Uitslagen Jongens Junior C Verspringen

# Naam Res OBP
1 Floris Nolet Prins Hend...JC Team 1 6,07 -1.6 m/s---
2 Laic Weijnen O.S.S. - VOLO JC 5,20 +0.6 m/s4,97
3 Ruben der Weduwen HAC JC Team 1 4,99 -0.2 m/s---
4 Max Stofkoper GVAC JC 4,88 -1.7 m/s---
5 Noah Terhoeve AV Generaa...haelis JC 4,74 -0.5 m/s4,41
6 Niklas Dhondt AV Generaa...haelis JC 4,67 +1.8 m/s4,49
7 David van Warmerdam Eindhoven ...JC Team 1 4,63 -0.7 m/s4,80
8 Jens Piket Eindhoven ...JC Team 2 4,55 +2.2 m/s---
9 Max Munsters Eindhoven ...JC Team 1 4,54 -0.7 m/s4,71
10 Rens van Baars HAC JC Team 1 4,53 +0.0 m/s---
11 Lucas Jansen AV Oss `78 JC 4,52 +0.5 m/s---
12 Dries Viguurs Prins Hend...JC Team 2 4,49 +0.0 m/s---
13 Chiel Hulshof Prins Hend...JC Team 1 4,36 -1.1 m/s---
14 Tim Geurtsen AV Oss `78 JC 4,28 -0.1 m/s---
15 Brent Manders AV De Keien JC 4,10 +0.3 m/s---
16 Carsten Janss AV De Keien JC 4,00 -0.5 m/s---
17 Rico Timmermans Prins Hend...JC Team 2 3,76 -0.3 m/s---
18 Loek Langenhuizen GVAC JC 3,35 -0.6 m/s---

Uitslagen Jongens Junior D Verspringen

# Naam Res OBP
1 Joost van Mierlo HAC JD Team 1 4,40 +1.2 m/s4,61
2 Quinn Hulshof Prins Hend...JD Team 2 4,22 +0.1 m/s---
3 Raf van de...ieuwenhof Eindhoven ...JD Team 1 4,20 +0.1 m/s---
4 Viggo Tijbosch O.S.S. - VOLO JD 4,09 +0.7 m/s4,31
5 Dieter Stolzenbach Prins Hend...JD Team 1 4,03 +0.6 m/s---
6 Thomas van Orsouw AV Oss `78 JD 3,87 +1.3 m/s---
7 Wessel de Hoog AV Valkens...JD Team 1 3,86 -1.3 m/s---
8 Yannick van Dijk Prins Hend...JD Team 1 3,85 -0.2 m/s---
9 Bram Schutte Prins Hend...JD Team 2 3,82 +1.5 m/s---
10 Alan Saleh Eindhoven ...JD Team 1 3,78 +0.5 m/s---
11 Wouter Heezius AV Valkens...JD Team 1 3,71 +0.0 m/s---
12 Mike van den Braak AV Marvel JD 3,54 +0.2 m/s---
13 Lucas Bongers Eindhoven ...JD Team 2 3,53 -0.3 m/s---
14 Thomas Beisiegel O.S.S. - VOLO JD 3,52 +0.4 m/s---
14 Sep Kraanen Prins Hend...JD Team 3 3,52 +0.8 m/s---
16 Ben van Boxmeer GAC Gemert JD 3,49 -1.0 m/s3,30
17 Jens van Oirschot AV Marvel JD 3,44 +0.5 m/s---
18 Bram Gielissen AV Valkens...JD Team 2 3,33 +0.0 m/s---
19 Kars Reijnen HAC JD Team 2 3,24 -1.1 m/s---
20 Lukas Bakker AV Valkens...JD Team 2 3,22 -0.8 m/s---
21 Ward Lavrijsen AV Reusel `69 JD 3,15 -0.4 m/s---
22 Tygo Scheepers AV Generaa...haelis JD 3,12 -0.6 m/s3,40
23 Joël Bouwens Prins Hend...JD Team 3 3,04 +0.0 m/s---
24 Dennis de Jager HAC JD Team 1 3,03 +1.1 m/s---
25 Stijn Hubers AV De Keien JD 3,02 -0.4 m/s---
26 Sil Peters AV Reusel `69 JD 2,82 -0.8 m/s---
27 Alex de Liefde Eindhoven ...JD Team 2 2,77 +1.2 m/s---
28 Filip van Ooijen GVAC JD 2,70 -0.7 m/s---
29 Luc Jansen AV De Keien JD 2,58 +0.5 m/s---
Laurens van de Wiel AV Generaa...haelis JD DNS ---

