Uitslagen Jongens Junior A Kogelstoten 6 kilogram

# Naam P1P2P3ResOBPPunten totaal
1 Rafael Raap PAC 13,32 14,41 X 14,41 13,29 753
2 Lucas van Klaveren ARV Ilion 12,91 13,06 12,81 13,06 13,07 671
3 Martijn Hoogewerf KAV Holland 12,38 13,01 12,80 13,01 12,62 668
4 Gerwin De Haan Heerenveen 12,71 12,09 X 12,71 12,58 650
5 Lauri Hulleman DVTR 12,06 11,66 12,60 12,60 13,36 643
6 Noah Verboom HLLM 12,37 12,19 12,45 12,45 12,57 634
7 Lars Woudenberg AV34 11,56 12,11 12,24 12,24 12,73 621
8 Wim Vonk Altis 11,51 11,06 11,74 11,74 12,66 591
9 Jesper Peterse AV Trias 11,19 10,69 11,23 11,23 10,44 560
10 Bram van der Jagt AV 1923 10,18 10,64 10,61 10,64 11,78 524
11 Jari Kouwen ACO 10,50 10,36 10,00 10,50 10,96 516
12 Arthur van Essen Altis 9,45 9,47 10,04 10,04 11,21 488
13 Mitchell v...den Brink AV34 X 10,02 9,73 10,02 10,76 487

Uitslagen Jongens Junior B Kogelstoten 5 kilogram

# Naam P1P2P3ResOBPPunten totaal
1 Léon Mak De Gemzen 13,92 14,77 14,93 14,93 15,11 785
2 Julian Jansen AV NOP 12,44 12,20 11,98 12,44 12,77 633
3 Benjamin Coolen Haag 10,86 12,38 12,13 12,38 12,63 629
4 Sven Jansons Altis 11,44 11,66 12,13 12,13 11,67 614
5 Sil Negenman KAV Holland 11,20 11,07 12,02 12,02 12,07 608
6 Lars Adriaanse Haag 11,39 11,16 11,94 11,94 13,06 603
7 Rogier Derksen PAC 11,58 11,70 11,17 11,70 11,01 588
8 Ferrie Hamer Haag 10,92 11,66 11,45 11,66 11,45 586
9 Sven Roosen Eindhoven 10,37 10,88 11,25 11,25 11,07 561
10 Ezra Verboom HLLM 10,83 X 11,15 11,15 11,37 555
11 Owen Beuckens AV NOP 10,92 11,14 7,04 11,14 10,32 554
12 Daan Schuurman AV `47 10,84 10,30 10,86 10,86 9,66 537
13 Bjorn Sloot AL73 X 9,77 10,81 10,81 10,09 534
14 Jos Hoogewerf KAV Holland 9,95 10,35 10,64 10,64 10,22 524
15 Hans Harting AV `47 10,49 10,46 9,76 10,49 10,10 515
16 Bart Mulder AV Wijchen 8,98 10,36 9,41 10,36 9,83 507
17 Igor Uiterwijk KAV Holland 10,34 9,91 9,71 10,34 9,88 506
18 Mika Taag KAV Holland 10,09 9,63 9,27 10,09 9,51 491

Uitslagen Meisjes Junior A Kogelstoten 4 kilogram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Iris de Ruiter AV 1923 12,12 12,44 669
2 Marijke Esselink AV Archeus 10,83 12,71 584
3 Britta de Haan ARV Ilion 10,78 11,31 581
4 Lena Kater AV PEC 1910 10,57 10,73 567
5 Rianne Beuling AV NOP 10,28 10,97 548
6 Manon Schoop AV NOP 9,43 9,07 492
7 Renée Bohnsack AV34 9,36 8,46 488
8 Danielle Spek AV34 9,25 9,98 480
9 Esmay Meinders AV NOP 9,21 9,81 478