Uitslagen Jongens Junior C Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Maarten Debeij Eindhoven ...JC Team 1 1,80 1,85
2 Floris Nolet Prins Hend...JC Team 1 1,75 ---
3 Tom Michielsen AV Generaa...haelis JC 1,70 1,65
4 Jeremy van Zutven Prins Hend...JC Team 1 1,60 ---
5 Lucas Jansen AV Oss `78 JC 1,50 ---
5 Laic Weijnen O.S.S. - VOLO JC 1,50 1,50
7 Jens Piket Eindhoven ...JC Team 2 1,45 ---
8 Tristan S...oenmakers AV De Keien JC 1,40 ---
8 Ryan Peters AV Oss `78 JC 1,40 ---
8 Luc Stappers HAC JC Team 1 1,40 ---
8 Jasper van...udheusden HAC JC Team 1 1,40 ---
8 Lars van Velzen Prins Hend...JC Team 2 1,40 ---
13 Carsten Janss AV De Keien JC 1,35 ---
13 Sven Teunissen AV Generaa...haelis JC 1,35 1,35
15 David van Warmerdam Eindhoven ...JC Team 1 1,30 1,40
16 Noud Langenhuzen GVAC JC 1,25 ---
16 Mika Moors O.S.S. - VOLO JC 1,25 1,20

Uitslagen Jongens Junior D Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Jake Romijn Prins Hend...JD Team 1 1,50 ---
2 Raf van de...ieuwenhof Eindhoven ...JD Team 1 1,45 ---
3 Mike van Bree AV Generaa...haelis JD 1,40 1,40
3 Julian de Vries GAC Gemert JD 1,40 1,35
5 Willem Pompen AV Valkens...JD Team 1 1,35 ---
5 Joost van Mierlo HAC JD Team 1 1,35 ---
7 Unisa Bangura AV De Keien JD 1,25 ---
8 Marijn Timmers AV De Keien JD 1,20 ---
8 Damian Verkooijen AV Reusel `69 JD 1,20 ---
8 Joep Braakhuis O.S.S. - VOLO JD 1,20 ---
8 Midas Hezemans O.S.S. - VOLO JD 1,20 ---
8 Joris Verhoeven Prins Hend...JD Team 1 1,20 ---
8 Sep Kraanen Prins Hend...JD Team 3 1,20 ---
8 Siem Schoor Prins Hend...JD Team 3 1,20 ---
15 Kars Piket Eindhoven ...JD Team 1 1,15 ---
16 Cas Govers AV Generaa...haelis JD 1,10 1,20
16 Daan van Werde AV Valkens...JD Team 2 1,10 ---
16 Stijn Hesen Eindhoven ...JD Team 2 1,10 ---
16 Jens de Kock Prins Hend...JD Team 2 1,10 ---
Lucas Bongers Eindhoven ...JD Team 2 NM ---
Luke Smit HAC JD Team 2 DNS ---
Sven Grooters Prins Hend...JD Team 2 DNS ---

Uitslagen Meisjes Junior D Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Nori Meulendijks HAC MD Team 1 1,50 1,40
2 Joanne Schaap Prins Hend...MD Team 1 1,40 ---
3 Veerle van Erp AV Generaa...MD Team 1 1,35 1,30
4 Maaike van Vliet AV De Keien MD 1,25 ---
4 Annika van der Broek AV Marvel MD 1,25 ---
4 Lieke Reijs AV Oss `78 MD 1,25 ---
4 Yana van Aarle Eindhoven ...MD Team 1 1,25 ---
4 Lidwien Hoogendorp GVAC MD 1,25 ---
9 Emma van 't Westende AV Generaa...MD Team 1 1,20 1,20
9 Eline Timmerman Eindhoven ...MD Team 2 1,20 ---
9 Iris Verheij Prins Hend...MD Team 1 1,20 ---
12 Amalia Biesen AV De Keien MD 1,15 ---
12 Franka Sanders AV Reusel `69 MD 1,15 ---
12 Emma Smit AV Valkenswaard MD 1,15 ---
12 Femke van den Bos GVAC MD 1,15 ---
12 Yara Vereijken HAC MD Team 1 1,15 1,30
12 Yenthe Schaap HAC MD Team 2 1,15 ---
12 Xanne van de Valk GAC Gemert MD 1,15 1,10
19 Anne Pijnenburg AV Reusel `69 MD 1,10 ---
20 Dieuwke Anema AV Oss `78 MD 1,05 ---
21 Ilse Werners O.S.S. - VOLO MD 1,00 ---