Uitslagen Jongens Junior A Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBPPunten totaal
1 Rafael Raap PAC 6,63 X 7,25 7,25 +2.3 m/s7,13 874
2 Lauri Hulleman DVTR 6,61 6,53 6,90 6,90 +1.5 m/s6,77 790
3 Bram van der Jagt AV 1923 6,61 6,67 6,23 6,67 +2.5 m/s6,50 736
4 Lucas van Klaveren ARV Ilion 6,08 6,10 6,50 6,50 +0.6 m/s6,46 697
5 Martijn Hoogewerf KAV Holland X 6,34 6,42 6,42 +1.4 m/s6,46 679
6 Jesper Peterse AV Trias 6,18 6,19 6,07 6,19 +0.7 m/s5,80 628
7 Julian Record AV 1923 4,60 6,18 X 6,18 +1.3 m/s6,81 626
8 Gerwin De Haan Heerenveen 6,04 3,75 6,00 6,04 +0.4 m/s6,18 595
9 Mitchell v...den Brink AV34 6,00 6,02 X 6,02 +0.3 m/s5,67 591
10 Wim Vonk Altis 5,93 5,70 5,81 5,93 -0.1 m/s5,90 571
11 Jari Kouwen ACO 5,61 4,23 5,70 5,70 +0.4 m/s5,30 523
12 Arthur van Essen Altis 5,27 5,48 X 5,48 +0.7 m/s5,59 477
13 Noah Verboom HLLM X X 2,28 2,28 +1.9 m/s5,80 2
Lars Woudenberg AV34 X X X NM 6,24 0

Uitslagen Jongens Junior B Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBPPunten totaal
1 Sven Jansons Altis 6,91 6,79 X 6,91 +1.7 m/s6,77 792
2 Sven Roosen Eindhoven 6,31 6,48 6,51 6,51 +2.6 m/s6,38 700
3 Julian Jansen AV NOP X X 6,42 6,42 +2.4 m/s6,32 679
4 Sil Negenman KAV Holland 6,29 6,05 6,38 6,38 +2.7 m/s6,44 670
5 Lars Adriaanse Haag X 5,49 5,98 5,98 +1.3 m/s6,11 582
6 Ferrie Hamer Haag 5,82 5,95 X 5,95 +2.0 m/s5,81 576
7 Jos Hoogewerf KAV Holland X X 5,94 5,94 +1.1 m/s6,06 574
8 Rogier Derksen PAC 5,57 5,92 5,85 5,92 +2.1 m/s5,60 569
9 Mika Taag KAV Holland X 5,67 5,92 5,92 +3.1 m/s5,47 569
10 Bart Mulder AV Wijchen 5,64 5,87 5,63 5,87 +1.4 m/s5,72 559
11 Daan Schuurman AV `47 5,83 5,52 X 5,83 +1.8 m/s5,80 550
12 Benjamin Coolen Haag 5,39 5,73 5,82 5,82 +2.1 m/s5,89 548
13 Léon Mak De Gemzen 5,69 5,78 5,78 5,78 +1.5 m/s6,11 540
14 Ezra Verboom HLLM 5,74 5,26 5,58 5,74 +2.0 m/s6,05 531
15 Bjorn Sloot AL73 X 5,74 5,45 5,74 +1.1 m/s6,01 531
16 Igor Uiterwijk KAV Holland 5,37 5,58 5,52 5,58 +1.2 m/s5,67 498
17 Hans Harting AV `47 5,18 5,38 5,50 5,50 +2.4 m/s5,56 481
18 Owen Beuckens AV NOP X X 4,97 4,97 +1.7 m/s5,86 377

Uitslagen Jongens Junior C Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBPPunten totaal
1 Mees Kappert AV Salland 6,19 6,20 X 6,20 -1.6 m/s6,00 846
2 Jasper van Zaanen AV34 5,55 5,66 5,24 5,66 -0.7 m/s4,74 748
3 Benjamin van Altena Phanos 4,90 5,24 5,46 5,46 -0.8 m/s4,79 710
4 Jasper Meijerink AV34 X 5,44 X 5,44 -0.4 m/s5,21 706
5 Joram van ... Bospoort Climax 5,36 5,21 5,36 5,36 +1.6 m/s5,65 691
6 Niels Dennekamp AV Rijssen 5,17 5,24 5,17 5,24 -0.6 m/s5,11 668
7 Noud van de Mast AV34 4,89 4,99 5,03 5,03 -1.0 m/s4,86 627
8 Jonas Phijffers ATNY 4,96 4,87 4,85 4,96 +0.0 m/s4,90 613
9 Pepijn van Gils AV Sprint 4,29 4,54 4,94 4,94 -0.6 m/s4,79 609
10 Gijs Koel AV Argo 4,84 4,90 4,85 4,90 -2.0 m/s4,62 601
11 Maikel Rutgers AV Argo X 4,87 4,87 4,87 -1.5 m/s4,82 595
12 Romke Wielstra AV NOP 4,70 4,68 4,72 4,72 -0.8 m/s--- 564
13 Bram van Alebeek Nijmegen 4,37 4,51 4,64 4,64 -1.7 m/s4,33 548
14 Tim van der Leeden Arena 4,64 3,82 X 4,64 -2.9 m/s4,42 548
15 Brend Baak Flevo Delta X X 4,57 4,57 +1.3 m/s4,81 533
16 Niek ter Haar AV NOP 4,44 4,23 4,16 4,44 -1.1 m/s4,22 506
17 Robin van der Stege Flevo Delta 4,32 3,88 4,15 4,32 -0.9 m/s4,30 482
Twan Van Rinsum AV Argo X X X NM 5,57 0

