Uitslagen Jongens Junior A Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Jan Eleveld AV Feniks 25,33 27,91 X 27,88 X X 27,91 26,14

Uitslagen Jongens Junior B Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Dylan Langeveld DEM X X 34,75 X 33,42 35,17 35,17 30,03
2 Max Kuin SAV 31,56 33,26 31,21 32,42 29,30 X 33,26 33,05
3 Mats Beentjes DEM 22,84 19,03 X 22,52 24,07 25,73 25,73 21,68

Uitslagen Masters mannen Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Martin Wijand AAC 37,53 X 36,05 35,67 X 37,74 37,74 38,35
2 Hans de Vries SAV 34,78 37,26 34,42 34,52 36,58 X 37,26 35,37
3 Iwan Groothuijse Hollandia 34,35 X 35,15 X 36,14 35,11 36,14 36,91
4 Erwin Bökenkamp AV Edam X 31,54 30,15 X X X 31,54 32,00
5 Hector Buyle SCSP 28,01 X X 27,45 27,27 X 28,01 32,78
6 Pascal Geursen AV Suomi 27,30 27,66 X 24,21 27,80 X 27,80 29,50
7 Peter Oor AV Edam 25,77 23,95 19,18 24,23 25,21 24,57 25,77 25,00
8 Niels Schager AV 1923 18,92 20,96 21,43 21,91 X 18,75 21,91 23,67

Uitslagen Masters vrouwen Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Mirjam Aberkrom AV Edam X 30,40 31,10 29,83 X 30,55 31,10 32,64
2 Freya Muller Hollandia 28,82 X 28,39 X 30,11 X 30,11 30,15
3 Ilona Zeilmaker AV Suomi 26,83 25,01 27,34 X 22,05 28,03 28,03 28,66
4 Marianne ...ts - Duif AV Edam 22,27 23,16 22,88 X 18,40 19,68 23,16 24,00

Uitslagen Meisjes Junior A Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Robin Post WRNG X 29,86 31,31 31,37 30,59 31,37 31,37 32,69
2 Laura Leijen DKEV X 27,25 26,66 29,81 28,06 27,11 29,81 30,61
Dion Kies DEM - - - - - DNS 19,04

Uitslagen Meisjes Junior B Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Lotte Smink HLLS 29,49 32,09 34,70 X X 36,06 36,06 38,56
2 Judith Essemiah AV Feniks 27,77 27,52 22,77 X 28,74 28,86 28,86 30,39
3 Sharita Oor AV Edam 22,63 24,18 26,18 25,11 - - 26,18 28,00
4 Anouk Bakker SAV 17,79 22,17 X 22,65 X X 22,65 23,06
5 Julia Jongejeugd NEAV 21,92 X X 20,68 X 20,95 21,92 27,84
6 Daphne Buikman AV Edam 19,08 18,67 X 19,17 X 16,90 19,17 22,00

Uitslagen Senioren mannen Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Erik Cadée PH X X X 60,38 61,94 61,45 61,94 64,24
2 Gudni Valur Gudrason SAV 57,16 X X 56,45 57,03 X 57,16 ---
3 Wout Zijlstra HRRR 53,11 56,65 X 52,57 53,89 X 56,65 54,90
4 Caspar Hattink Startbaan X 54,14 X 54,56 56,49 X 56,49 54,69
5 Stephan Dekker ARV Ilion 52,40 51,62 50,73 50,93 49,36 51,79 52,40 57,91
6 Niels Groot Spark 36,85 37,47 37,81 X - - 37,81 40,91
Paul Olofsen SAV X X X X X X NM 47,67
Martijn Spaan AV Phoenix - - - - - DNS 28,34
Thomas Hoogerbrugge AV Lycurgus - - - - - - DNS 39,00

Uitslagen Senioren vrouwen Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Corinne Nugter AV NOP 53,73 56,11 51,71 55,64 56,18 56,60 56,60 56,74
2 Lianne Bruins GACH 38,48 38,26 43,47 38,99 40,21 X 43,47 46,80