Uitslagen Jongens Junior C Kogelstoten 4 kilogram

# Naam ResOBP
1 Jelmer van Leerdam Prins Hend...JC Team 1 10,72 ---
2 Timo den Hollander GVAC JC 9,88 ---
3 Jack Abernethy Eindhoven ...JC Team 1 9,56 9,28
4 Sven Teunissen AV Generaa...haelis JC 9,45 8,03
5 Luuk Meuken Eindhoven ...JC Team 1 9,37 ---
6 Luuk van Lierop HAC JC Team 1 9,13 ---
7 Benjamin ...bbelstein Prins Hend...JC Team 2 8,45 ---
8 Lucas Jenniskens O.S.S. - VOLO JC 7,86 7,20
9 Jasper van...udheusden HAC JC Team 1 7,65 ---
Thom de Kruijf Prins Hend...JC Team 2 DNS ---

Uitslagen Jongens Junior D Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBP
1 Viggo Tijbosch O.S.S. - VOLO JD 8,83 8,97
2 Thomas Beisiegel O.S.S. - VOLO JD 7,59 ---
3 Joris Verhoeven Prins Hend...JD Team 1 7,54 ---
4 Koen Diepen Prins Hend...JD Team 1 7,53 ---
5 Joost Claassen HAC JD Team 1 7,42 ---
6 Mike van den Braak AV Marvel JD 7,29 ---
7 Siem Schoor Prins Hend...JD Team 3 7,22 ---
8 Tygo Scheepers AV Generaa...haelis JD 6,90 6,37
9 Rawan Saleh Eindhoven ...JD Team 1 6,73 ---
10 Joep ten Houten HAC JD Team 1 6,69 ---
11 Galiso de Voogd AV Valkens...JD Team 1 6,62 ---
12 Bram van Rulo AV Generaa...haelis JD 6,58 6,18
13 Stijn Hubers AV De Keien JD 6,41 ---
14 Bram Gielissen AV Valkens...JD Team 2 6,34 ---
15 Sil Peters AV Reusel `69 JD 6,05 ---
16 Sven Grooters Prins Hend...JD Team 2 5,80 ---
17 Alex de Liefde Eindhoven ...JD Team 2 5,76 ---
18 Ben van Boxmeer GAC Gemert JD 5,65 5,41
19 Luc de Kruijf Prins Hend...JD Team 3 5,60 ---
20 Jens de Kock Prins Hend...JD Team 2 5,53 ---
21 Filip van Ooijen GVAC JD 5,38 ---
22 Thijs Hilckmann Eindhoven ...JD Team 2 5,31 ---
23 Thomas Leijten AV Oss `78 JD 5,28 ---
24 Kevin Terheijden HAC JD Team 2 4,98 ---
25 Luc Jansen AV De Keien JD 3,90 ---

Uitslagen Meisjes Junior C Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBP
1 Mabinty Bangura AV De Keien MC 9,46 ---
2 Kirsten Peeters Eindhoven ...MC Team 1 9,31 9,39
3 Roos Ketting AV Valkenswaard MC 9,10 ---
4 Sanne Diepen Prins Hend...MC Team 1 9,07 ---
5 Amy Pratt Eindhoven ...MC Team 1 9,02 8,29
6 Meike Schaap HAC MC Team 1 8,53 ---
7 Nadine van...en Hoogen Prins Hend...MC Team 1 8,51 ---
8 Bo van Hoorn AV De Keien MC 8,21 ---
9 Simone van Aerle HAC MC Team 1 8,00 ---
10 Karlijn Hoogendorp GVAC MC 7,90 ---
11 Jiska Beuk GVAC MC 7,49 ---
12 Jantine Ji...trikwerda AV Generaa...haelis MC 7,40 8,31
13 Iris Ulijn AV Oss `78 MC 7,17 ---
14 Noa Wiltschek AV Generaa...haelis MC 6,60 6,19
15 Nanda van Dam Prins Hend...MC Team 2 6,48 ---
16 Lotte van Orsouw AV Oss `78 MC 6,40 ---
17 Jip Cales Prins Hend...MC Team 2 6,21 ---
18 Irene de Beer HAC MC Team 2 6,11 ---
19 Elin ter Wal O.S.S. - VOLO MC 6,01 4,75
20 Amelie Huth O.S.S. - VOLO MC 5,99 ---
21 Mackenzie Hekkens AV Valkenswaard MC 4,96 ---

Uitslagen Meisjes Junior D Kogelstoten 2 kilogram

# Naam ResOBP
1 Moos van Gendt Eindhoven ...MD Team 1 10,92 ---
2 Joanne Schaap Prins Hend...MD Team 1 10,84 ---
3 Simone van Zelst HAC MD Team 1 9,62 9,37
4 Femke Reijs AV Oss `78 MD 7,57 ---
5 Anne Liebrand Eindhoven ...MD Team 1 7,44 ---
6 Tessie van de Ligt GAC Gemert MD 7,23 ---
7 Jip Janga AV De Keien MD 7,15 ---
8 Emmelie Schraven Prins Hend...MD Team 1 7,02 ---
9 Lisa van de Loo GVAC MD 6,88 ---
10 Emma Holst HAC MD Team 1 6,85 ---
11 Jinte Michiels AV Reusel `69 MD 6,81 ---
12 Hanna de Jong O.S.S. - VOLO MD 6,80 ---
13 Yannou de Bont AV De Keien MD 6,79 ---
14 Anna van Straten AV Generaa...MD Team 1 6,69 6,60
15 Loekie Krull AV Marvel MD 6,68 ---
16 Femke van den Bos GVAC MD 6,47 ---
17 Gitta de Rooij AV Generaa...MD Team 1 6,34 6,10
18 Nine Fleskens HAC MD Team 2 6,12 ---
19 Robin Thijs AV Valkenswaard MD 6,09 ---
20 Merel van Rosendaal AV Marvel MD 5,54 ---