Uitslagen G-team 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
Ymke van Helfteren MSJ - AV Attila --- ---
Burak Kaymakar JSJ - AV Attila --- ---
Jos Rolsma JSJ - AV Attila --- ---

Uitslagen Jongens Junior B 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Judangelo Hooi AV Attila 2:46,00 --- 7
2 Bob Blokland AV Attila 2:47,10 --- 6
3 Elton Nahr AV Attila 2:48,80 --- 5
4 Tijl van Hattum AV Attila 6:09,00 --- 4
5 Jaro IJpelaar AV Attila 7:02,00 --- 3
6 Mark Reinders AV Attila 7:03,00 --- 2
7 Bob Bugter AV Attila 7:05,00 --- 1

Uitslagen Jongens Junior C 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Samual de Hoog AV Attila 1:22,06 --- 7
2 Ruben van de Boel AV Attila 1:23,94 --- 6
3 Ian de Juncker AV Attila 1:25,25 --- 5
4 Job Withaar AV Attila 1:27,42 --- 4
5 Lars Schellekens AV Attila 1:28,26 --- 3
6 Daan Verhoeven AV Attila 1:32,33 --- 2
7 Gijs Brands AV Attila 1:39,20 --- 1

Uitslagen Jongens Pupil A1 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Tristen Strooper AV Attila 1:25,8h --- 7
2 Tim Versteijnen AV Attila 1:33,63 --- 6
3 Mathijs van Os AV Attila 1:34,75 --- 5
4 Thijs Picokrie AV Attila 2:00,09 --- 4
5 Kars Goossens AV Attila 2:01,21 --- 3
6 Lucas Otten AV Attila 2:03,26 --- 2
7 Sem van Boxtel AV Attila 2:05,90 --- 1

Uitslagen Jongens Pupil A2 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
Giel Fitters AV Attila --- ---
Kamiel Watzeels AV Attila --- ---
Mathys Vermeulen AV Attila --- ---
Sam van der Burgt AV Attila --- ---

Uitslagen Jongens Pupil B 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
Carel Doszmann AV Attila --- ---
Miles Harahap AV Attila --- ---
Pelle Slobbe AV Attila --- ---
Tom Bastiaansen AV Attila --- ---

Uitslagen Jongens Pupil Mini 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
Noah Joosen AV Attila --- ---
Rogier Gitz AV Attila --- ---
Tijn de Blaeij AV Attila --- ---

Uitslagen Meisjes Junior B 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
Aukje Meeuwesen AV Attila --- ---
Jolien Stuijk AV Attila --- ---
Lonneke Westermann AV Attila --- ---
Lotte de Graauw AV Attila --- ---
Natasja van Beurden AV Attila --- ---

Uitslagen Meisjes Junior C 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
Alida Pinas AV Attila --- ---
Jule Roelings AV Attila --- ---
Marieke Verschure AV Attila --- ---
Pien Korstanje AV Attila --- ---

Uitslagen Meisjes Pupil A2 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
Danique Bergman AV Attila --- ---
Iris Verschure AV Attila --- ---
Lieve Schoof AV Attila --- ---
Luka Harahap AV Attila --- ---
Merel Joosen AV Attila --- ---
Noortje Hultermans AV Attila --- ---

Uitslagen Meisjes Pupil C 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
Esther van Os AV Attila --- ---
Jana Baetens AV Attila --- ---
Sara Mauro AV Attila --- ---

Uitslagen Meisjes Pupil Mini 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
Milou van den Broek AV Attila --- ---
Terra Pronk AV Attila --- ---

Uitslagen Senioren mannen 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Tom Verhoeven Msen - AV Attila 1:24,96 --- 1
Guus van Iersel JJA - AV Attila --- ---
Vincent Staat JJA - AV Attila --- ---
Alain Bettonviel Msen - AV Attila --- ---
Alrick Leeflang Msen - AV Attila --- ---
André Faesen Msen - AV Attila --- ---
David Joore Msen - AV Attila --- ---
Dimitri Kruitwagen Msen - AV Attila --- ---
Jack van Avendonk Msen - AV Attila --- ---
Koen van Veen Msen - AV Attila --- ---
Martijn Kok Msen - AV Attila --- ---
Mathijs Holtermans Msen - AV Attila --- ---
Philippe Scheepers Msen - AV Attila --- ---
Puk van Gool Msen - AV Attila --- ---
Rian Baas Msen - AV Attila --- ---
Rob van den Heuvel Msen - AV Attila --- ---
Robinson Stein Msen - AV Attila --- ---
Toine van Beckhoven Msen - AV Attila --- ---

Uitslagen Senioren vrouwen 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
Noortje Aerts Vsen - AV Attila --- ---
Rebecca Linsen Vsen - AV Attila --- ---