Uitslagen Jongens Junior C1 100 meter horden (84cm)

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Mark van der Linden Haag 14,27 +0.8 m/s13,88 800
2 Rens de Graauw PH 14,92 +0.8 m/s15,25 734
3 Jonathan Pronk Haag 14,96 +0.8 m/s14,90 730
4 Daan Roosenschoon GVAC 15,86 +0.8 m/s16,24 647
5 Julian Mejame Ejong PAC 15,87 +0.0 m/s--- 646
6 Ryan Peters AV Oss `78 16,36 +1.3 m/s--- 605
7 Stan Atsma HLLS 16,43 +0.8 m/s16,79 599
8 Casper Haagh Scorpio 16,51 +0.0 m/s--- 593
9 Carlo Schoonen HAC 16,68 +1.3 m/s--- 579
10 Jeremy van Zutven PH 17,63 +0.0 m/s--- 509
11 Lucas Jansen AV Oss `78 18,15 +0.0 m/s--- 474
12 Mike van Wouwe ATH 18,17 +1.3 m/s18,71 472
13 Chuck Pols Scorpio 18,19 +1.3 m/s19,21 471
14 Arend Eijk Eindhoven 18,98 +0.0 m/s--- 421
15 Quinten Wormer Haag 20,38 +0.8 m/s16,50 342
16 Lucas van der Leij Eindhoven 20,55 +0.0 m/s--- 333
17 Gwen Hanekamp Haag 20,98 +1.3 m/s19,00 312
18 Oliver van der Velde Haag 22,08 +1.3 m/s19,00 260

Uitslagen Jongens Junior C2 100 meter horden (84cm)

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Peter de Kruyff HLLS 14,30 -0.4 m/s14,78 797
2 Maarten Debeij Eindhoven 14,51 -0.4 m/s14,62 775
3 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 14,67 -0.4 m/s14,76 759
4 Jochem Laurens AV Sprint 14,88 +0.2 m/s--- 738
5 Abel Maas AV Sprint 15,02 -0.4 m/s15,24 724
6 Floris Nolet PH 15,19 -0.4 m/s15,29 708
7 Julius Geertsma PH 15,91 +0.2 m/s--- 643
8 Tom van Schijndel AVGM 16,68 +0.2 m/s--- 579
9 Thijs van Lith ATH 17,17 +0.2 m/s--- 542
10 Max van Velzen PH 17,64 +1.2 m/s18,77 508
11 Sijmen - Doorakkers Atledo 18,40 +1.2 m/s18,81 457
12 Tom Honings LGDR 18,82 +1.2 m/s18,50 431
13 Tijn Mickers GAC Gemert 19,44 +1.2 m/s21,10 394
14 Han Baselier LGDR 20,70 +0.2 m/s--- 326
Tijmen Hermse PAC DNF 17,68 0

Uitslagen Meisjes Junior A 100 meter horden

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Dewi Lafontaine Haag 14,81 +0.0 m/s14,75 867
2 Eveline Saalberg GVAC 15,48 +0.0 m/s15,65 779
3 Daniëlle Spek AV34 17,19 +0.0 m/s16,81 575
4 Dionne Sloot HAAS 17,97 +0.0 m/s17,83 492
5 Renée Bohnsack AV34 18,30 +0.5 m/s18,09 458
6 Fenna Van der Steen AV Marvel 18,83 +0.5 m/s18,42 406
7 Claudia Verheijen Gloria 19,21 +0.5 m/s18,40 371

Uitslagen Meisjes Junior B 100 meter horden

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Nanah Fung-Loy ARV Ilion 14,83 +0.5 m/s14,65 864
2 Amy Hasselton THOR 14,93 +0.5 m/s15,47 851
3 Pleun Hutten AV Sprint 15,06 +0.5 m/s15,03 834
4 Lianne Holtermann Ciko `66 15,31 +0.5 m/s16,03 801
5 Denice Jacobs Scopias 16,01 +0.0 m/s16,49 713
6 Isa Stommels HAC 16,27 +0.0 m/s16,41 682
7 Lynn van Zijl DVTR 16,63 +0.5 m/s16,17 639
8 Hanna Ogink AV34 16,65 +0.0 m/s--- 637
9 Danique Derkx AV34 17,18 +0.0 m/s17,50 576
10 Muna Isgoowe GAC Gemert 17,61 +0.0 m/s18,36 529
11 Joke Benne Reusel `69 17,96 +0.0 m/s18,40 493
12 Mieke Brinkman ARV Ilion 18,49 +0.0 m/s--- 439
13 Camilla Pieper AV34 18,62 +0.0 m/s17,70 426
14 Sarah van der Stam AVGM 19,33 +0.0 m/s19,70 360

Uitslagen Senioren vrouwen 100 meter horden

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Chanté Samuel Phanos 14,19 +0.0 m/s14,16 952
2 Anne van de Wiel AV Sprint 14,25 +0.0 m/s14,59 943
3 Myke van de Wiel AV Sprint 14,57 +0.0 m/s14,39 899
4 Joanny Loeffen ARV Ilion 14,73 +0.0 m/s14,75 878
5 Nele van den Broek AV Sprint 14,77 +0.0 m/s14,78 872
6 Eva Tetteroo Olympus `70 15,07 +0.0 m/s14,65 832
7 Samyre Wieles Typhoon 15,34 -0.1 m/s15,50 797
8 Cathelijn Peeters PH 16,50 -0.1 m/s15,54 654
9 Sabine Monden DJA 16,71 -0.1 m/s16,43 630
10 Ilonka de Bresser AVGM 16,72 -0.1 m/s--- 628
11 Melissa de Haan AV34 16,95 -0.1 m/s15,41 602
12 Laura Verheijen Gloria 23,06 -0.1 m/s21,91 98