Uitslagen Jongens Junior C 100 meter horden

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Mees Kappert AV Salland 13,80 +0.1 m/s13,99 852
2 Benjamin van Altena Phanos 15,02 +0.1 m/s16,10 724
3 Jasper van Zaanen AV34 15,05 +0.1 m/s17,01 721
4 Joram van ... Bospoort Climax 15,77 +0.1 m/s16,25 655
5 Maikel Rutgers AV Argo 15,98 +0.9 m/s21,15 637
6 Niels Dennekamp AV Rijssen 16,03 +0.1 m/s18,78 632
7 Romke Wielstra AV NOP 16,10 +0.9 m/s--- 627
8 Noud van de Mast AV34 16,32 +0.1 m/s17,79 608
9 Jonas Phijffers ATNY 16,57 +0.1 m/s16,30 588
10 Pepijn van Gils AV Sprint 16,77 +0.1 m/s17,93 572
11 Tim van der Leeden Arena 17,90 +0.1 m/s18,19 490
12 Brend Baak Flevo Delta 17,94 +0.1 m/s15,83 488
13 Jasper Meijerink AV34 18,17 +0.1 m/s18,53 472
14 Bram van Alebeek Nijmegen 18,25 +0.9 m/s--- 467
15 Robin van der Stege Flevo Delta 18,49 +0.1 m/s19,47 452
16 Niek ter Haar AV NOP 19,21 +0.9 m/s--- 407
17 Twan Van Rinsum AV Argo 20,98 +0.9 m/s22,46 312
18 Gijs Koel AV Argo 22,59 +0.9 m/s22,58 238

Uitslagen Meisjes Junior A 100 meter horden

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Rianne Beuling AV NOP 14,50 +0.5 m/s14,95 909
2 Manon Schoop AV NOP 14,55 +0.3 m/s15,52 902
3 Marijke Esselink AV Archeus 14,68 +0.5 m/s14,33 884
4 Iris de Ruiter AV 1923 15,19 +0.5 m/s15,27 817
5 Britta de Haan ARV Ilion 15,26 +0.5 m/s15,44 808
6 Dhanique v... Kruisweg AV34 15,54 +0.5 m/s14,94 772
7 Lena Kater AV PEC 1910 15,61 +0.3 m/s16,33 763
8 Esmay Meinders AV NOP 17,00 +0.3 m/s16,25 596
9 Renée Bohnsack AV34 18,09 +0.3 m/s18,37 479
10 Danielle Spek AV34 18,69 +0.3 m/s16,81 420

Uitslagen Meisjes Junior B 100 meter horden

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Zoë Sedney ARV Ilion 14,07 -0.1 m/s14,09 968
2 Nanah Fung-Loy ARV Ilion 14,75 -0.1 m/s14,65 875
3 Kadidja Sangare AAV `36 14,91 -0.1 m/s14,57 854
4 Nikki Boon Flevo Delta 14,97 +0.7 m/s15,85 846
5 Pleun Hutten AV Sprint 15,03 -0.1 m/s15,31 838
6 Robina Negenman KAV Holland 15,04 +0.4 m/s--- 836
7 Danique de Haan AV34 15,17 -0.1 m/s14,87 819
8 Vera Derksema Groningen 15,22 +0.7 m/s15,57 813
9 Kayleigh de Graaff Pallas `67 15,40 +0.7 m/s15,77 790
10 Eveline de Jong De Spartaan 15,61 +0.7 m/s15,52 763
11 Anne-Karlijn Mos Heerenveen 15,82 +0.7 m/s15,93 736
12 Amy Hasselton THOR 15,94 -0.1 m/s15,47 722
13 Lianne Holtermann Ciko `66 16,03 +0.4 m/s17,18 711
14 Eva Nijdam Scorpio 16,32 +0.4 m/s--- 676
15 Lynn van Zijl DVTR 16,35 +0.4 m/s16,17 672
16 Annerice Bakker Phanos 16,37 +0.7 m/s16,03 670
17 Amina Schellekens Phanos 16,98 +0.4 m/s17,03 599