Uitslagen Jongens Junior A 400 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Lauri Hulleman DVTR 49,71 49,94 828
2 Lucas van Klaveren ARV Ilion 49,94 51,45 817
3 Scott Boon Flevo Delta 50,88 50,43 774
4 Lars Woudenberg AV34 53,18 52,42 674
5 Glenn Kunst Haag 53,87 53,00 645
5 Bouke van Belois Ciko `66 53,87 53,33 645
7 Wouter Nieuwhof Ciko `66 54,51 54,67 619
8 Niels Verheugd AV Sprint 55,21 53,90 590
9 Arjen de Kock Spado 56,54 56,43 538
10 Just van Hal PH 57,14 56,34 516
11 Glenn Pols Atledo 58,58 58,53 463
12 Daan Gielen PH 59,20 54,00 441

Uitslagen Jongens Junior B 400 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Hidde Leenders AV Oss `78 53,92 52,44 643
2 Rens Hoogendorp GVAC 54,13 55,13 634
3 Janik Sillen Nijmegen 54,80 55,02 607
4 Joris Abelen AV Wijchen 56,83 56,74 527
5 Luca Janssen AV Wijchen 56,92 59,57 524
6 Melle van der Stoel AV34 57,49 57,15 503
7 Sam de Paauw Haag 57,71 55,00 494
8 Hielke Cats Ciko `66 58,28 --- 474
9 Antonny Ediagbonya Ciko `66 1:00,00 --- 413
10 Youri Peters AV Oss `78 1:00,07 --- 411
11 Sander van den Brink AV34 1:00,15 1:00,97 408
12 Bjorn Sloot AL73 1:00,26 55,15 404
13 Aidan Blankers DAK 1:00,30 --- 403
14 Floris Brinkman AV34 1:00,44 --- 398
15 Jim van Mook THOR 1:01,49 57,83 364
16 David van der Lugt GVAC 1:01,66 1:03,79 358
17 Jelte de Jager AV Wijchen 1:02,23 1:03,99 340
18 Jesper van Bergen GAC Gemert 1:03,04 1:00,00 316
19 Rens Rutten GAC Gemert 1:06,46 --- 220
20 Roy Berris AV Wijchen 1:11,08 --- 116
Sjoerd Pastoor AV Sprint DNF --- 0
Bart Mulder AV Wijchen DNF 55,42 0

Uitslagen Senioren mannen 400 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Nout Wardenburg AV34 48,49 48,34 886
2 Steven Eleonora ARV Ilion 51,76 51,24 735
3 Lars van der Pluijm MPM 52,27 51,95 713
4 Robin Scholten AV Wijchen 52,73 52,00 693
5 Ingmar van der Geest AV De Keien 53,90 53,59 644
6 Bas van de Burgt GAC Gemert 54,66 55,54 613
7 Martin Meijer AV Jahn II 58,04 58,08 482
8 Richard Kalis DJA 59,48 --- 431
9 Bram Benne Reusel `69 1:00,26 58,83 404
10 Haike Franssen GVAC 1:06,32 --- 224