Uitslagen Jongens Junior A 100 meter

# Naam Res OBP
1 Jordy Kluft DEM 11,37 -1.0 m/s11,31
2 Lucas van Klaveren ARV Ilion 11,51 +0.5 m/s11,53
3 Tijmen Melgers AV Sparta 11,70 +0.0 m/s11,90
4 Mark Roosien AV Hylas 11,74 +0.0 m/s11,79
5 Rick Veltman AV Gouda 12,16 -0.8 m/s12,15
6 Anton Hilhorst AV Zuidwal 12,37 +0.0 m/s11,90
7 Tommie Sinke Spado 12,44 +0.6 m/s12,25
8 Jay Jay Fung-Loy AV Sparta 12,54 -0.8 m/s12,01
Thijs van 't Land Castricum DNS 11,90

Uitslagen Jongens Junior B 100 meter

# Naam Res OBP
1 Mischa Lips ARV Ilion 11,63 +0.5 m/s11,45
2 Martijn Geerts AV Sparta 11,91 +0.0 m/s12,00
3 Brett Duff AV Sparta 11,98 +0.9 m/s12,50
4 Joost van Deudekom AV Lycurgus 12,14 +0.6 m/s12,40
4 Ishan Baidjoe PAC 12,14 +0.0 m/s11,90
6 Joost Dofferhoff De Spartaan 12,16 +0.6 m/s12,30
7 Rik van der Zwan AV `40 12,20 -0.7 m/s13,09
8 Wietse Bosman AV Gouda 12,22 +0.2 m/s---
9 Jordi Ouwehand AV Edam 12,26 -1.4 m/s12,80
10 Olle Bosma AV Lycurgus 12,38 +0.2 m/s---
11 Valbor-Jaro Gorré PAC 12,41 +0.9 m/s12,40
12 Alex Fourie Phanos 12,47 -0.8 m/s---
13 Matteo Bos AV Zuidwal 12,65 -0.1 m/s13,01
13 Jan Munning SPOB 12,65 +1.0 m/s12,80
15 Niels de Groot AAV `36 12,69 +0.2 m/s---
16 Matthias Danner AV `47 12,80 +1.6 m/s---
17 Timo Van der Stoep DEM 12,89 +1.0 m/s12,80
18 Thomas Wassenaar AV `47 12,94 -0.1 m/s12,90
19 Rens Tasma AAV `36 13,09 -0.5 m/s13,62
20 Ivo van de Pasch AV Gouda 13,12 -0.5 m/s13,61
21 Mats Beentjes DEM 13,23 -1.8 m/s---
21 Dylan Langeveld DEM 13,23 -0.1 m/s12,90
23 Sydney Stengs DEM 13,38 -2.2 m/s14,00
Netanel Dorothea AV Sparta DNS 11,34

Uitslagen Jongens Junior C 100 meter

# Naam Res OBP
1 Joshua Bisseker Phanos 12,45 -1.4 m/s12,55
2 Micha Groen Almere `81 13,28 +0.2 m/s---
3 Marien Sips AV `40 13,43 -0.7 m/s13,25
4 Martijn Naus AV Gouda 14,10 -1.8 m/s---
5 Frank Rüegg AV Gouda 14,56 -1.8 m/s---
6 Meine Keuning AV `40 15,05 +1.6 m/s16,00
Gaby Emmanuel AV Sparta DNS ---

Uitslagen Masters Mannen 100 meter

# Naam Res OBP
1 Maurice Vlek M35 - Phanos 11,66 +0.0 m/s11,90
2 Richard van Delft M40 - GACH 12,09 +0.0 m/s12,00
3 Thijmen Klaarenbeek M35 - Altis 12,40 +0.9 m/s12,54
4 Stijn te Hennepe M35 - Leiden 12,53 +0.6 m/s12,37
5 Toni Palacio Serrat M50 - SPOB 12,67 -1.4 m/s12,74
6 Freek Nijbacker M40 - HLLM 12,81 +1.0 m/s12,89
7 Erik Langeveld M45 - DEM 12,89 -0.1 m/s13,01
7 Adry van d...Wijngaard M55 - AV Sprint 12,89 +1.0 m/s12,84
9 Ben Bakker M50 - AV Lycurgus 13,01 -0.1 m/s12,90
10 Okke van der Maas M50 - Fit 13,24 -0.7 m/s13,23
11 Ron van der Veer M50 - AAV `36 13,47 -0.5 m/s13,60
12 Bretton Randall M55 - Haag 14,34 +0.6 m/s14,04
13 Christiaan Mettrop M75 - Spark 16,90 -1.8 m/s---
Melvin Smith M45 - AV Fortuna DNS ---
Philip van...jngaarden M45 - Haag DNS ---
Jordi Mim...ero Palop M45 - Haag DNS ---

Uitslagen Meisjes Junior A 100 meter

# Naam Res OBP
1 Kyara Tjin-A-Lim Leiden 12,98 +1.0 m/s12,85
2 Joyce Kraaijenbrink AV `47 13,12 -0.7 m/s13,35
3 Judeska Sheppard Rotterdam 13,25 -0.7 m/s13,02
4 Aniek Sips AV `40 13,46 -0.7 m/s13,29
Tamara Eleonora ARV Ilion DNS ---

Uitslagen Meisjes Junior B 100 meter

# Naam Res OBP
1 Lara Vedder AV Zuidwal 16,31 +1.6 m/s15,76
Zoë Sedney ARV Ilion DNS 12,13

Uitslagen Meisjes Junior C 100 meter

# Naam Res OBP
Alysée Lester ARV Ilion DNS ---

Uitslagen Senioren mannen 100 meter

# Naam Res OBP
1 Ruben Esajas Rotterdam 11,12 -1.0 m/s11,31
2 Rutger Bien AV 1923 11,17 -0.7 m/s11,12
3 Robin Huber SPOB 11,19 -0.7 m/s11,25
4 Ronel Brigitha AV Impala 11,24 -0.7 m/s11,06
5 Steven Eleonora ARV Ilion 11,28 -1.0 m/s11,39
6 Tarik Tahiri Rotterdam 11,41 +0.5 m/s11,66
7 Jeroen Witteveen HLLS 11,52 -0.7 m/s11,24
8 Kaj Emanuel Phanos 11,61 +0.5 m/s11,40
9 Vincent Kruit AV Gouda 11,70 +0.5 m/s11,40
10 Sten Stein AV Impala 11,73 +0.0 m/s11,78
11 Jose Pere...do Freire Rotterdam 11,95 +0.0 m/s11,90
12 Hans den Boer DEM 11,99 +0.5 m/s11,70
13 Gijs Langkamp HLLS 12,05 +0.0 m/s11,75
14 Bastiaan Hondema AV Lycurgus 12,09 -0.8 m/s12,09
15 Stefan Rabouw AV Gouda 12,24 +0.0 m/s11,97
16 Paul Breevaart Rotterdam 12,28 +0.9 m/s12,50
17 Robin Coops HLLS 13,87 -1.0 m/s11,31
Vincent Wodtke Spark DNS 11,34
Leonardo Cecchetti Rotterdam DNS 11,15
Rogier Janssen AV34 DNS 10,90