Uitslagen Jongens Junior D Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBPPunten totaal
1 Merlijn Bögels Ciko `66 4,41 4,58 4,87 4,87 +1.8 m/s4,37 595
2 Melchior Treffers AV34 4,40 4,30 4,70 4,70 +1.8 m/s4,90 560
3 Krijn van Hofweegen Pallas `67 4,29 4,13 4,59 4,59 +1.0 m/s3,90 537
4 Bruce Boon Flevo Delta 4,04 4,28 4,40 4,40 -0.8 m/s4,62 498
5 Senna Beuckens AV NOP 4,22 4,22 4,37 4,37 +1.5 m/s4,38 492
6 Milo de Langen AV Feniks 4,33 3,82 4,36 4,36 -2.3 m/s4,27 490
7 Martijn van der Lecq AV34 4,18 4,24 4,35 4,35 +1.6 m/s--- 488
8 Roel Wielstra AV NOP X X 4,09 4,09 +1.8 m/s--- 436
9 Luuk van der Maaten AV Athlos 3,83 3,99 4,06 4,06 +1.6 m/s4,45 430
10 Tom ter Haar AV NOP 4,06 3,79 3,57 4,06 +3.4 m/s4,00 430
11 Tijn Berendsen De Liemers 3,50 3,71 3,89 3,89 +1.5 m/s3,75 396
12 Cas van der Vegt AV Salland X 3,70 3,87 3,87 +1.2 m/s--- 392
13 Kjell Hulleman AV34 3,83 X X 3,83 +1.0 m/s--- 384
14 Mike Wennekes De Liemers 3,75 3,80 X 3,80 +1.0 m/s3,93 378
15 Thijs van der Maaten AV Athlos 3,77 3,78 3,74 3,78 -0.5 m/s4,25 374
16 Mohamed Bouzalmat AV Athlos 3,65 3,75 3,71 3,75 +3.4 m/s4,20 368
17 Marijn Atmodimedjo AV34 X 3,73 3,72 3,73 +1.8 m/s--- 364

Uitslagen Meisjes Junior A Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBPPunten totaal
1 Rianne Beuling AV NOP X 5,33 5,41 5,41 +2.1 m/s5,11 674
2 Iris de Ruiter AV 1923 5,26 5,28 5,37 5,37 +0.8 m/s5,34 663
3 Lena Kater AV PEC 1910 4,98 4,46 5,22 5,22 +3.0 m/s5,25 620
4 Manon Schoop AV NOP 4,99 4,94 5,15 5,15 +1.6 m/s5,18 601
5 Danielle Spek AV34 4,96 5,03 X 5,03 +2.4 m/s5,14 567
6 Renée Bohnsack AV34 X 4,77 4,53 4,77 +2.1 m/s4,45 498
7 Esmay Meinders AV NOP 4,45 X - 4,45 +3.2 m/s4,75 416

Uitslagen Meisjes Junior B Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBPPunten totaal
1 Nikki Boon Flevo Delta 5,41 X 5,30 5,41 -0.5 m/s5,25 674
2 Nanah Fung-Loy ARV Ilion 5,05 5,26 5,35 5,35 +3.9 m/s5,46 657
3 Pleun Hutten AV Sprint 4,91 4,89 5,29 5,29 +2.0 m/s5,28 640
4 Amy Hasselton THOR 5,23 5,26 5,19 5,26 -1.2 m/s5,24 631
5 Kadidja Sangare AAV `36 X X 5,24 5,24 +3.5 m/s5,07 626
6 Danique de Haan AV34 5,18 4,98 2,80 5,18 +1.6 m/s5,21 609
7 Lynn van Zijl DVTR 5,09 4,88 5,03 5,09 +3.0 m/s4,39 584
8 Lianne Holtermann Ciko `66 5,08 5,08 5,08 5,08 +1.9 m/s5,41 581
9 Robina Negenman KAV Holland 4,95 4,88 5,07 5,07 +1.2 m/s5,24 578
10 Eveline de Jong De Spartaan X X 5,05 5,05 +1.4 m/s5,04 573
11 Zoë Sedney ARV Ilion 5,03 1,71 4,98 5,03 +0.8 m/s5,35 567
12 Anne-Karlijn Mos Heerenveen 2,20 4,95 4,79 4,95 +2.3 m/s4,94 546
13 Amina Schellekens Phanos 4,85 4,74 4,82 4,85 -0.6 m/s4,72 519
14 Kayleigh de Graaff Pallas `67 4,75 4,61 4,78 4,78 +0.9 m/s5,12 500
15 Annerice Bakker Phanos X 4,69 4,71 4,71 +1.8 m/s5,08 482
16 Eva Nijdam Scorpio 4,69 X 4,55 4,69 -0.9 m/s5,26 477

