Uitslagen Jongens Pupil A1 Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Jim Putter DJA 4,54 m/s4,22
2 Tijmen de Beer GACH 4,42 m/s4,51
3 Manne Baan Leiden 4,41 m/s3,85
4 Quinten de Vos PAC 4,11 m/s4,14
5 Nelson Moude Foko HLLS 4,08 m/s3,84
6 Hidde van Hekezen AAC 4,01 m/s3,85
7 Davey Ouwehand Rijnsoever 4,00 m/s3,86
7 Marne van der Kooi AV Impala 4,00 m/s3,80
9 Merlijn Piepenbroek ARV Ilion 3,94 m/s4,15
10 Kian Sanches AV Hera 3,92 m/s4,00
11 Joeri Appelo SAV 3,84 m/s3,74
12 Tion Hilgeman AV Zuidwal 3,81 m/s3,73
13 Casper de Winter ARV Ilion 3,79 m/s3,76
14 Quirijn Pastoor AV Zeewolde 3,76 m/s3,61
15 Teun Merckx Almere `81 3,74 m/s3,48
16 Maxim van Dorp Fortius 3,73 m/s3,65
17 Yvo van den IJssel De Liemers 3,70 m/s3,45
18 Abel Kovacs-Borbas ATH 3,63 m/s3,72
19 Niels Bitter GACH 3,48 m/s3,49
20 Melijn Stegeman AV Phoenix 3,44 m/s---
21 Tygo Kievits AAC 3,43 m/s3,10
22 Ivar Martens ARV Ilion 3,39 m/s3,55
23 William van Triest Clytoneus 3,38 m/s3,49
24 Maarten Arnoldus Pijnenburg 3,36 m/s3,12
25 Hugo van 't Klooster Pijnenburg 3,10 m/s3,04
26 Bob Brekelmans GACH 3,04 m/s2,80
27 Lucas Karelsen Pijnenburg 2,93 m/s2,76
28 Teije Benschop Pijnenburg 2,81 m/s3,06
29 Tymen Zwaga De Liemers 2,77 m/s3,42
30 Timo Kieft Pijnenburg 2,72 m/s2,94
31 Sam van Schaffelaar Pijnenburg 2,60 m/s2,83
Chivano Pocorni Phanos DNS 4,46

Uitslagen Jongens Pupil A2 Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Avi Jumnoodoo Typhoon 4,41 m/s4,51
2 Florian Vriezen GACH 4,37 m/s4,32
3 Jozuah Revierre CAV Energie 4,35 m/s4,56
4 Rens Gosselink AC TION 4,29 m/s3,96
5 Luca Dooper Tempo AV 4,21 m/s4,08
6 Luuk Pelkmans AV Sprint 4,18 m/s4,10
7 Sam de Wild HLLS 4,16 m/s4,26
8 Jerry Woe CAV Energie 4,14 m/s3,88
9 Sven van Gelderen AV Lycurgus 4,13 m/s4,15
10 Wytze de Jong Fit 4,03 m/s3,72
11 Philip Walraven Altis 3,95 m/s4,14
12 Coen Bloemberg Flevo Delta 3,85 m/s4,30
13 Thom van der Leest Altis 3,81 m/s3,87
14 Kiran Sch...nderwoerd Pijnenburg 3,79 m/s3,89
15 Timo Laseur Altis 3,78 m/s3,70
16 Edward Dijkstra Fit 3,78 m/s3,54
17 Daan van Dessel DJA 3,76 m/s3,91
18 Benjamin Post Altis 3,70 m/s3,64
19 Julian Keun Groningen 3,66 m/s3,95
20 Ivo Sjenitzer Pijnenburg 3,63 m/s3,48
21 Ezra van den Boogert AV Zeewolde 3,54 m/s3,52
22 Alec Jason Timmer AV Zuidwal 3,50 m/s3,57
23 Tyrone Lak AV Lycurgus 3,48 m/s3,80
24 Theun Blommers Pijnenburg 3,46 m/s3,49
25 Ruben Schussler Climax 3,45 m/s3,05
26 Diederik v...der Vliet Pijnenburg 3,39 m/s3,43
27 Owen Teunissen ARV Ilion 3,38 m/s3,25
28 Klaas Spaan Pijnenburg 3,08 m/s3,18
29 Arvid Erich Pijnenburg 3,03 m/s3,19
30 Bram Lankreijer BAV 2,84 m/s2,90
31 Marijn Keswiel Pijnenburg 2,73 m/s2,94

