Uitslagen Jongens Junior C Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Jort Rodenburg SV Veendam 1,35 1,35

Uitslagen Jongens Pupil A1 Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Cuno Harmes Groningen 1,20 --- 489
2 Lasse Cnubben Groningen 1,10 --- 416
3 Arnel Ahm...Haeringen Groningen 1,00 --- 342
4 Tom Doornbos Fivelstreek 0,95 --- 306
5 Daniël va...Wijngaard AV Aquilo 0,90 --- 269
6 Wisse Wildeman Fivelstreek 0,80 --- 196

Uitslagen Jongens Pupil B Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Thomas Berends AAC `61 1,05 --- 379
2 Samuel Fokkert AAC `61 1,00 --- 342
3 Thijs Penning AV Aquilo 0,95 --- 306
3 Timo Tervoort Groningen 0,95 --- 306
5 Nico de Groot Fivelstreek 0,75 --- 159

Uitslagen Jongens Pupil C Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Aaron van Loo AV Aquilo 0,90 --- 269
1 Brian Kuper ChiTA 0,90 --- 269
3 Jasper Drenth ChiTA 0,80 --- 196
4 Jayden Kuilman Fivelstreek 0,75 --- 159
4 Yuri van 't Hoog AAC `61 0,75 --- 159
4 Jesse Pors ChiTA 0,75 --- 159
7 Bastiaan Beekman AV Aquilo 0,70 --- 122

Uitslagen Jongens Pupil mini Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Jesse Leeuwerke AV Aquilo 0,90 --- 269
2 Hugo Wijnholds Groningen 0,75 --- 159
3 Roan Van Loo AV Aquilo 0,65 --- 86
3 Kian Sportel Groningen 0,65 --- 86

Uitslagen Meisjes Junior A Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meisjes Junior B Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meisjes Junior C Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meisjes Pupil A1 Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Roos Voors SPWS 1,05 --- 379
2 Birgit Havenga Groningen 1,00 --- 342
3 Sterre Kievit Groningen 0,95 --- 306
4 Fardau Reitsma AAC `61 0,85 --- 232
5 Eefke Plugge AV Aquilo 0,80 --- 196
6 Merla Hulzebos Fivelstreek 0,65 --- 86

Uitslagen Meisjes Pupil A2 Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Sam Venema AAC `61 1,20 --- 489
2 Eline Geertsema AV Aquilo 1,15 --- 452
3 Jill Uilhoorn Fivelstreek 1,10 --- 416
4 Nina van Halen AAC `61 1,05 --- 379
5 Nina van Beers AV Aquilo 0,95 --- 306
5 Lani Faber SV Veendam 0,95 --- 306
5 Imke Gardien SV Veendam 0,95 --- 306
8 Marit Janszen Fivelstreek 0,90 --- 269
8 Helen de Vries AV Jahn II 0,90 --- 269

Uitslagen Meisjes Pupil B Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Fieke Sportel Groningen 1,10 --- 416
2 Mila Aukema Groningen 1,05 --- 379
3 Inez Keun Groningen 1,00 1,05 342
4 Leya Topelen Groningen 0,95 --- 306
5 Nynke Kwak AV Aquilo 0,90 --- 269
6 Marlijn Bierma Fivelstreek 0,85 --- 232

Uitslagen Meisjes Pupil Mini Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Merel Bierma Fivelstreek 0,75 --- 159
2 Marijke Veen Fivelstreek 0,65 --- 86

Uitslagen Senioren mannen Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Niek van der Velde Fivelstreek 1,60 ---

Uitslagen Senioren vrouwen Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten