Uitslagen Jongens Junior C Verspringen

# Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
1 Marvin Lamers THOR JC 4,84 5,02 5,38 5,27 5,38 +0.9 m/s--- 695
2 Ramon Biondina Spado JC Team 1 4,93 4,99 4,89 4,99 +2.0 m/s--- 619
3 Mark de Bloeme ARV Achilles JC 4,75 4,42 4,62 4,50 4,75 +2.4 m/s--- 570
4 Largo de Leeuw Spado JC Team 1 3,81 4,54 4,55 4,62 4,62 +2.0 m/s--- 0
5 Jonathan Dobbelaar AV Scheldesport JC 4,17 4,45 4,37 4,12 4,45 +1.5 m/s4,11 508
6 Rens Schuit AV Scheldesport JC 4,11 4,21 4,07 3,09 4,21 +3.3 m/s--- 0
7 Joep Bovée Spado JC Team 2 4,20 3,99 4,18 4,20 +2.5 m/s--- 458
8 Rick van Ekeren SV Diomedon JC 3,86 3,73 4,14 4,14 +1.6 m/s--- 446
9 Roan Hekkers AV `56 JC Team 1 3,81 3,89 4,10 4,08 4,10 +2.0 m/s--- 438
10 Jorg van Sabben AV `56 JC Team 1 3,51 3,99 4,04 4,06 4,06 +2.0 m/s--- 0
11 Oliver Proper AV Groene Ster JC 3,97 4,01 3,99 4,01 +1.4 m/s--- 420
12 Jelle Derks AV Groene Ster JC 4,01 3,69 3,77 4,01 +1.1 m/s--- 0
13 Delano Ververs Spado JC Team 2 3,72 3,95 3,54 3,80 3,95 +2.7 m/s--- 0
14 Gijs Machielse THOR JC 3,78 3,81 3,88 3,56 3,88 +1.4 m/s--- 0
15 Karsten Hiel RK HAV JC 3,23 3,05 2,97 3,23 +2.4 m/s3,26 264

Uitslagen Jongens Junior D Verspringen

# Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
1 Bart Mol DJA JD 4,37 4,49 4,32 4,41 4,49 +1.0 m/s--- 517
2 Jesse van ...ikkenberg AV `56 JD Team 1 4,31 4,31 +1.6 m/s--- 480
3 Jude Khalil THOR JD 3,93 4,03 3,90 4,03 +1.5 m/s--- 424
4 Niels Mouws ARV Achilles JD 4,01 4,01 +1.9 m/s--- 420
5 Jochem Huijbregts Spado JD Team 1 2,88 3,42 3,88 3,56 3,88 +1.1 m/s--- 394
6 Quinten Mertens AV `56 JD Team 1 3,54 3,45 3,79 3,79 +2.4 m/s--- 0
7 Bryan Noordijk AV Scheldesport JD 3,47 3,41 3,09 3,69 3,69 +2.2 m/s--- 356
8 Tim van Iersel THOR JD 3,03 3,30 3,65 3,27 3,65 +2.6 m/s--- 0
9 Alain Jansen ARV Achilles JD 3,55 2,80 3,11 3,10 3,55 +2.5 m/s--- 0
10 Duncan Lokers AV `56 JD Team 2 3,42 3,47 3,53 3,53 +0.3 m/s--- 324
11 Jeroen Schepers Spado JD Team 2 3,10 2,95 3,11 2,84 3,11 +1.9 m/s--- 240
12 Jorrit Kessels Spado JD Team 1 3,11 3,11 +0.5 m/s--- 0

