Uitslagen Jongens Junior A 100 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Rafael Raap PAC 11,08 +0.4 m/s11,50 843
2 Lauri Hulleman DVTR 11,39 +0.4 m/s11,50 776
3 Martijn Hoogewerf KAV Holland 11,40 +0.4 m/s11,83 774
4 Bram van der Jagt AV 1923 11,48 +0.4 m/s11,43 757
5 Lucas van Klaveren ARV Ilion 11,53 +0.4 m/s11,70 746
6 Jesper Peterse AV Trias 11,55 +0.4 m/s11,88 742
7 Lars Woudenberg AV34 11,56 +0.4 m/s11,85 740
8 Noah Verboom HLLM 11,80 +0.4 m/s11,87 691
9 Wim Vonk Altis 11,82 +0.4 m/s11,77 687
10 Gerwin De Haan Heerenveen 11,88 +0.4 m/s12,08 675
11 Julian Record AV 1923 12,00 +0.4 m/s11,90 651
12 Arthur van Essen Altis 12,12 +0.4 m/s12,25 628
13 Mitchell v...den Brink AV34 12,13 +0.4 m/s11,78 626
14 Jari Kouwen ACO 12,22 +0.4 m/s12,46 608

Uitslagen Jongens Junior B 100 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Sven Jansons Altis 11,23 +0.5 m/s12,06 810
2 Sil Negenman KAV Holland 11,29 +0.4 m/s11,31 797
3 Léon Mak De Gemzen 11,45 +0.4 m/s11,77 763
4 Julian Jansen AV NOP 11,53 +0.4 m/s11,77 746
5 Ezra Verboom HLLM 11,62 +0.5 m/s11,95 728
5 Sven Roosen Eindhoven 11,62 +0.4 m/s11,93 728
7 Lars Adriaanse Haag 11,66 +0.5 m/s11,96 719
8 Benjamin Coolen Haag 11,71 +0.5 m/s11,96 709
9 Rogier Derksen PAC 11,74 +0.4 m/s11,93 703
10 Daan Schuurman AV `47 11,78 +0.4 m/s11,72 695
11 Bjorn Sloot AL73 11,91 +0.8 m/s12,21 669
12 Igor Uiterwijk KAV Holland 11,93 +0.8 m/s12,80 665
13 Ferrie Hamer Haag 11,94 +0.5 m/s12,14 663
14 Jos Hoogewerf KAV Holland 11,95 +0.8 m/s12,17 661
15 Mika Taag KAV Holland 11,99 +0.8 m/s12,20 653
16 Hans Harting AV `47 12,00 +0.5 m/s12,08 651
17 Bart Mulder AV Wijchen 12,18 +0.8 m/s12,36 616
18 Owen Beuckens AV NOP 12,59 +0.8 m/s12,89 540

Uitslagen Jongens Junior C 100 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Mees Kappert AV Salland 11,70 +0.4 m/s12,00 877
2 Benjamin van Altena Phanos 11,97 +0.4 m/s12,40 830
3 Joram van ... Bospoort Climax 12,19 +0.4 m/s12,76 793
4 Maikel Rutgers AV Argo 12,45 +0.4 m/s12,40 751
5 Noud van de Mast AV34 12,58 +0.0 m/s13,28 731
6 Jasper van Zaanen AV34 12,68 +0.0 m/s13,40 716
7 Jonas Phijffers ATNY 12,74 +0.4 m/s12,50 707
8 Niels Dennekamp AV Rijssen 12,94 +0.6 m/s13,74 677
9 Pepijn van Gils AV Sprint 13,08 +0.0 m/s13,47 657
10 Tim van der Leeden Arena 13,18 +0.0 m/s13,60 643
11 Jasper Meijerink AV34 13,21 +0.0 m/s13,53 638
12 Twan Van Rinsum AV Argo 13,24 +0.4 m/s13,10 634
13 Romke Wielstra AV NOP 13,27 +0.6 m/s--- 630
14 Gijs Koel AV Argo 13,47 +0.0 m/s13,50 603
15 Brend Baak Flevo Delta 13,55 +0.6 m/s13,85 592
16 Bram van Alebeek Nijmegen 13,57 +0.6 m/s--- 589
17 Robin van der Stege Flevo Delta 14,02 +0.6 m/s14,63 531
18 Niek ter Haar AV NOP 14,15 +0.6 m/s--- 515