Uitslagen Jongens Junior A 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Lars de Zoete Voorne 3:16,80 ---

Uitslagen Jongens Junior B 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Luc Giele Voorne 3:08,07 3:00,00
2 Roderik Cobben Voorne 3:08,58 3:12,15

Uitslagen Jongens Junior C 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Willem Bosch SPOB 3:22,29 3:15,00
2 Robin Stassen Spark 3:23,76 3:26,11

Uitslagen Jongens Junior D 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Carlo Colle Voorne 3:15,83 ---

Uitslagen Masters Vrouwen 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Afke Verhoef V50 - Voorne 4:26,25 ---
2 Mireille v... der Veer V40 - Voorne 4:31,68 ---
3 Anita van den Band V40 - Voorne 4:36,04 ---

Uitslagen Meisjes Junior A 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Joyce Bahnerth Voorne 3:35,33 ---

Uitslagen Meisjes Junior B 1000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meisjes Junior C 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Lotte van Lieshout CAV Energie 3:23,45 3:19,00
2 Emma Verhoeff Voorne 4:05,42 ---

Uitslagen Meisjes Junior D 1000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Senioren mannen 1000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Senioren vrouwen 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Esther Bax Voorne 4:15,15 ---

Uitslagen Zweedse Estafette 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Luc Giele JJB - Voorne 3:08,07 3:00,00
2 Roderik Cobben JJB - Voorne 3:08,58 3:12,15
3 Owen Thomas M45 - Voorne 3:14,72 ---
4 Carlo Colle JJD - Voorne 3:15,83 ---
5 Lars de Zoete JJA - Voorne 3:16,80 ---
6 Willem Bosch JJC - SPOB 3:22,29 3:15,00
7 Lotte van Lieshout MJC - CAV Energie 3:23,45 3:19,00
8 Robin Stassen JJC - Spark 3:23,76 3:26,11
9 Michel Christen M50 - Voorne 3:24,47 ---
10 Joyce Bahnerth MJA - Voorne 3:35,33 ---
11 Emma Verhoeff MJC - Voorne 4:05,42 ---
12 Aad Hoogerwerf M60 - Voorne 4:11,71 ---
13 Ricardo Giele M45 - Voorne 4:13,38 ---
14 Esther Bax Vsen - Voorne 4:15,15 ---
15 Afke Verhoef V50 - Voorne 4:26,25 ---
16 Mireille v... der Veer V40 - Voorne 4:31,68 ---
17 Anita van den Band V40 - Voorne 4:36,04 ---
Ton van Wageningen M70 - Voorne DNS ---