Uitslagen Meisjes Junior C Verspringen

# Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
1 Noa van der Wouw SV Diomedon MC 4,50 4,63 4,28 4,63 +1.7 m/s--- 546
2 Lalenur Kilic ARV Achilles MC 4,56 3,92 4,52 4,56 +2.6 m/s--- 531
3 Mijke Koning THOR MC Team 1 4,31 3,81 4,22 4,31 +2.2 m/s--- 480
4 Xenia Kroonen RK HAV MC 4,30 4,13 4,30 +1.4 m/s4,44 478
5 Tamar van Daalen AV `56 MC 4,28 4,21 4,28 +1.5 m/s--- 474
6 Wisterlande Kouters DJA MC 4,06 3,92 4,25 4,25 +1.5 m/s4,07 468
7 Fleur Leenheer Delta Sport MC 4,07 4,10 4,10 +1.8 m/s--- 438
8 Esmee Lamers THOR MC Team 1 3,86 3,95 4,05 4,05 +1.8 m/s--- 0
9 Tessa Mertens DJA MC 3,76 3,85 3,75 4,02 4,02 +2.8 m/s--- 0
10 Ilse Goudswaard Delta Sport MC 2,60 3,97 3,99 3,99 +1.7 m/s--- 0
11 Marit Slabbekoorn Dynamica ADSV MC 3,63 3,78 3,93 3,93 +1.5 m/s--- 404
12 Kyara van Ooijen AV Groene Ster MC 3,31 3,39 3,88 3,88 +1.6 m/s--- 394
13 Britt Luijkx ARV Achilles MC 3,36 3,52 3,73 3,73 +3.7 m/s--- 0
14 Maud van Ekeren SV Diomedon MC 3,57 3,65 3,65 +2.0 m/s--- 0
15 Marit van Os AV `56 MC 3,08 3,01 2,52 3,65 3,65 +1.4 m/s--- 0
16 Neeltje Lodiers THOR MC Team 2 3,57 3,41 3,48 3,62 3,62 +1.8 m/s--- 342
17 Gwen Versluijs Spado MC 3,28 3,06 3,39 3,34 3,39 +1.9 m/s--- 296
18 Kirsten Vierbergen RK HAV MC 3,35 3,23 3,23 3,35 +1.4 m/s3,14 0
19 Kelsey Boumans THOR MC Team 2 2,98 3,00 3,30 2,97 3,30 +1.4 m/s--- 0
20 Julia Ooms Spado MC 2,48 2,70 2,70 +3.0 m/s--- 0

Uitslagen Meisjes Junior D Verspringen

# Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
1 Amber Broeren THOR MD Team 1 4,11 4,04 4,02 4,01 4,11 +1.9 m/s--- 440
2 Anouk Verdaasdonk Spado MD Team 1 4,04 4,10 3,95 3,96 4,10 +1.3 m/s--- 438
3 Amber de Bruijne AV Scheldesport MD 3,73 3,49 3,99 3,96 3,99 +1.6 m/s--- 416
4 Kaylee Damen ARV Achilles MD 3,79 3,82 3,99 3,74 3,99 +1.9 m/s--- 416
5 Tess van Ostaijen DJA MD 3,51 3,66 3,52 3,96 3,96 +1.7 m/s--- 410
6 Renate Lokers AV `56 MD Team 2 3,87 3,70 3,72 3,94 3,94 +1.1 m/s--- 406
7 Tessa Schets AV `56 MD Team 1 3,78 3,22 3,76 3,78 +1.1 m/s--- 374
8 Cindy Jansen Spado MD Team 2 3,59 3,52 3,49 3,59 +2.5 m/s--- 336
9 Daphne Lambregts Spado MD Team 1 3,48 3,45 3,51 3,58 3,58 +1.4 m/s--- 0
10 Mette Verbrugge AV `56 MD Team 1 3,44 X 3,53 3,53 +2.3 m/s--- 0
11 Shanti Marinissen Dynamica ADSV MD 3,32 3,26 3,34 3,53 3,53 +1.1 m/s--- 324
12 Nikita Visser AV Scheldesport MD 3,34 3,29 3,52 3,52 3,52 +0.4 m/s--- 0
13 Zenna Knobel THOR MD Team 1 3,47 2,64 2,98 3,47 +1.1 m/s--- 0
14 Lotte Elstgeest AV `56 MD Team 2 2,88 3,02 2,95 3,02 +2.0 m/s--- 0
15 Maud van de Wouw ARV Achilles MD 2,88 2,59 2,80 3,00 3,00 +1.1 m/s--- 0
16 Sydney Heijnen SV Diomedon MD 2,88 2,85 2,89 2,89 +1.1 m/s--- 196
17 Rikke Knobel THOR MD Team 2 2,59 2,74 2,80 2,84 2,84 +1.6 m/s--- 186
18 Mirte van Aalst Spado MD Team 2 2,50 2,82 2,78 2,47 2,82 +1.4 m/s--- 0
19 Kyra van Schaik Dynamica ADSV MD 2,64 2,56 2,63 2,64 +1.5 m/s--- 0
20 Annigje van Noteboom AV Groene Ster MD 2,45 2,62 2,46 2,62 +0.6 m/s--- 142
21 Pien Ardon AV Groene Ster MD 2,37 2,37 +1.3 m/s--- 0
22 Amy van der Linden SV Diomedon MD 1,86 1,89 1,92 1,85 1,92 +1.5 m/s--- 0