Uitslagen Jongens Junior A Kogelstoten 6 kilogram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Lucas van Klaveren ARV Ilion 13,69 13,07 709
2 Glenn Pols Atledo 13,20 12,94 679
3 Scott Boon Flevo Delta 13,05 12,87 670
4 Wouter Nieuwhof Ciko `66 12,81 --- 656
5 Lars Woudenberg AV34 12,34 12,24 627
6 Lauri Hulleman DVTR 12,12 12,60 614
7 Niels Verheugd AV Sprint 11,97 12,39 605
8 Maarten Kerckhoffs AV Wijchen 11,83 11,70 596
9 Arjen de Kock Spado 11,15 11,22 555
10 Glenn Kunst Haag 11,09 --- 551
11 Just van Hal PH 10,20 --- 498
12 Daan Gielen PH 10,12 10,00 493
13 Bouke van Belois Ciko `66 9,07 9,21 430

Uitslagen Jongens Junior B Kogelstoten 5 kilogram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Antonny Ediagbonya Ciko `66 12,05 --- 609
2 Bjorn Sloot AL73 11,65 10,80 585
3 Sjoerd Pastoor AV Sprint 10,84 --- 536
4 Aidan Blankers DAK 10,57 --- 520
5 Janik Sillen Nijmegen 10,18 10,04 496
6 Sander van den Brink AV34 10,17 10,58 496
7 Luca Janssen AV Wijchen 10,10 9,33 492
8 Roy Berris AV Wijchen 10,02 --- 487
9 Sam de Paauw Haag 9,84 --- 476
10 Jelte de Jager AV Wijchen 9,77 8,01 472
11 Floris Brinkman AV34 9,73 --- 469
12 Joris Abelen AV Wijchen 9,70 --- 468
13 Bart Mulder AV Wijchen 9,67 10,36 466
14 Jim van Mook THOR 9,51 9,02 456
15 Rens Hoogendorp GVAC 9,20 8,71 438
16 Hidde Leenders AV Oss `78 9,14 9,36 434
17 Hielke Cats Ciko `66 8,86 --- 417
18 David van der Lugt GVAC 8,56 8,69 400
19 Jesper van Bergen GAC Gemert 8,42 8,57 391
20 Youri Peters AV Oss `78 8,02 --- 367
21 Melle van der Stoel AV34 7,39 7,51 330
22 Rens Rutten GAC Gemert 7,22 --- 320

Uitslagen Meisjes Junior A Kogelstoten 4 kilogram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Dewi Lafontaine Haag 9,87 --- 521
2 Daniëlle Spek AV34 9,63 9,51 505
3 Eveline Saalberg GVAC 8,77 9,40 449
4 Renée Bohnsack AV34 8,51 9,36 432
5 Dionne Sloot HAAS 7,85 --- 390
6 Fenna Van der Steen AV Marvel 7,24 --- 350
7 Claudia Verheijen Gloria 6,83 --- 324

Uitslagen Meisjes Junior D1 Kogelstoten 2 kilogram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Isabel van den Berg Phanos 9,66 9,67 506
2 Sofie Klein DJA 9,06 --- 476
3 Rosalie van Wouwen Haag 8,75 8,39 460
4 Isis Ferrier Haag 8,62 8,07 454
5 Benedicte Kimwanga DJA 8,60 --- 453
5 Jessica Sluiter PH 8,60 8,49 453
7 Meike de Graauw PH 8,37 8,41 441
8 Jade Wormer Haag 8,07 8,37 425
9 Yana van Aarle Eindhoven 8,00 7,62 421
10 Brittany Cools THOR 7,82 7,73 411
11 Xanne van de Valk GAC Gemert 7,75 --- 408
12 Roos de Jong Atledo 7,67 7,25 403
13 Paula Simons PAC 7,57 --- 398
14 Renée Overmeijer PH 7,10 6,10 371
15 Dunya van den Tooren PAC 7,04 --- 368
16 Lise Kappen PH 6,53 --- 338
17 Ilse van de Wiel AVGM 6,36 6,30 328
18 Lieke Reijs AV Oss `78 6,34 --- 327
19 Danica Willemen Atledo 6,12 6,07 313
20 Evy Loots HAC 5,95 5,40 303
21 Lise Romijn PH 5,73 5,10 289
22 Marit van der Leij Eindhoven 5,45 5,60 271