Uitslagen Jongens Junior A 1500 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Bouke van Belois Ciko `66 4:28,07 4:22,34 757
2 Scott Boon Flevo Delta 4:35,48 4:40,85 709
3 Lauri Hulleman DVTR 4:45,12 4:32,00 648
4 Glenn Kunst Haag 4:50,37 --- 616
5 Lars Woudenberg AV34 4:52,36 4:46,26 605
6 Lucas van Klaveren ARV Ilion 4:52,49 4:44,86 604
7 Wouter Nieuwhof Ciko `66 4:57,60 --- 574
8 Just van Hal PH 5:04,04 5:07,58 537
9 Daan Gielen PH 5:09,72 5:08,15 505
10 Arjen de Kock Spado 5:19,75 5:03,43 451
Glenn Pols Atledo DNF 5:10,00 0

Uitslagen Jongens Junior B 1500 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Hidde Leenders AV Oss `78 4:38,72 4:40,00 688
2 Floris Brinkman AV34 4:49,82 4:55,22 620
3 Hielke Cats Ciko `66 4:53,67 --- 597
4 Bart Mulder AV Wijchen 4:54,53 5:03,60 592
5 Luca Janssen AV Wijchen 4:59,24 2.12:15,00 564
6 Rens Hoogendorp GVAC 5:00,86 5:04,45 555
7 Janik Sillen Nijmegen 5:01,05 5:28,91 554
8 Melle van der Stoel AV34 5:06,74 5:06,86 522
9 Sam de Paauw Haag 5:07,02 --- 520
10 Bjorn Sloot AL73 5:07,67 5:14,34 516
11 Jelte de Jager AV Wijchen 5:15,52 --- 474
12 Youri Peters AV Oss `78 5:16,34 --- 469
13 Antonny Ediagbonya Ciko `66 5:18,13 --- 460
14 Jim van Mook THOR 5:18,56 5:10,00 458
15 Sander van den Brink AV34 5:26,81 5:24,70 415
16 David van der Lugt GVAC 5:31,93 --- 390
17 Jesper van Bergen GAC Gemert 5:38,59 5:30,00 358
18 Aidan Blankers DAK 5:47,41 --- 318
19 Rens Rutten GAC Gemert 5:49,40 --- 309
Sjoerd Pastoor AV Sprint DNF --- 0
Joris Abelen AV Wijchen DNF 5:15,08 0
Roy Berris AV Wijchen DNF --- 0

Uitslagen Senioren mannen 1500 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Nout Wardenburg AV34 4:22,36 4:17,95 796
2 Steven Eleonora ARV Ilion 4:46,69 4:47,00 639
3 Ingmar van der Geest AV De Keien 4:48,61 4:49,07 627
4 Bas van de Burgt GAC Gemert 5:03,97 5:03,00 537
5 Richard Kalis DJA 5:24,90 --- 425
6 Martin Meijer AV Jahn II 5:27,80 5:19,66 410
7 Bram Benne Reusel `69 5:39,83 6:20,33 352
Haike Franssen GVAC DNS --- 0
Robin Scholten AV Wijchen DNS --- 0
Lars van der Pluijm MPM DNS 4:56,10 0