Uitslagen Meisjes Junior C Verspringen

# Naam Res OBP
1 Hanna van der Zalm Prins Hend...MC Team 1 4,89 -0.5 m/s---
2 Annemiek van Iersel Prins Hend...MC Team 2 4,65 +1.0 m/s---
3 Silke Oldenkamp AV De Keien MC 4,51 -0.5 m/s---
4 Roos Ketting AV Valkenswaard MC 4,40 +1.0 m/s---
5 Jiska Beuk GVAC MC 4,19 +1.7 m/s---
6 Femke Smink AV Generaa...haelis MC 4,16 +1.7 m/s4,11
6 Amy van den Berg Eindhoven ...MC Team 2 4,16 +0.3 m/s3,99
8 Anouk Klöpping AV Valkenswaard MC 4,08 -0.9 m/s---
9 Kyara Gijsbers AV Oss `78 MC 4,02 +1.2 m/s---
10 Kia Vereijken HAC MC Team 1 3,80 -0.4 m/s---
11 Richa Zope Eindhoven ...MC Team 1 3,71 +0.4 m/s4,17
12 Saar van d...ieuwenhof Eindhoven ...MC Team 1 3,64 -1.1 m/s3,93
12 Floor Anne Schram Prins Hend...MC Team 2 3,64 -0.6 m/s---
14 Shannon Baijens AV Generaa...haelis MC 3,61 -1.5 m/s3,49
15 Simone van Aerle HAC MC Team 1 3,57 -0.2 m/s---
16 Sanne Teeuwsen AV Oss `78 MC 3,53 -0.8 m/s---
17 Amelie Huth O.S.S. - VOLO MC 3,50 -1.0 m/s---
18 Floor Driessen HAC MC Team 2 3,22 +0.6 m/s---
19 Vera Jansen GVAC MC 3,11 +1.3 m/s---

Uitslagen Meisjes Junior D Verspringen

# Naam Res OBP
1 Maartje R...senschoon GVAC MD 4,23 -1.3 m/s---
2 Nori Meulendijks HAC MD Team 1 4,15 +1.6 m/s4,32
3 Fleur Boender Eindhoven ...MD Team 1 3,81 +0.5 m/s---
4 Ilse van de Wiel AV Generaa...MD Team 1 3,79 +0.4 m/s3,63
4 Noa Snijders Eindhoven ...MD Team 1 3,79 -0.7 m/s---
6 Femke Reijs AV Oss `78 MD 3,64 +0.5 m/s---
7 Renée Overmeijer Prins Hend...MD Team 1 3,62 +1.2 m/s---
8 Noëlle Martens AV Generaa...MD Team 1 3,61 +0.4 m/s3,95
9 Isa Poels AV De Keien MD 3,59 +0.7 m/s---
10 Marloes Oomen Prins Hend...MD Team 2 3,54 +0.3 m/s---
11 Meike de Graauw Prins Hend...MD Team 1 3,48 +1.3 m/s---
12 Gwen Bogers HAC MD Team 2 3,46 +0.2 m/s---
13 Lidwien Hoogendorp GVAC MD 3,43 +1.5 m/s---
14 Lise Kappen Prins Hend...MD Team 2 3,27 -0.4 m/s---
15 Lieke Reijs AV Oss `78 MD 3,26 +0.5 m/s---
16 Franka Sanders AV Reusel `69 MD 3,24 -0.6 m/s---
17 Loekie Krull AV Marvel MD 3,23 +1.0 m/s---
18 Amalia Biesen AV De Keien MD 3,20 +0.7 m/s---
19 VITTORIA SINISI Eindhoven ...MD Team 2 3,14 +0.2 m/s---
20 Noor Dijkstra AV Valkenswaard MD 3,05 -0.4 m/s---
21 Nine Fleskens HAC MD Team 2 3,02 +0.1 m/s---
21 Alicia Peijnenburg O.S.S. - VOLO MD 3,02 +0.0 m/s---
23 Emma Bijnen HAC MD Team 1 2,86 -0.7 m/s---
24 Anna Hageman O.S.S. - VOLO MD 2,78 +0.4 m/s---
25 Hannah Savelkoul Eindhoven ...MD Team 2 2,74 +0.2 m/s---
26 Esmee van Schaik GAC Gemert MD 2,73 -0.9 m/s---
27 Noor Kouwenberg AV Marvel MD 2,64 -1.0 m/s---
28 Daphne van de Ligt GAC Gemert MD 2,42 -0.9 m/s2,15