Uitslagen Jongens Junior A 110 meter horden

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Lucas van Klaveren ARV Ilion 15,00 +0.0 m/s15,06 850
2 Lauri Hulleman DVTR 15,32 +0.0 m/s15,20 811
3 Scott Boon Flevo Delta 15,65 +0.0 m/s16,08 773
4 Lars Woudenberg AV34 15,88 +0.0 m/s15,11 746
5 Wouter Nieuwhof Ciko `66 16,01 +0.0 m/s15,96 732
6 Glenn Kunst Haag 16,14 +0.9 m/s16,50 717
7 Arjen de Kock Spado 16,27 +0.9 m/s16,25 703
8 Just van Hal PH 17,06 +0.9 m/s16,56 618
9 Daan Gielen PH 17,32 +0.9 m/s18,00 591
10 Bouke van Belois Ciko `66 17,50 +0.9 m/s17,89 573
11 Glenn Pols Atledo 17,84 +0.9 m/s16,24 540

Uitslagen Jongens Junior B 110 meter horden

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Bart Mulder AV Wijchen 15,65 +0.7 m/s15,45 773
2 Bjorn Sloot AL73 15,72 +0.7 m/s15,49 765
3 Hidde Leenders AV Oss `78 15,93 +0.7 m/s15,93 741
4 Antonny Ediagbonya Ciko `66 16,04 +0.7 m/s14,66 728
5 Janik Sillen Nijmegen 17,00 +1.3 m/s--- 624
6 Aidan Blankers DAK 17,53 +1.1 m/s--- 570
7 Roy Berris AV Wijchen 17,83 +1.3 m/s--- 541
8 Rens Rutten GAC Gemert 17,96 +1.1 m/s--- 528
9 Sander van den Brink AV34 18,28 +0.7 m/s17,30 498
10 Jelte de Jager AV Wijchen 18,41 +1.7 m/s18,95 486
11 Melle van der Stoel AV34 18,55 +1.7 m/s17,90 473
12 David van der Lugt GVAC 18,59 +1.3 m/s--- 469
13 Rens Hoogendorp GVAC 18,60 +1.7 m/s21,01 468
14 Floris Brinkman AV34 18,63 +1.1 m/s--- 465
15 Hielke Cats Ciko `66 18,72 +1.3 m/s--- 457
16 Luca Janssen AV Wijchen 18,77 +1.7 m/s18,00 453
17 Jim van Mook THOR 19,02 +1.7 m/s18,48 431
18 Joris Abelen AV Wijchen 20,30 +1.1 m/s--- 326
19 Jesper van Bergen GAC Gemert 20,60 +1.7 m/s19,50 303
20 Youri Peters AV Oss `78 21,45 +1.3 m/s--- 244
21 Sam de Paauw Haag 24,40 +0.7 m/s17,00 86
Sjoerd Pastoor AV Sprint DNF --- 0

Uitslagen Senioren mannen 110 meter horden

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Nout Wardenburg AV34 15,05 -0.2 m/s14,63 843
2 Bas van de Burgt GAC Gemert 15,80 -0.2 m/s15,55 755
3 Steven Eleonora ARV Ilion 16,38 -0.2 m/s16,00 691
4 Lars van der Pluijm MPM 17,61 -0.2 m/s16,65 562
5 Ingmar van der Geest AV De Keien 18,11 +0.1 m/s17,56 514
6 Bram Benne Reusel `69 18,60 +0.1 m/s19,13 468
7 Martin Meijer AV Jahn II 19,84 +0.1 m/s19,72 362
8 Richard Kalis DJA 21,00 +0.1 m/s--- 274
9 Robin Scholten AV Wijchen 21,25 -0.2 m/s16,75 257
10 Haike Franssen GVAC 22,69 +0.1 m/s--- 168