Uitslagen Meisjes Junior C Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBPPunten totaal
1 Suzan Plat AV PEC 1910 5,49 X 5,38 5,49 +2.3 m/s5,18 716
2 Anouk Schoop AV NOP 4,93 4,66 5,12 5,12 +3.1 m/s4,88 644
3 Bente van der Stoel AV34 4,92 5,09 4,90 5,09 +4.2 m/s4,87 638
4 Sophia Mulder AV34 4,61 4,95 5,00 5,00 +3.1 m/s5,04 621
5 Sophie van den Berg AV NOP 4,82 4,78 4,90 4,90 +1.9 m/s4,61 601
6 Idilay Kaymaz AC TION 4,79 4,87 4,66 4,87 +1.9 m/s4,87 595
7 Noor Stapel Nijmegen 4,76 X 4,67 4,76 +1.7 m/s4,31 572
8 Maureen Louws AV NOP 4,62 2,74 4,64 4,64 +1.8 m/s4,76 548
9 Mette van der Meer Flevo Delta 4,20 4,52 4,21 4,52 +3.2 m/s4,56 523
10 Elisanne Buunk AV Archeus 4,38 3,98 4,18 4,38 +0.7 m/s4,28 494
11 Dewi Nijrolder AV Archeus 3,99 3,78 4,21 4,21 +1.6 m/s4,02 460
12 Evelien va...Houweling De Gemzen 4,02 4,18 4,14 4,18 +1.8 m/s--- 454
13 Anne Bakker Ciko `66 4,14 - - 4,14 +3.2 m/s4,09 446
14 Nienke Voesten AV NOP 4,02 3,87 4,09 4,09 +1.3 m/s3,70 436
15 Maaike Nagtegaal AV NOP 3,95 4,00 3,92 4,00 +1.7 m/s4,02 418
16 Lara Putto AV Archeus 3,87 X X 3,87 +1.6 m/s4,11 392
17 Cerique Rijerkerk AV Nijkerk 3,79 X 3,78 3,79 +1.3 m/s3,80 376

Uitslagen Meisjes Junior D Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBPPunten totaal
1 Marleen Baas AC TION 4,86 4,97 4,93 4,97 +0.7 m/s4,79 615
2 Jill Klei...ugtenbelt AV Salland 4,49 4,09 4,14 4,49 +0.5 m/s4,41 517
3 Rosalie B...nenpoorte AV Salland 4,37 4,12 3,83 4,37 +2.8 m/s4,25 492
4 Isa Hartjes Ciko `66 4,36 4,34 4,25 4,36 +2.6 m/s4,13 490
5 Isabel van Houweling De Gemzen 4,36 X 4,21 4,36 +1.3 m/s4,26 490
6 Sterre Kurpershoek AV Athlos 4,06 4,25 4,21 4,25 +2.6 m/s3,91 468
7 Fleur Pieters Flevo Delta 4,19 4,10 4,02 4,19 +1.9 m/s4,18 456
8 Luena Spijkerboer De Gemzen 4,10 3,83 3,71 4,10 +2.2 m/s--- 438
9 Silke Ketting AV Rijssen 4,07 3,89 X 4,07 +2.0 m/s4,00 432
10 Miriam Felix Flevo Delta 3,85 3,98 3,92 3,98 +0.5 m/s4,75 414
11 Annemarie Gosselink AC TION 3,85 3,98 3,86 3,98 +0.4 m/s4,07 414
12 Inge Bakker AV34 3,96 X 3,84 3,96 +1.4 m/s3,79 410
13 Emma Beekman AV34 3,93 3,78 3,67 3,93 +1.2 m/s4,09 404
14 Fien Molenberg AV Athlos 3,34 3,84 3,35 3,84 +0.8 m/s3,90 386
15 Celine Spinder MPM X X 3,61 3,61 +0.6 m/s3,95 340
16 Loes Verbeek AV Iphitos 3,51 3,51 3,60 3,60 +0.3 m/s4,05 338
17 Anniek Vissers Nijmegen 3,54 3,14 2,98 3,54 -0.1 m/s3,62 326