Uitslagen Meisjes Pupil A1 Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Eline Gerritsen Climax 3,97 m/s3,88
2 Bente Rutten Altis 3,76 m/s3,64
3 Iris Loonstra HLLS 3,59 m/s3,69
4 Anneloes v... Erkelens Fit 3,55 m/s3,78
4 Esmee Stok CAV Energie 3,55 m/s3,39
6 Bibi van 't Veld CAV Energie 3,53 m/s3,75
7 Chloé E Matzer Tempo AV 3,52 m/s---
8 Elianne Hopman ARV Ilion 3,49 m/s3,35
8 Felicia Felter PAC 3,49 m/s3,76
10 Madny Dorresteijn Pijnenburg 3,33 m/s3,46
11 Jytte Spek CAV Energie 3,25 m/s3,68
12 Lotte Moolenaar AV Wijchen 3,24 m/s3,04
13 Lisa Navarro Climax 3,14 m/s3,81
14 Jasmijn Ketelaar AV Zuidwal 3,10 m/s3,51
15 Ilana Akkerman Pijnenburg 2,96 m/s3,09
15 Pearl Verbeeten CAV Energie 2,96 m/s3,12
17 Dilara Oktay Pijnenburg 2,88 m/s3,02
18 Eveline Sikkema Pijnenburg 2,85 m/s3,01
19 Philomena Heikamp Pijnenburg 2,82 m/s2,77
20 Anouk van der Marck Tempo AV 2,78 m/s---
21 Lotte van ... Coterlet Pijnenburg 2,72 m/s---
22 Kira Bremer AV Hera 2,63 m/s2,65
23 Mette Storm Pijnenburg 2,38 m/s2,79
23 Caitlin Verhaar Pijnenburg 2,38 m/s2,62

Uitslagen Meisjes Pupil A2 Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Lana Broers AV Hylas 4,55 m/s4,32
2 Savienne Asikende Almere `81 4,30 m/s3,97
3 Blessin UIterwijk Almere `81 4,22 m/s4,30
4 Israe Elmakkaoui HLLS 4,07 m/s4,12
5 Jana Nagtegaal AAV `36 4,00 m/s3,80
6 Elena Slagt Altis 3,95 m/s4,12
7 Elsa Lila AV Astylos 3,95 m/s4,22
8 Mare Versluis De Liemers 3,86 m/s3,63
9 Myrthe Van Marrewijk CAV Energie 3,85 m/s3,58
10 Annemaj de Jong CAV Energie 3,79 m/s3,71
11 Floortje Hendriks Almere `81 3,75 m/s3,12
12 Noralie Schuurman Altis 3,74 m/s4,18
13 Annemijn Kerstholt Altis 3,64 m/s3,76
14 Merle van Logtestijn Pijnenburg 3,64 m/s3,72
15 Shanara va...Zandvoort AV Lionitas 3,59 m/s3,86
16 Meike Rozemeijer AV Hera 3,59 m/s3,23
17 Luna Pedemonte Olympus `70 3,57 m/s3,42
18 Manon Hoedjes AV Hera 3,57 m/s3,65
19 Emma Vreijling AAV `36 3,51 m/s3,67
20 Kim Remijn Flevo Delta 3,47 m/s4,05
21 Sofie Nieuwenhuijs AV Hera 3,46 m/s3,71
22 Ariane Elkenbracht AV Phoenix 3,45 m/s3,49
23 Chayenna v...er Kaaden ARV Ilion 3,37 m/s2,75
24 Pleun Weerdenburg Pijnenburg 3,28 m/s3,13
25 Vera Walgers Pijnenburg 3,18 m/s3,23
26 Rosanne Theeuwsen ARV Ilion 3,18 m/s---
27 Lara Iking Altis 3,15 m/s2,90
28 Karlijn Rinsema Altis 2,99 m/s2,98
29 Marit Tusveld AV Zuidwal 2,97 m/s2,91
30 Anouk van Dalen Altis 2,76 m/s3,02
31 Famke Fonken Pijnenburg 2,48 m/s2,60
Megan Breumelhof ARV Ilion DNS 3,50
Jinte Braas SAV DNS 3,81
Zoë Pijpers Pijnenburg DNS 3,10