Uitslagen Jongens Junior A 100 meter

# Naam Res OBP
1 Joppe Stokvis Altis 11,64 +1.9 m/s11,57
2 Wim Vonk Altis 11,82 +1.9 m/s11,66
3 Arthur van Essen Altis 12,12 +1.0 m/s12,12
4 Mitchel de Vries Altis 12,51 -0.1 m/s14,00
5 Mathijs Kromhout PH 12,76 +0.7 m/s12,01
6 Lars Diets Altis 13,51 -0.1 m/s13,80

Uitslagen Jongens Junior B 100 meter

# Naam Res OBP
1 Sven Jansons Altis 11,29 +1.9 m/s11,23
2 Luc Dijkman Altis 12,26 +0.7 m/s12,10
3 Rik Barlo Pijnenburg 12,49 +1.0 m/s12,30
4 Tim de Greef Altis 12,95 +0.7 m/s12,70
5 Luc Lamme Pijnenburg 13,07 +1.4 m/s13,19
6 Wessel Terpstra BAV 13,52 -0.1 m/s13,72
7 Tim Lamme Pijnenburg 14,35 +1.1 m/s14,70
Lars Hogendoorn Altis DNS 11,62
Marijn Kriegsman Altis DNS 12,68
Leon van der Horst OSM `75 DNS 12,77

Uitslagen Masters Mannen 100 meter

# Naam Res OBP
1 Richard van Delft M40 - GACH 12,31 +0.7 m/s11,90
2 Thijmen Klaarenbeek M35 - Altis 12,44 +1.0 m/s12,40
3 Andries de Waard M45 - AV Statina 14,98 -0.7 m/s14,99

Uitslagen Masters Vrouwen 100 meter

# Naam Res OBP
1 Denise van...en-Morris V45 - GACH 14,44 +1.1 m/s14,23
2 Alma Hollen V55 - AV34 16,11 +1.1 m/s14,78
3 Natasja Lockhorst V40 - AV Statina 16,35 -0.7 m/s16,67

Uitslagen Meisjes Junior A 100 meter

# Naam Res OBP
1 Merel Wevers AV34 13,14 +1.4 m/s12,97
2 Femke Jansen Pijnenburg 14,10 +1.1 m/s14,10

Uitslagen Meisjes Junior B 100 meter

# Naam Res OBP
1 Fleur Praas Altis 13,35 +1.4 m/s13,19
2 Sandra Haitsma Altis 14,04 -0.1 m/s13,77
3 Amber Schoonen Pijnenburg 14,14 +1.1 m/s14,60
Joy de Bruijne AV Atverni DNS 13,14

Uitslagen Senioren mannen 100 meter

# Naam Res OBP
1 Dennis de Groot HLLS 11,64 +1.9 m/s11,58
2 Timo Stam Phanos 11,84 +1.9 m/s11,79
3 Thierry Belt Altis 12,03 +0.7 m/s11,96
4 Freek Diets Altis 12,43 +1.4 m/s13,17

Uitslagen Senioren vrouwen 100 meter

# Naam Res OBP
1 Madelon Kamp Altis 13,68 -0.6 m/s13,61
2 Annabelle Kraanen Pijnenburg 13,90 +1.1 m/s14,00
3 Lianne van Es Leiden 13,97 -0.1 m/s13,76
4 Annemarie Post GACH 15,30 -0.7 m/s14,99
5 Tamara Bo...schansker Altis 20,86 -0.7 m/s---