Uitslagen Jongens Junior A 200 meter

# Naam 200m OBP
1 Sem Verwey AV Hylas 23,37 +0.7 m/s
23,40
2 Lukas Frings Duitsland 23,66 +0.7 m/s
23,24
3 Mark Roosien AV Hylas 24,47 +0.8 m/s
24,02
4 Erik Heijink AV Hylas 25,01 +0.9 m/s
25,50
Sten van der Moer Castricum DNS ---
Koen Oostinga AV Hylas DNS ---

Uitslagen Jongens Junior B 200 meter

# Naam 200m OBP
1 Maarten Emmaneel AV NOVA 23,91 +0.8 m/s
24,00
2 Joep Merx Duitsland 24,44 +0.7 m/s
23,90
3 Mark Dekker AV Hylas 24,84 +0.8 m/s
25,07
4 Jaris Lanzendörfer Duitsland 25,24 +0.8 m/s
24,86
5 Maël Kramer AV Hylas 25,37 +0.9 m/s
26,00
6 Thomas Weijers HLLM 25,66 +0.2 m/s---
7 Lucas Schram Castricum 27,16 +0.6 m/s---
8 Luca van Diepen AV Lycurgus 27,18 +0.9 m/s
27,10
9 Nathan Kramer AV Hylas 28,74 +0.8 m/s
29,00

Uitslagen Masters Mannen 200 meter

# Naam Categorie 200m OBP
1 Stefan den Harder Phanos M40 25,50 +0.9 m/s
25,60
2 Erik Langeveld DEM M45 26,81 +0.9 m/s
26,86
3 Theo List WRNG M60 47,21 +0.6 m/s
37,40
Frank Stam Castricum M50 DNS 27,15

Uitslagen Masters Vrouwen 200 meter

# Naam Categorie 200m OBP
1 Simone Geel DEM V55 28,42 +0.9 m/s
28,00

Uitslagen Meisjes Junior A 200 meter

# Naam 200m OBP
1 Maud Feenstra AV Hera 29,13 +0.8 m/s
29,01
2 Laura Leijen DKEV 31,18 +0.6 m/s
32,10
Eline Koenz AV Trias DNS 26,00

Uitslagen Meisjes Junior B 200 meter

# Naam 200m OBP
1 Ricarda Kutsch Duitsland 27,65 +0.9 m/s
27,55
2 Nina van Diepen AV Lycurgus 27,95 +0.9 m/s
27,10
3 Diewertje van Kampen AV Hylas 28,95 +0.8 m/s
28,50
4 Noa Brunt AV Hylas 29,09 +0.8 m/s
29,25
5 Leonie Keppel AV Hera 29,53 +0.8 m/s
29,00
6 Ella Mosselman SAV 29,63 +0.9 m/s
28,21
7 Beyoncé Pina NEAV 29,76 +0.2 m/s---
8 Laura Offermans Duitsland 31,29 +0.8 m/s
29,87
9 Dianne de Mooij AV Hera 31,98 +0.6 m/s
34,00
10 Femke Drijfhout AV Lycurgus 33,01 +0.2 m/s---

Uitslagen Senioren mannen 200 meter

# Naam 200m OBP
1 Paul vd Gragt AV Hylas 23,59 +0.7 m/s
23,01
2 Thomas Wollersheim AV 1923 24,11 +0.6 m/s---
3 Jesse Smit AV NOVA 24,51 +0.7 m/s
23,80
4 Fabian Bechthold Duitsland 24,52 +0.7 m/s
23,88
5 Jaap de Wit DEM 25,09 +0.8 m/s
24,50
6 Rene Tijm AV NOVA 25,43 +0.8 m/s
24,00
7 Alex Vaars DKEV 26,16 +0.2 m/s---
8 Igor Mooij AV Suomi 26,47 +0.9 m/s
27,00
9 Bart Groeneveld AV Suomi 28,28 +0.2 m/s---

Uitslagen Senioren vrouwen 200 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten