Uitslagen Jongens Junior A Discuswerpen 1,75 kilogram

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Timo in 't Hout PAC Jongens Team 1 45,60 45,22 46,02 46,52 46,52 ---
2 Mattijs Mols AV Attila Jongens 44,21 45,72 45,72 ---
3 Rafael Raap PAC Jongens Team 1 38,37 43,35 42,94 43,35 ---
4 Rein van Houwelingen Typhoon Jongens 37,22 36,49 40,28 40,28 ---
5 Nick Godschalk AV Unitas Jongens 38,13 38,13 ---
6 Rik Goessens AV Unitas Jongens 36,27 37,75 38,11 38,11 ---
7 Glenn Kunst Haag Atlet...ns Team 1 37,39 37,39 ---
8 Fabiël Wijnhoven AV Achille...p Jongens 36,81 36,49 36,81 36,40
9 Stephan H...n 't Veld Spado Jongens 35,98 32,69 33,85 35,98 ---
10 Jeroen Rops Scorpio Jongens 31,38 33,30 33,30 ---
11 Kjell Broos AV Sprint Jongens 32,18 32,67 32,67 ---
12 Marijn Graafland PAC Jongens Team 2 32,01 32,01 ---
13 Justin Hoefmans AV Sprint Jongens 28,69 31,04 31,32 31,32 ---
14 Arjen de Kock Spado Jongens 23,55 30,84 30,90 30,90 ---
15 Matthijs Slegt AV Generaa...s Jongens 28,01 27,98 26,70 27,23 28,01 ---
16 Kay Geerlings AV Spirit ...d Jongens 27,50 25,15 27,50 36,31
17 Devi Robbemond AV Fortuna Jongens 26,77 26,77 ---
18 Daan van der Voort AV Olympus...0 Jongens 25,97 21,60 25,39 24,48 25,97 20,00
19 Guido Persoon AV Olympus...0 Jongens 23,49 25,14 25,86 25,86 25,52
20 Niels Smits Typhoon Jongens 23,74 19,31 23,74 ---
21 Cas Weijers DAK Jongens 21,35 23,56 21,26 21,68 23,56 ---
22 Tim Roos AV Spirit ...d Jongens 22,79 20,89 23,06 22,27 23,06 23,90
23 Stijn van Nierop DAK Jongens 21,74 20,93 21,74 ---
24 Jort van Breda Taxandria ...k Jongens 19,64 19,68 19,68 ---
25 Pepijn de Vos PAC Jongens Team 2 10,19 10,29 10,41 10,02 10,41 ---
Jannis Fischer Haag Atlet...ns Team 1 - DNS ---
Tijan Samba Haag Atlet...ns Team 2 - DNS ---
Jeremy Pronk Rotterdam ...k Jongens - DNS ---
Jesper Vrijenhoek Rotterdam ...k Jongens - DNS ---

Uitslagen Meisjes Junior A Discuswerpen 1 kilogram

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Enid Duut PAC Meisjes Team 1 47,46 - 45,32 46,90 47,46 ---
2 Janneke Pluimes Scorpio Meisjes 40,23 X X X 40,23 43,24
3 Veerle van...er Meulen AV Achille...p Meisjes - 37,83 36,99 38,73 38,73 44,02
4 Emma van Arendonk Spado Meisjes 35,82 28,38 32,43 35,82 ---
5 Fleur Visser AV Unitas Meisjes 35,39 34,48 - 34,53 35,39 ---
6 Suzanne Giezeman Haag Atlet...es Team 1 33,97 32,76 31,90 33,97 ---
7 Tosca Smit Haag Atlet...es Team 1 32,33 30,68 - - 32,33 ---
8 Zyra van Oers AV Unitas Meisjes 26,30 26,30 ---
9 Misha Hollaar AV Fortuna Meisjes 26,18 24,59 23,25 26,18 ---
10 Noor Kuiper Haag Atlet...es Team 2 23,80 24,72 25,16 25,16 ---
11 Lois Stokkers CAV Energie Meisjes 22,95 23,99 23,99 ---
12 Britt de Reus AV Passaat Meisjes 23,12 22,25 23,12 ---
13 Camille van de Brug PAC Meisjes Team 1 19,50 20,67 22,49 22,49 ---
14 Sephora Bancé AV Passaat Meisjes 15,48 18,60 20,38 - 20,38 ---
15 Amber van Malsen AV Sprint Meisjes 18,17 19,99 19,99 ---
16 Hester Kleuskens ACW `66 Meisjes 16,24 16,24 ---
17 Sandra Luijten AV Generaa...s Meisjes 13,71 14,98 13,49 16,04 16,04 ---
Sem de Bruin AV Olympus...0 Meisjes X NM 23,85
Lotte de Visser CAV Energie Meisjes X NM ---
Sanne Kooij AV Spirit ...d Meisjes - DNS 20,00