Uitslagen Jongens Pupil A1 60 meter horden

# Naam Res OBP
1 Tijmen de Beer GACH 10,34 +0.4 m/s10,50
2 Manne Baan Leiden 10,51 +1.4 m/s---
3 Hidde van Hekezen AAC 10,90 +0.4 m/s11,39
4 Abel Kovacs-Borbas ATH 10,97 +0.4 m/s13,40
5 Kian Sanches AV Hera 11,32 +1.4 m/s---
6 Joep den Dulk Leiden 11,41 +1.4 m/s---
7 William van Triest Clytoneus 11,65 +1.4 m/s---
8 Maxim van Dorp Fortius 12,34 +1.4 m/s---
9 Ivar Martens ARV Ilion 12,36 +0.4 m/s11,20
10 Rico Osnabrugge AV Phoenix 12,53 +0.4 m/s14,23
11 Timo Kieft Pijnenburg 13,56 +1.4 m/s---
Nelson Moude Foko HLLS DNS 11,97

Uitslagen Jongens Pupil A2 60 meter horden

# Naam Res OBP
1 Rogier Groeneweg Altis 10,32 +1.6 m/s11,58
2 Dave Damen Swift 10,42 +1.6 m/s10,90
3 Finn van Ek HLLS 10,51 +1.6 m/s10,93
4 Ryan Heeren AV Spiridon 10,54 +1.6 m/s11,50
5 Luce Wijma GACH 10,85 +1.6 m/s11,27
6 Floris van der Vijgh HLLS 11,04 +0.1 m/s---
7 Samuel Dobbelstein PH 11,12 +1.6 m/s10,70
8 Benjamin Post Altis 11,49 +0.1 m/s11,99
9 Giel Sportel Altis 11,60 +0.1 m/s12,49
10 Wesley Boers Fivelstreek 11,85 +0.1 m/s---
11 Quinten Geleynse AV Lionitas 12,17 +0.1 m/s11,70
12 Jarne van de Poll Altis 12,91 +0.1 m/s12,34

Uitslagen Meisjes Pupil A2 60 meter horden

# Naam Res OBP
1 Alyssa Bulthuis AV Impala 10,35 +0.7 m/s10,30
2 Lana Broers AV Hylas 10,51 +0.9 m/s10,84
3 Mare Versluis De Liemers 10,61 +0.4 m/s---
4 Renske van der Steen PH 10,62 +0.7 m/s10,20
5 Israe Elmakkaoui HLLS 10,68 +0.8 m/s11,94
6 Martje ter Doest AV Impala 10,88 +0.7 m/s10,80
7 Annemijn Kerstholt Altis 10,93 +0.3 m/s12,34
8 Edda van der Velden Rotterdam 10,96 +0.4 m/s---
9 Elena Slagt Altis 11,25 +0.8 m/s11,58
10 Merle van Logtestijn Pijnenburg 11,26 +0.9 m/s11,50
11 Emma Vreijling AAV `36 11,34 +0.7 m/s10,58
12 Eden Brouwers PH 11,38 +0.7 m/s10,60
13 Meike Rozemeijer AV Hera 11,44 +0.3 m/s---
14 Linde van Bragt PH 11,46 +0.9 m/s10,90
15 Shanara va...Zandvoort AV Lionitas 11,53 +0.7 m/s10,40
16 Mirte Verhagen CAV Energie 11,56 +0.3 m/s---
17 Annemaj de Jong CAV Energie 11,57 +0.4 m/s---
18 Sofie Nieuwenhuijs AV Hera 11,72 +0.8 m/s11,74
19 Olivia Hughan Climax 11,75 +0.9 m/s11,20
20 Malin Schouten AV Hera 11,80 +0.8 m/s11,95
21 Anne Moolenaar AV Wijchen 11,87 +0.4 m/s---
22 Rosanne Theeuwsen ARV Ilion 12,07 +0.4 m/s---
23 Kaitlijn v... Dongeren SAV 12,25 +0.3 m/s12,49
24 Marit Tusveld AV Zuidwal 12,44 +0.3 m/s13,10
Megan Breumelhof ARV Ilion DNS 11,86
Jinte Braas SAV DNS 11,00
Floor Haver Climax DNF 11,40