Uitslagen Jongens Pupil A1 Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBPPunten totaal
1 Lasse Cnubben Groningen 3,70 3,49 3,36 3,70 --- 458
2 Cuno Harmes Groningen 2,54 2,50 3,30 3,30 --- 378
3 Daniël va...Wijngaard AV Aquilo 3,23 2,93 2,10 3,23 --- 364
4 Arnel Ahm...Haeringen Groningen 2,54 3,05 2,95 3,05 --- 328
5 Tom Doornbos Fivelstreek 3,02 2,98 2,80 3,02 --- 322
6 Wisse Wildeman Fivelstreek 2,10 2,00 2,10 --- 138

Uitslagen Jongens Pupil A2 Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBPPunten totaal
1 Valenciano Roffel AAC `61 4,06 4,20 4,16 4,20 --- 558
2 Mike Berends AAC `61 4,00 3,92 3,88 4,00 --- 518
3 Julian Keun Groningen 3,95 3,94 3,65 3,95 3,76 508
4 Wesley Boers Fivelstreek 3,91 3,89 3,94 3,94 --- 506
5 Alec Rehwinkel AAC `61 3,80 3,75 3,78 3,80 --- 478
6 Dilano Modderman AV Aquilo 3,44 3,50 3,80 3,80 --- 478
7 Sander Wage AV Aquilo 3,74 3,43 3,50 3,74 --- 466
8 Damian van Haasen AV Jahn II 3,60 3,65 3,31 3,65 --- 448
9 Aris Remmerde AAC `61 X 3,64 3,40 3,64 --- 446
10 Kai Gorter Groningen 3,53 3,60 3,60 3,60 --- 438
11 Koen Bootsman Fivelstreek 3,15 3,25 X 3,25 --- 368
12 Kyle Inwards AAC `61 3,18 3,18 3,01 3,18 --- 354
13 Darriën Depenbrock AV Jahn II 3,09 2,89 3,05 3,09 --- 336
Sven Boelens AAC `61 - - - DNS --- 0
Krijn Tolboom Groningen - - - DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil B Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBPPunten totaal
1 Thomas Berends AAC `61 3,26 3,43 3,43 3,43 --- 404
2 Samuel Fokkert AAC `61 3,12 3,20 3,05 3,20 --- 358
3 Nico de Groot Fivelstreek 2,81 2,85 2,35 2,85 --- 288
4 Timo Tervoort Groningen 2,68 2,70 2,63 2,70 --- 258
5 Thijs Penning AV Aquilo 2,46 2,68 2,60 2,68 --- 254

Uitslagen Jongens Pupil C Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Jasper Drenth ChiTA 2,80 --- 278
2 Brian Kuper ChiTA 2,74 --- 266
3 Yuri van 't Hoog AAC `61 2,60 --- 238
4 Jayden Kuilman Fivelstreek 2,57 --- 232
5 Aaron van Loo AV Aquilo 2,31 --- 180
6 Jesse Pors ChiTA 2,02 --- 122
7 Bastiaan Beekman AV Aquilo 1,80 --- 78

Uitslagen Jongens Pupil mini Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Jesse Leeuwerke AV Aquilo 2,85 --- 288
2 Kian Sportel Groningen 2,30 --- 178
3 Roan Van Loo AV Aquilo 1,86 --- 90
4 Hugo Wijnholds Groningen 1,70 --- 58

Uitslagen Meisjes Pupil A1 Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBPPunten totaal
1 Sterre Kievit Groningen 3,60 3,60 3,37 3,60 --- 438
2 Roos Voors SPWS 3,12 3,35 3,30 3,35 --- 388
3 Birgit Havenga Groningen 2,96 3,27 3,27 --- 372
4 Merla Hulzebos Fivelstreek 3,16 3,04 1,95 3,16 --- 350
5 Eefke Plugge AV Aquilo 2,80 2,70 2,73 2,80 --- 278
5 Fardau Reitsma AAC `61 2,80 2,73 2,70 2,80 --- 278

Uitslagen Meisjes Pupil A2 Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBPPunten totaal
1 Nina van Halen AAC `61 X 3,66 3,66 3,66 --- 450
2 Jill Uilhoorn Fivelstreek 3,46 3,57 3,50 3,57 --- 432
3 Marit Janszen Fivelstreek 3,31 3,48 3,45 3,48 --- 414
4 Sam Venema AAC `61 3,40 3,26 3,20 3,40 --- 398
5 Eline Geertsema AV Aquilo 2,95 3,20 3,15 3,20 --- 358
6 Helen de Vries AV Jahn II 2,94 2,77 3,00 3,00 --- 318
7 Lani Faber SV Veendam 2,58 2,54 2,80 2,80 --- 278
8 Nina van Beers AV Aquilo 2,75 2,55 X 2,75 --- 268
9 Imke Gardien SV Veendam 2,66 2,55 2,62 2,66 --- 250

Uitslagen Meisjes Pupil B Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBPPunten totaal
1 Fieke Sportel Groningen 3,50 3,42 3,41 3,50 --- 418
2 Inez Keun Groningen 3,33 3,00 3,13 3,33 3,30 384
3 Mila Aukema Groningen 2,97 3,05 3,00 3,05 --- 328
4 Nynke Kwak AV Aquilo 2,64 2,73 2,85 2,85 --- 288
5 Leya Topelen Groningen 2,80 2,51 X 2,80 --- 278
6 Marlijn Bierma Fivelstreek 2,43 2,23 2,55 2,55 --- 228

Uitslagen Meisjes Pupil Mini Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Marijke Veen Fivelstreek 1,93 --- 104
2 Merel Bierma Fivelstreek 1,74 --- 66