Uitslagen Jongens Junior A Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Jongens Junior B Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Jongens Junior C Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Jort Rodenburg SV Veendam 4,80 4,87 5,00 5,24 5,10 4,87 5,24 5,47

Uitslagen Jongens Junior D Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Ramon Aukes AV Aquilo 6,30 6,63 6,34 6,30 7,05 6,80 7,05 ---
2 Luuk Knossen AV Aquilo 6,28 6,25 6,32 6,21 6,63 6,23 6,63 6,42
3 Rinze Kwak AV Aquilo 6,48 6,56 6,45 6,58 5,88 X 6,58 ---
4 Maurits Meijerhof Fivelstreek 5,47 5,52 5,28 4,82 5,42 4,81 5,52 ---
5 Wout Plugge AV Aquilo X 4,35 4,03 4,47 4,72 5,03 5,03 ---

Uitslagen Jongens Pupil A1 Kogelstoten

# Naam P1P2P3ResOBPPunten totaal
1 Arnel Ahm...Haeringen Groningen 7,33 6,88 X 7,33 --- 484
2 Lasse Cnubben Groningen 6,27 X 6,03 6,27 --- 423
3 Tom Doornbos Fivelstreek X 4,92 X 4,92 --- 336
4 Daniël va...Wijngaard AV Aquilo 3,66 3,65 4,78 4,78 --- 326
5 Wisse Wildeman Fivelstreek 3,82 4,34 4,39 4,39 --- 298
6 Cuno Harmes Groningen 2,96 4,04 4,23 4,23 --- 287

Uitslagen Jongens Pupil A2 Kogelstoten

# Naam P1P2P3ResOBPPunten totaal
1 Mike Berends AAC `61 7,39 8,09 7,59 8,09 --- 526
2 Wesley Boers Fivelstreek 6,93 6,88 7,16 7,16 --- 475
3 Dilano Modderman AV Aquilo 6,23 6,83 6,80 6,83 --- 456
4 Aris Remmerde AAC `61 6,22 6,26 6,65 6,65 --- 445
5 Julian Keun Groningen 5,58 6,47 5,86 6,47 6,69 435
6 Valenciano Roffel AAC `61 X X 6,19 6,19 --- 418
7 Alec Rehwinkel AAC `61 6,12 5,29 5,54 6,12 --- 413
8 Koen Bootsman Fivelstreek 5,61 5,44 5,97 5,97 --- 404
9 Damian van Haasen AV Jahn II 5,74 5,70 X 5,74 --- 390
10 Kyle Inwards AAC `61 5,14 5,33 4,46 5,33 --- 363
11 Sander Wage AV Aquilo 4,62 5,24 5,30 5,30 --- 361
12 Darriën Depenbrock AV Jahn II 5,13 4,92 X 5,13 --- 350
Sven Boelens AAC `61 - - - DNS --- 0
Krijn Tolboom Groningen - - - DNS --- 0
Kai Gorter Groningen - - - DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil B Kogelstoten

# Naam P1P2P3ResOBPPunten totaal
1 Thomas Berends AAC `61 5,46 5,27 5,46 --- 372
2 Timo Tervoort Groningen 4,62 4,27 4,62 --- 315
3 Samuel Fokkert AAC `61 3,83 4,27 4,27 --- 290
4 Thijs Penning AV Aquilo 3,20 2,22 3,78 3,78 --- 253
5 Nico de Groot Fivelstreek 3,30 3,62 3,34 3,62 --- 240

Uitslagen Masters mannen Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Sjoerd Gardien SV Veendam 6,65 6,49 5,63 6,39 5,68 6,15 6,65 ---

Uitslagen Masters vrouwen Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meisjes Junior A Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meisjes Junior B Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meisjes Junior C Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meisjes Junior D Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Maud Visscher Groningen 9,35 9,75 10,54 9,57 9,40 9,44 10,54 ---
2 Anna-Romee...der Spoel AV Jahn II X 9,80 9,10 9,32 9,00 8,46 9,80 ---
3 Leah Rozema Groningen 8,16 8,29 X 7,15 8,14 8,43 8,43 ---
4 Faye Claessens Fivelstreek 7,18 7,79 6,90 7,80 X 7,80 7,80 ---
5 Tessa Smitstra Fivelstreek 6,56 6,92 6,48 6,68 7,18 6,43 7,18 ---
6 Yvette Feikens AV Aquilo 5,86 5,81 5,54 5,52 5,93 5,73 5,93 ---
7 Vera Kuipers Fivelstreek 5,66 4,85 X 5,21 5,23 5,57 5,66 ---

Uitslagen Meisjes Pupil A1 Kogelstoten

# Naam P1P2P3ResOBPPunten totaal
1 Sterre Kievit Groningen 4,57 5,39 4,26 5,39 --- 367
2 Merla Hulzebos Fivelstreek 4,76 4,89 5,20 5,20 --- 355
3 Roos Voors SPWS 4,83 4,37 4,58 4,83 --- 330
4 Birgit Havenga Groningen 4,67 X 4,53 4,67 --- 318
5 Eefke Plugge AV Aquilo 2,59 4,46 2,47 4,46 --- 303
6 Fardau Reitsma AAC `61 4,40 X 4,20 4,40 --- 299

Uitslagen Meisjes Pupil A2 Kogelstoten

# Naam P1P2P3ResOBPPunten totaal
1 Sam Venema AAC `61 5,99 5,91 6,20 6,20 --- 418
2 Jill Uilhoorn Fivelstreek 5,30 5,95 4,98 5,95 --- 403
3 Marit Janszen Fivelstreek 5,46 5,11 5,87 5,87 --- 398
4 Eline Geertsema AV Aquilo 5,67 4,88 5,79 5,79 --- 393
5 Nina van Halen AAC `61 X 4,91 4,99 4,99 --- 340
6 Nina van Beers AV Aquilo 4,74 4,44 4,69 4,74 --- 323
7 Helen de Vries AV Jahn II 3,95 4,19 X 4,19 --- 284
8 Imke Gardien SV Veendam 4,15 3,87 X 4,15 --- 281
9 Lani Faber SV Veendam 3,67 4,10 X 4,10 --- 277

Uitslagen Meisjes Pupil B Kogelstoten

# Naam P1P2P3ResOBPPunten totaal
1 Inez Keun Groningen 4,73 5,12 6,13 6,13 6,10 414
2 Fieke Sportel Groningen 4,96 5,36 5,13 5,36 --- 365
3 Mila Aukema Groningen 3,85 4,05 4,77 4,77 --- 325
4 Leya Topelen Groningen 3,92 3,76 4,29 4,29 --- 291
5 Nynke Kwak AV Aquilo 3,37 2,59 2,30 3,37 --- 220
6 Marlijn Bierma Fivelstreek 2,87 2,92 3,30 3,30 --- 214

Uitslagen Senioren mannen Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Senioren vrouwen Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Chantal Elzinga SV Veendam 9,97 X 9,72 9,52 X 9,45 9,97 ---
2 Saritsa Adjako SV Veendam 8,40 8,85 X 9,27 9,13 8,10 9,27 ---