10 13,00 --- 48
Yann van de Spijker JPA2 - DES Team 12 16,00 --- 55
Youri Olislagers JPA1 - FT67 Team 07 12,00 --- 37
  • Pupil A